Skocz do zawartości

FlixClassic


mastano
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 23.08.2022 o 13:51, simek napisał:

To ciekawe. Żaden znany mi serwis VOD w Polsce nie prezentuje ograniczeń wiekowych przez cały seans, a nagle dla FlixClassic jest to prawny wymóg?

 

Mam LG to sprawdzę jak działa, bo nosiłem się z wykupem abonamentu i czekałem na apkę, ale dopiero za parę dni.

Jak to nie emituje, robią to Player i Canal+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już korzysta z subskrypcji FlixClassic- jak tam z jakością i biblioteką serwisu?

Chyba, za bardzo irytywały by mnie oznaczenia wiekowe w tej apce.

Tak jakby nie mogli tylko na początku odtwarzania  wskazać kategorię widzów do których skierowny jest wybrany tytuł.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Cytat

Na FlixClassic znajduje się obecnie ponad 330 filmów − od wielkich klasyków do kina kultowego i klasy B. Co tydzień wielbiciele kinematografii mogą cieszyć się nowymi tytułami starannie dobranymi przez Miłosza Stelmacha, kuratora programowego platformy. Wszystkie produkcje dostępne są w jakości HD w oryginalnych wersjach językowych oraz z polskim lektorem lub napisami.

Źródło: https://satkurier.pl/news/220784/flixclassic-z-aplikacja-na-lg-smart-tv.html

 

Są nieliczne pozycje w 720p, a tych filmów mają chyba blisko 400, ale co do ich liczby mogę się mylić. Tak, czy owak to jest naprawdę malutka biblioteka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Biblioteka urosła do około 350 pozycji.

 

Cytat

Obecnie zapaleni kinomaniacy mogą wybierać spośród blisko 350 tytułów, wśród których znajdują się evergreeny, zapomniane hity kinowe i perełki światowego kina.

Źródło: https://nowymarketing.pl/a/39595,flixclassic-promuje-atrakcyjne-ceny-subskrypcji

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Kto chce skorzysta z promocji. Wychodzi ok. 8 zł za miesiąc. Aczkolwiek cały czas jest możliwość skorzystania z tygodniowego dostępu za wypełnienie ankiety, także jak ktoś chce coś na Święta za darmo obejrzeć, to jeszcze można.

 

 

Edytowane przez Sentence
Usunięto off-topic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Widząc dyskusję w tym temacie, chciałabym się zapytać czy warto wydać te ok 12-13 zł jednorazowo na miesiąc żeby korzystać z oferty serwisu? Wydaje mi się że wtedy jako tako się opłaca, ponieważ chcę obejrzeć ok 15 filmów (dwa tytuły po raz drugi-"Metropolis" i "Pies Andaluzyjski" bo te wcześniej widziałam na Filmbox Arthouse). Zastanawiają mnie też filmy dostępne za darmo (chyba z 4 tytuły tam są) - czy z tych darmowych warto też coś obejrzeć? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...