Skocz do zawartości

FlixClassic


mastano
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Przybyło trochę nowych filmów i seriali, ale jak na razie biblioteka jest skromna, a trzeba będzie płacić za chwilę. I nie wszystko jest w Full HD, pojawiły się pozycje w rozdzielczości 960x720.

 

flix001.jpg

 

flix002.jpg

 

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Na razie nie ma sensu sobie tym serwisem zaprzątać głowy, dopuki nie zrobią porządnej apki na Android TV lub Apple TV.

Trochę jakby się wzorowali na 35mm online. Obiecywanie aplikacji i czekanie miesiącami na certyfikację..

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Serwis chce być chyba  bardziej święty od Papieża..

Oznaczenia wiekowe powinny się pojawiać przed emisją, a nie świecić cały czas na ekranie.

Źle to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.05.2022 o 19:17, lakiman napisał:

Na razie nie ma sensu sobie tym serwisem zaprzątać głowy, dopuki nie zrobią porządnej apki na Android TV lub Apple TV.

Trochę jakby się wzorowali na 35mm online. Obiecywanie aplikacji i czekanie miesiącami na certyfikację..

 

Aplikacji nie ma, ale mają dobre rady na swoim FB  :)

Cytat

 

… mamy dla Was tymczasowe rozwiązanie, dzięki któremu możecie korzystać z FlixClassic na swoim telewizorze

Wystarczy, że na urządzeniu zainstalujecie przeglądarkę Odin Browser. Później wejdźcie na stronę www.flixclassic.pl, zalogujcie się i… gotowe!

Możemy Was zapewnić, że jest to sytuacja tymczasowa. Robimy wszystko, aby jak najszybciej oddać w Wasze ręce gotowe aplikacje. Z góry dziękujemy za Waszą cierpliwość i zrozumienie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Niestety jakość nie jest jednolita, kolejny serial "Szpital na peryferiach" jest w rozdzielczości 960x720. Nowe pozycje są dodawane, ale zbyt powoli, bo nadal jest ich lekko ponad 300. Aplikacja w "certyfikacji". Ogólnie serwis rozczarowuje.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Były szumne zapowiedzi, że zawartość ma liczyć z czasem ok. 4,5 tys. pozycji, a dodają nowe w ilościach śladowych w żółwim tempie. Do dziś wytrwałam z subskrypcją, ale gdy zobaczyłam kolejny serial - "Tarzan" w 720p w klimacie lekko VHS, zrezygnowałam na dobre. Szkoda, że nie ma porządnego serwisu tego typu w Polsce.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Niesamowite jak długo trwa certyfikacja apki na systemy telewizyjne. 😃

Już prawie o niej zapomniałem.

 

A pewnie jak zdarzy się cud i na Apple TV 4K lub na Androudzie już będzie pewnie podniosą cenę. 😉

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.08.2022 o 14:56, bredny napisał:

Wg prawa muszą takowe nadawać. Nie ma obowiązku tylko przy treściach sportowych, informacyjnych i dziecięcych.

To ciekawe. Żaden znany mi serwis VOD w Polsce nie prezentuje ograniczeń wiekowych przez cały seans, a nagle dla FlixClassic jest to prawny wymóg?

 

Mam LG to sprawdzę jak działa, bo nosiłem się z wykupem abonamentu i czekałem na apkę, ale dopiero za parę dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...