Skocz do zawartości

MAX (dawniej HBO Max) - oferta programowa


darius010
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przyznaje, że się wkurzyłem, bo akurat byłem w trakcie oglądania bardzo dobrego, norweskiego serialu "Utmark". Widzę, że usunęli też m.in czeskich "Nieświadomych", ale ten tytuł na szczęście udało mi się zobaczyć dawno temu. Wygląda na to, że trzeba spieszyć się z oglądaniem europejskich produkcji HBO...

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie usuwają to co ma powyżej 7/10 :D. Ale tak na serio to trudno znaleźć tutaj jakiś wzór.

Bo gdyby kwerenda szła po (ko)produkcja "HBO Europe" to by te nasze kilka polskich produkcji od nich też poleciało, a jednak się ostały.

Nie jest też tak, że usuwają tylko to co podpięli pod siebie jako originals, a było produkcją innych wytwórni.

No i nie lecą tylko europejskie rzeczy, bo wywalili też np. "Vinyl". Dziwne to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do serwisu został dodany film anette nagrodzony złota palma w Cannes za reżyserię dla Leona Caraxa. Świetny tytuł choć mocno nietypowy, po raz kolejny gratulacje dla HBO Max za promocje w streamingu ambitnego kina nie nastawionego na masowa oglądalność. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, lakiman napisał:

Czy można już powiedzieć, że pod względem oferty programowej HBO GO był lepszy od Max ?

Ja widać zalezy od gustu, dla mnie jest to chyba najlepsza oferta na rynku,  dla kogoś kto ogląda seriale oryginalne z Norwegii itd czyli produkcje typowo telewizyjne może być nawet gorszy bo jak słyszę usuwają coś. Tak szczerze nawet gdyby usunęli wszystkie te seriale jednego dnia to bym tego nie zauważył. Dla kogoś to jest kompromitacja a dla innego 

to że taki  Disney Plus  na start platformy nie ma najnowszych tytułów kinowych. I jako widza nie interesuje mnie to że ktoś inny ma licencje, po prostu nie mają własnej treści i tyle. Na pewno jest to najciekawsza oferta na rynku która łączy kino komercyjne z bardziej niszowym. A to że jest platforma wzbudzająca emocje  świadczy zainteresowanie na tym forum -  Netflix czy Disney są daleko w tyle pod tym względem. Czy najlepsza to trzeba samemu ocenic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO GO miało średnią ofertę, liczyłem że przemiana w HBO MAX ją poprawi. Pomyliłem się. Jest kilka ciekawych pozycji np. „Władca Pierścieni” , seria „Harry Potter” ale to wałkuje non stop TVN, na plus oczywiście też całe uniwersum „Obecności”. Ciekawych premier jest nie wiele. Jestem zwykłym zjadaczem chleba i nie mam wysublimowanego gustu filmowego to i HBO MAX jest przeze mnie najrzadziej włączaną apką w domu. 

Edytowane przez Ozzy666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


to że taki  Disney Plus  na start platformy nie ma najnowszych tytułów kinowych. I jako widza nie interesuje mnie to że ktoś inny ma licencje, po prostu nie mają własnej treści i tyle.

Są najnowsze tytuły kinowe od Disneya, wiec nie pisz bzdur. Filmy od 20th Century też będą. Pisząc, że nie interesuje Cię powód braku ich filmów okazujesz ignorancję. HBO Max też nie ma wszystkich własnych treści.


Ciekawych premier jest nie wiele. Jestem zwykłym zjadaczem chleba i nie mam wysublimowanego gustu filmowego to i HBO MAX jest przeze mnie najrzadziej włączaną apką w domu. 

Filmowo jest lepiej, bo filmy WB są po 45 dniach, a nie po roku jak w HBO Go. Dalej mają jeszcze te same wytwórnie. Produkcji oryginalnych jest więcej do tego archiwalne filmy i seriale WB. Zmiana na HBO Max jak najbardziej na plus


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Pawop napisał:


Są najnowsze tytuły kinowe od Disneya, wiec nie pisz bzdur. Filmy od 20th Century też będą. Pisząc, że nie interesuje Cię powód braku ich filmów okazujesz ignorancję. HBO Max też nie ma wszystkich własnych treści.

Nie piszę bzdur tylko fakty. Nie ma wszystkich najnowszych filmów Disneya, są tylko niektóre, a tych których nie ma, nie wiadomo kiedy będą. 20 th Century to już historia niedługo nawet ta nazwa wyjdzie z obiegu wręcz niektóre filmy jak nomadland w wielu miejscach są opisywane jako pochodzące z Disneya,  więc mam prawo tak napisac. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman
1 godzinę temu, k05 napisał:

Ja od dawna zabierałem się za "Miasto niedźwiedzia". No cóż... nie zdążyłem. Chociaż zupełnie się tego nie spodziewałem, że ten serial może zniknąć z serwisu. W końcu to "originals". 

Również planowałem obejrzeć ten serial i " Witamy na odludziu".

Szkoda.

Za to zabrałem się za oglądanie "Wychowanych przez wilki", który jak się okazało nie będzie kontynowany po 2 sezonach  przez  HBO.. 

Dużo wątków nie zostało do końca  wyjaśnionych.

 

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie piszę bzdur tylko fakty. Nie ma wszystkich najnowszych filmów Disneya, są tylko niektóre, a tych których nie ma, nie wiadomo kiedy będą. 20 th Century to już historia niedługo nawet ta nazwa wyjdzie z obiegu wręcz niektóre filmy jak nomadland w wielu miejscach są opisywane jako pochodzące z Disneya,  więc mam prawo tak napisac. 
Są wszystkie nowości Disney Pictures. 20th Century Studios ma się dobrze, mają zaplanowane kilkadziesiąt produkcji na następne lata.
Nomadland pochodzi z Disneya, bo Searchlight Pictures do nich należy.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, k05 napisał:

Ja od dawna zabierałem się za "Miasto niedźwiedzia". No cóż... nie zdążyłem. Chociaż zupełnie się tego nie spodziewałem, że ten serial może zniknąć z serwisu. W końcu to "originals". 

Ja czekałem na kontynuacje tego serialu ale jak widać wywalili nawet to co było. W moim przypadku chyba było błędem wykupywanie tego serwisu. Kiedys był słaby teraz nie jest lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Pawop napisał:

Są wszystkie nowości Disney Pictures. 20th Century Studios ma się dobrze, mają zaplanowane kilkadziesiąt produkcji na następne lata.
Nomadland pochodzi z Disneya, bo Searchlight Pictures do nich należy.


 

Może i ma się dobrze tylko ich produkcji jakoś na Disney nie ma więc użytkownik tej platformy ma się już gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas jak się okazuje nie jest jeszcze aż tak źle.

W Brazylii przykładowo wyleciało z dnia na dzień ponad 120 tytułów z czego 71 bez zapowiedzi.

I jak tak patrzę na listę, to u nas np. też zniknęły "Turbulencje" (a jeszcze ze dwa dni temu były równocześnie na HBO i Netflixie, który świeżo je dodał - zapowiedzi usunięcia ich z HBO nie było).

 

 

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...