Skocz do zawartości

Dekodery ITI


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

aha,czyli tzn. że np.można będzie nagrywać na dysk jakieś programy to w tym chodzi?

Tak.

 

ciekawe ile będzie to kosztować(2-3stówki to jeszcze ok ale nie wiecej mam nadzieje),i ciekawe ile tam bedzie abonament stać oby był gdzies w granicach 50złoty ewetnaulnie 10-20 złoty droższy

Pewnie sprzęt będzie mocno sybsydiowany. Abonament oceniam na ok. 30-40 zł za pakiet podstawowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie zastanawim na zmianą tv(mam vectra jest tma mn.polsat sport i extra),

ale jakbym zmienial to napewno na taki pakiet w którym byłby sport(ale brakuje mi w tvn jakies ligi pilkarskiej do ogladniecia w weekendy) a narazie w polsacie jest taka i chyba to tylko przemawia na ich strone oraz pewnie to ze w mojej kablowce mam nadzieje bedzie tvp sport a LM narazie bedzie w tn turbo ktory mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder nowej generacji oferował będzie:

 

HDTV - telewizja wysokiej rozdzielczości o wiele lepsza jakość niż obecna

PVR - Dysk twardy o pojemności 250 GB na który można nagrywac różne audycje itp

VOD - teleizja na życzenie, taka wypozyczalnia kaset bez wychodzenia z domu

DD 5.1 - Dźwięk wielokanałowy

USB 2.0 - Złącza do komunikacji z komputerem i innymi urządzeniami

Ethernet - Złącze umożliwiające podłaczenie tunera do internetu

 

o innych danych nic nie wiadomo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder nowej generacji oferował będzie:

 

HDTV - telewizja wysokiej rozdzielczości o wiele lepsza jakość niż obecna

PVR - Dysk twardy o pojemności 250 GB na który można nagrywac różne audycje itp

VOD - teleizja na życzenie, taka wypozyczalnia kaset bez wychodzenia z domu

DD 5.1 - Dźwięk wielokanałowy

USB 2.0 - Złącza do komunikacji z komputerem i innymi urządzeniami

Ethernet - Złącze umożliwiające podłaczenie tunera do internetu

 

o innych danych nic nie wiadomo :)

 

Tyle jest tych różnych "bajerów", a najważniejsze żeby miał podstawowe rzeczy, czyli obsługę DiseqC 1.2, możlliwość skorzystania z przelotki i dobre oprogramowanie, nie mające kłopotów np. z EPG.

Powiecie zapewne że nowoczesne dekodery powinno to wszystko mieć, ale dekodery CP też miały być "supernowoczesne"- i co? nie mają nawet obsługi przelotki (Echostar, Samsung) czy DiseqC 1.2 (Samsung).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE WEIM GDZIE WIĘC PISZE TU: czy ta technologia hd będzie dostępna tylko w jakiś specjalnych telewizorach?dysk czy też tv na życzenie też tylko w jakiś specjalnych(drogich) telewizorach

 

Hdtv- specjalny tv (min.3tys.zl) i specjalny dekoder (trudno powiedzieć za ile sprzeda ci go platforma)

reszta - wystarczy specjalny dekoder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcem mieć te hd to muszę mieć telewizor za3 tyiśace?nie ma szans,to mnie nie interesuje,

lecz na szczęśćie chyba i dysk i ta opcja co wybierasz film i oglądasz nie potrzebuje takiego drogiego telewizora,

a jakoś wiadomo ile tam będzie kosztować ten dekoderek-gdzieś 200-300 złoty jak w cyfrowym polsacie?

nomoże się zdarzyćtaka sytuacja,że w cyfrze nie będzie tvn-u(już tak jest),w polsacie tvn-u(możliwe,ale polsat wiąże umowa znimi i mają umowę),a w tvn-ie polsatu I wtedy królować może....kablówka :D ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt. Dla zainteresowanych jak będą wyglądać filmy HD w TVN i jaka jest różnica między HD a DVD polecam zajżeć tu: http://www.cornbread.org/FOTRCompare/index.html

Gdzie mamy porównanie Drużyny Pierścienia. Na stronie głównej mamy każde ujęcie(najechanie myszą automatycznie przełącza HD/DVD) w jakości DVD i HD z tym, że HD jest po obniżeniu rozdzielczości do DVD. Już tutaj widać znaczne różnice i podobnie będzie na zwykłych dobrych telewizorach. Coś więcej niż film DVD. Zero artefaktów czy szumów.

Gdy klikniemy na któreś z ujęć załaduje się ono w pełnym wymiarze. Tak jak będzie wyglądać na telewizorze HD. Klikając na nie przełączamy między HD a DVD.

Miejcie na uwadze, że robiła to osoba prywatna sprzętem amatorskim więc różnice są jeszcze większe!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tutaj inne dobitnie pokazujące o ile HD jest lepsze od SDTV. I przy okazji to powód dla strachu amerykańskich ( i innych ) gwiazd.

http://www.dailymail.co.uk/pages/live/femail/article.html?in_article_id=393042&in_page_id=1879

 

Poprostu boją się bo na HD widac im zmarszczki i niedoskonałości w ich "pięknych" buziach :) Zdjęcia sa podzielone na dwie części. Jedna z nich pokazuje jakość HD a druga SD :) Sami poznacie które jest które;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ten ktoś musiał mieć niezłego farta, bo tak to ścigali fotoreporterów.

 

Pierwszy od góry wiadomo dla kogo jest. Pozostałe dwa to sprawa otwarta (należy zauważyć, że ten wyżej nie jest PVR, a ten niżej ma dysk 250 GB - zaskakujące podobieństwo do sytuacji na naszym rynku :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...