Skocz do zawartości

Tuner Techbite z Biedronki


prezes22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Was miał już do czynienia z tunerem Techbite, który obecnie jest w Biedrze na promocji i może coś o nim powiedzieć?

Wygląda na tanią chińszczyznę, ale to dotyczy większości tanich tunerów, bardziej mnie ciekawi czy działa stabilnie, czy dostępne są upgrade'y FW, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem ten test. Soft wygląda praktycznie identycznie jak w Technisacie Terrabox T3 przed upgradem FW. Nawet występuje tutaj ten sam bug z klawiszami przełączania programów :)

Jeśli to coś faktycznie kosztuje 70 zł w Biedrze, to jeśli tylko wyjdzie upgrade FW to za te pieniądze wydaje mi się dość uczciwą propozycją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 do prezes22- Każdy z nas ma inne wymagania.Ja już wymieniłem kilka tunerów i mam inne oczekiwania.Jednym wystarczą za 50 zł.drugim za 100zł,a mnie nawet za 300 zł,byle miał,to co ja bym chciał.Jeżeli chodzi o aktualizację,to raczej nie licz na to(większośc tylko obiecuje)Polecam czytać recenzje,na temat tunerów,nawet tych dawniejszych,bo one też sporo wnoszą.!!! Ja dalej czekam na obsługę hbb,4K w tunerach T2. Miałem poprzednią wersję terraboxa T2 Hd.Aktualizacji nie doczekałem,za to wydali okrojoną jego wersę T3 z nowym kodekiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, zefir napisał:

 do prezes22- Każdy z nas ma inne wymagania.Ja już wymieniłem kilka tunerów i mam inne oczekiwania.Jednym wystarczą za 50 zł.drugim za 100zł,a mnie nawet za 300 zł,byle miał,to co ja bym chciał.Jeżeli chodzi o aktualizację,to raczej nie licz na to(większośc tylko obiecuje)Polecam czytać recenzje,na temat tunerów,nawet tych dawniejszych,bo one też sporo wnoszą.!!! Ja dalej czekam na obsługę hbb,4K w tunerach T2. Miałem poprzednią wersję terraboxa T2 Hd.Aktualizacji nie doczekałem,za to wydali okrojoną jego wersę T3 z nowym kodekiem.

Czytaj ze zrozumieniem. Mówimy o stabilnym w działaniu tunerze, w sensownej cenie, nie będącym jednocześnie najtańszą chińszczyzną, którego podstawowym zadaniem ma być przedłużenie życia starego (czy 7-letni telewizor jest stary?) telewizora. Pisząc, że jest to dość uczciwa propozycja miałem na myśli stosunek jakości do ceny, a nie jego możliwości (bo te są raczej podstawowe). Jeśli ktoś oczekuje tunera z Hbb i 4K i to w cenie w granicach 100 PLN to się nie doczeka. Nawiasem mówiąc - ten Terrabox T3 jeszcze niedawno był dostępny w cenie 120-130 zł (a software'owo wygląda dokładnie tak samo jak ten wynalazek z Biedry), natomiast po wprowadzeniu rządowych talonów na dekodery jego cena od razu skoczyła w górę i teraz jest do nabycia za ok. 150 zł. Czy to jest równie uczciwa propozycja to już mam wątpliwości.

Edytowane przez prezes22
Poprawki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie masz większych wymagań,to na pewno tuner sprawdzi się.Tym bardziej przeglądając markowe sprzęty,również produkowane są w chinach,a  nawet mają ten sam soft. Może faktycznie mnie trochę poniosło,ale sam się sparzyłem i teraz na zimne dmucham.! Sam mam wiekowego,analogowego samsunga 42',który nadal jest w dobrej formie.Moje oczekiwania,to nie tylko hbb i 4k,to także mocna głowica, procesor,ścieżka dzwiękowa,nagrywanie,EPG, Wi-fi,przelotka anteny,wyjście na słuchawki itp.Ponieważ kupiłem telewizor  43 calowego Philipsa,szybko oceniłem ,co mam tu i się sprawdza,a co chciałbym mieć tam.!  Powodzenia .!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

po tej aktualizacji wyskakuje blad 4444 na tunerze i stoi, logo sie swieci i koniec, co robic

1 minutę temu, kobuh napisał(a):

po tej aktualizacji wyskakuje blad 4444 na tunerze i stoi, logo sie swieci i koniec, co robic

proszę o pomoc to tuner Cabletech URZ0336B  po aktualizacji blad 4444

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...