Skocz do zawartości

Al Jazeera Sport


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Al Jazeera Sport nie ma praw do Premier League, tak samo jak nie ma praw do pokazywania Bundesligi. To sa dwa minusy AJS

 

Jeszcze F1 nie ma, więc trzy.

 

Tylko nie bierzcie kart Irdeto - bardzo duże prawdopodobieństwo, że niedługo będzie wymiana kart.

 

Czyli jak mi się kończy kartka w październiku to lepiej wziąć nową w Viaccess 4 niż doładowywać?

 

Co do Abu Dhabi Sport to z wątku obok wynika, że jest w Europie nieodbieralne, więc nie wiem czy bym się z tym pchał na półkę :) Poza tymi z Al Jazeerą nie jest tak źle i poza tymi trzema drobiazgami ma prawa do większości dyscyplin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Al Jazeera Sport jest dość tani w porównaniu w pakietem ADS którego w Polsce nie da się odebrać. Al Jazeera Sport z każdym sezonem kupuje prawa do pokazywania kolejnych lig np. w tym sezonie mogą pokazywać ligę szwajcarską i MLS. Liga niemiecka jest na Dubai Sports 1 i 2 nawet 5 spotkań w sobotę i niedzielę pokazują FTA, więc jaki problem przestawić antenę np. na Badra 26.0 E. @Grabar Ja bym na Twoim miejscu doładował, zawsze kilka złotych w kieszeni zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

to na jaki system będzie wkrótce wymiana kart irdeto? teraz jest irdeto2, czyli na irdeto3? a w ogóle jest już irdeto3? skąd takie informacje o wymianie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irdeto 3 już od dawna jest testowany równolegle np przez platformę CS Link także to chyba naturalna kolej rzeczy że i inni nadawcy w tym Al Jazeera przejdzie na nowszy system tym bardziej że już w sieci co jakiś czas pojawiają się klucze na Irdeto 2 0603 więc reagują i to szybko (niestety) :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dobra, zamówiłem całkiem nową kartę 1+ do +8 na jsc-cards.com za 115 euro (10 euro dopłaty za Viaccess) z darmową wysyłką DHL-em. Jednak obawa przed ciągle wyciekającymi kluczykami z Irdeto wzięła górę nad chęcią doładowania i stara karta wkrótce awansuje na podstawkę pod kubek :wink:

 

+9 i +10 lepiej dokupić dopiero w styczniu 2012, bo z tego co doczytałem to w przypadku zakupu ich teraz (nawet w zestawie +1 do +10), będą działały tylko do końca roku. A tańsze wcale przez to nie są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Czy ktoś już korzystał z self service Al Jazeer'y? Bo ja dopiero się zarejestrowałem i czekam aż coś odeślą. Czytałem wcześniej, że nie jaki Ziko coś pisał ale już się więcej nie odezwał jaki rezultat był... Osobiście doszedłem do tego, że z tej strony: http://www.aljazeerasport.net/memebersh ... 83388.html

można pobrać formularz wpłaty western union oraz pakiety jakie oferują z cenami (wszystko w pdf i po ang). Szczerze mówiąc nie wygląda to, aż tak trudno. Jedynie ten formularz western union to dla mnie trochę czarna magia... nigdy czegoś takiego nie wypełniałem po polsku a co dopiero po arabsko/angielsku... Ale tak czy inaczej jeszcze muszę poczekać aż mi aktywują to konto (o ile w ogóle to zrobią) to wtedy zobaczę co tam mają do powiedzenia.

 

Swoją drogą trochę hipokryzją wieje z ich strony. Niby cały serwis jest po arabsku, żeby dostać się do self service trzeba użyć arabskiego proxy, jednak jak już wejdziemy to wszystko po angielsku, formularze po ang i jeszcze przy wyborze pakietu jest zaznaczone czy jesteś z zatoki perskiej czy też z reszty świata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekodowana Al Jazeera Sport 1 z Badra (26°E) i Nilesata (7°W) pokazywała wczorajszą galę boksu z Wrocławia od godz. 21, z angielskim komentarzem i prawie bez reklam. Co dziwne nie znalazłem jej w programie kanałów kodowanych (1—10 z plusem). Czy faktycznie nie dali walki Adamek — Kliczko dla swoich hotbirdowych abonentów?

 

JSC1boxing3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Niom...

 

Co racja to racja kolego "zico 268"...

Miałem problem z rejestracją na https://sbs.aljazeerasport.net/SelfService gdyż podałem tam konto emailowe na @wp. Czekałem na dzień, 2, 3 i nic... Postanowiłem wiec zrobić to ponownie podając adres @gmail.com i dokładnie w tej samej chwili, doszła wiadomość by dokonać aktywacji konta.

Tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz go ze złej częstotliwości - kanał przeniósł się na 12,245H SR=27500 FEC=3/4, a tam gdzie był do tej pory jest inny kanał arabski, tj. Al Haqiqa, zdecydowanie nie sportowy :P

 

Wygląda na to, że kanał wrócił na tą częstotliwość. Bo obecnie jest tam nadawany AJS Global, a nie gadający nieustannie 24/h gostek.

 

Dla miłośników Serie A. Kanał nadal pokazuje powtórki wybranych meczy włoskiej ligi. Wczoraj np. Juventus vs Parma i Palermo vs Inter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy mógłbym prosić Was o podpowiedź odnośnie tej karty. Mam zamiar ją zakupić ale mam parę dylematów:

1. widzę, że są w wersji zarówno irdeto jak i Viaccess, którą mam kupić ?

2. chciałem sobie kupić tą http://cgi.ebay.pl/Al-Jazeera-Sports-Ca ... 4aa2ae1a09 , czy to dobry wybór?

3. z tego co zrozumiałem, bo pisałem z gościem (ale mój angielski masakra) to mogę przy zakupie napisać wiadomość do sprzedawcy, żeby aktywował mi kartę, bo w dreambox na [beep] 2.2.1 będzie działać, ale nie będę mógł aktywować - czy naprawdę tak jest, czy na 100% na tym sprzęcie będzie działać jak on mi ją aktywuje? (posiadam jeszcze moduł diablo 2). Czy jak on mi aktywuje kartę to tylko ją wsadzam do dekodera i oglądam czy muszę coś jeszcze robić?

4. czy jak już będę już miał tę kartę, to czy po jakimś czasie będę mógł sobie dokupić (aktywować) te dodatkowe kanały i te HD, jak to wygląda?

Proszę pomóżcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Viaccess. Z Irdeto coraz częściej wyciekają kluczyki, co nie jest dobrym zwiastunem,

2. Tak, to dość znany tutaj sklep techdigital.co.uk, tyle, że konto na ebayu,

3. Nie wiem jak z tym sprzedawcą, ale możesz się dogadać, że po odebraniu przesyłki aktywują Ci na rok. Wtedy piszesz maila, że kartę masz już w domu, a gościu resztę zrobi w tym systemie komputerowym Al Jazeery.

4. Wyobraź to sobie jako platformę cyfrową (Al Jazeera Sport), gdzie oprócz podstawowego pakietu (Al Jazeera Sport +1 do +8), możesz sobie dokupić także kanały +9 i +10, kanały HD (nie jestem pewny, ale albo są razem z zestawem +9 i +10, albo działają u wszystkich - może inni się wypowiedzą, bądź świadom, że na Hot Birdzie kanałów HD nie ma wcale) czy kanały ESPN (ESPN, ESPN America, ESPN Classic, NBA TV - też ich nie ma na Hot Birdzie) - wtedy normalnie to kupujesz (np na ebayu), a przy zamówieniu podajesz numer swojej karty. Gościu zamówi Ci wybrane opcje, a dodatkowe kanały zaświecą. Ja tak planuję zrobić w styczniu z kanałami +9 i +10, bo póki co nie opłaca się ich brać (i tak wygasną 31/12/2011)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...