Skocz do zawartości

Al Jazeera Sport


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marekpolek

kanały fajne ale Araby niezłe jaja odstawiają... ważność karty przedłużałem w Jordanii, przed chwilą mi odpisali:

Dear

To all the brothers, who have the same issue Viaccess cards 319 to go to the distributor who bought him the card and of course with the contract for the purpose of switching the old card with a new one version

322 where the cards mentioned above will stop working as of 30/4/2010 and all participants not to pay any amounts to meet the new card as it was sent to us from Qatar free of charge and transportation costs and Alcomerk and everything was at the expense of the island sports and this is conveying the message to all as it is a very import_ant as when you stop your card will be in doubt why this stop and then cursed the island and the distributor and the seller note that the reason for switching is that the card with version 319 was breached

For any inquiries and I lectured on its own and throughout the day, God willing,

Greetings Abdul-Muttalib, Abu shawls / distributor of the island's main sports in Iraq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego też nie kumam - angielski taki, jak u francuskiego murzyna mieszkającego w Rosji (żarcik taki :P ). Jakby to, co tu popisali było prawdą, to 30 kwietnia pogasłyby wszystkie karty 319. Wydaje mi się, że aż tak źle to nie będzie - spoko, do 30 kwietnia i tak nie zgadniemy o co chodzi. Trza czekać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

kartę kupowałem w TechDigital w Anglii, parę minut temu odpisali mi: Hi

They should not block the card we are in discussion with Al Jazeera on this.

Thank you

Mohamed

Customer Support

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki, znaczy że posiadacze kart viaccess 3.0 i 4.0 mogą spać spokojnie?

 

No własnie w tymproblem ze "Oni" zamierzaja wyłączyć karty w VIA 3.0.

To że wyłączyli 2.6 to sie rozumie bo złamane ale żeby takie zagrywki ????

U mnie jeszcze nie dawno 9 i 10 świeciły z poziomu 3.0 lecz usunęli provider.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

wyłączyli +9 i +10 bo tworzą nowy pakiet na mistrzostwa świata Al Jazeera Sport World Cup, mają wejść w ten pakiet 4 kanały w tym właśnie +9 i +10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

to co robimy? czekamy chyba... a jak myślicie czy jak kupiliśmy karty (ja np. na ebayu) w Techdigital a mają prawie same pozytywy, to czy wymienia w ramach gwarancji na nowsza kartę nieodpłatnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ma ktoś jakieś info czy Aljazeera planuje także wymianę kart Irtedo 2?? Jak wszyscy wiemy niektóre platformy mają problem aktualnie z tym systemem więc może i oni planują wymienić w obawie przed niepożądanymi odbiorcami?? Pytam w kontekście całego roku bo nie chce żeby mnie spotkała taka sytuacja jak tutaj niektórych :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym co kupili na eBayu powinni sprzedawcy wymienić (koszty przesyłki trzeba bedzie sobie pokryć) natomiast ja także kupiłem na eBayu ale robiłem upgrade na jsc-cards i tu już sprzedawca umywa rączki :evil:

Wygląda na to, ze wszyscy z numerkiem 319 zostaną z ręką w nocniku !!!

Edit:

Dobra-zła wiadomośc 30euro i wymiana

http://cgi.ebay.co.uk/Change-your-old-A ... 45f2399d83

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety :(, z tego co przeczytałem na zagranicznych forach to... rzeczywiście Al Jazeera poleciała sobie w kulki i viaccess 3.0 (karty 319 XX XX...) ma byc tylko do końca kwietnia, później zostaje wyłączony. Miliony ludzi nabili w butelkę... :/

 

A może ma ktoś jakąś alternatywę po za Al Jazeerą ?? (bo w ciągu roku to nie ma miesiąca by "nie mieszali", jak nie doplata za kanały +5...+10; to znowu po chwili przerwy dopłata za Mistrzostwa na kanalach +9, +10; a teraz już... polecieli po całości :() .

 

A może ktoś sie orientuje czy Ferguson obsłuży ten nowy viaccess 4.0 (karty al jazeera nr 322 XX XX) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją kartę Al jazeera kupiłem na ebay od Tech Digital. Wczoraj w nocy otrzymałem maila od nich z informacją o wymianie karty. Muszę ją odesłać do nich i ostatni dzień w jakim chcą otrzymać moją kartę to 30.04.2010. :jupi:

Wczoraj był 26 a gdybym wysłał kartę dziś tj 27 miałaby 3 dni żeby dotrzeć do Londynu. Nie ma takiej opcji, chyba że zaraz wsiądę do auta i pogonię na wyspy. Nie mam też gwarancji że mi wymienią ponieważ dokupowałem kanały +5 - +10 nie u nich.

Jednym słowem karta która jest ważna jeszcze ponad rok zostanie mi jako podstawka do piwa. Trochę po bolszewicku araby chcą naciągać ludzi na kasę poprzez zakup nowej karty działającej w systemie VIA 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wyłączyli te karty VIAccess zgodnie z obietnicą do 30.04.2010? Ja mam kartę o numerze którą mieli wyłączyć i do dzisiaj nie zrobili tego. Czekam z wysyłka (wymianą) mimo że już czas minął. Może się rozmyślili? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam jestem zielony w tym temacie ale planuje kupic dekoder z karta aljazeera od +1 do +8 czy jak kupie ten zestaw http://www.tvcorner.com/product_info.ph ... cts_id/373 bedzie dzialac mi na antenie od cyfry + mialem kiedys zwykly dekder i odbieralo mi kanaly FTA z nilesatu hotbirdow i astry.

 

Pozdrawiam i licze na pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...