Skocz do zawartości

Dekodery ITI


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Z tego co mówi wiceprezes Artur Przybysz ITI planuje kilka wersji pakietów i dwie wersje dekoderów.Droższa PVR+250GB i tańsza bez dysku ale pozostałe wyposażenie jak złącze HDMI,Component,USB,port Ethernet ,czy funkcja skalowania sygnału będzie dostępna w jednym i drugim dekoderze

pozdrawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwości będą duże i moim zdaniem bardzo dobrze bo taki sprzęt będzie funkcjonował z coraz nowszą technologią bez wkładania dodatkowych pieniędzy .Moim zdaniem wersja bez dysku będzie w przystępnej cenie tymbardziej że brak gniazd dla modułów ci .Bądżmy dobrej myśli :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej cieszy to, że ITI od początku stawia na wysoką jakość i najnowocześniejszy sprzęt. Wydadzą abonentom tunery, które nie zestarzeją się przez następne 10 lat. Pomyślcie ile Cyfra+ musiałaby wydać na wymianę tunerów wszystkim abonentom. Piszę "musiałaby" bo oczywiście tego nie zrobi. Szykujcie się na mały szok tej jesieni :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegladajac strone internetowa ADB nie znalazlem zadnej informacji, ze wspolpracuja z ITI (chyba, ze przeoczylem) - troche mnie to dziwi. I jeszcze jedno co mnie zaciekawilo-zdziwilo, ze ADB jest bardzo ukierunkowane na dzialalnosc poza PL i praktycznie zero informacji na polski rynek w polskim jezyku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacje odnośnie tunera i samej firmy ADB ( cytat z satkurier.pl)

 

[...] Za stronę technologiczną projektu będzie odpowiadać w Polsce szerzej nie znana firma ADB, która dotychczas w Europie wspierała projekty we Włoszech (Mediaset), Hiszpanii (Telefonica), czy Szwajcarii. W Polsce dostarczy odbiorniki cyfrowe niezbędne do odbioru, wraz z oprogramowaniem, przystosowane także do treści emitowanych w MPEG-4 (w tym również High Definition).

 

Parę słów o boxach (nazwy box lub STB tak chętnie używane przez przedstawicieli ADB i ITI po polsku brzmią prawidłowo: odbiornik cyfrowy). Zostały one zaprojektowane w Polsce (Zielona Góra, Poznań i Katowice), a produkcja ruszy w najbliższych dniach pod Wrocławiem, tak więc będzie to produkt w pełni tworzony w kraju.

 

Zapowiedzi co do możliwości są już imponujące. Odbiór MPEG-4, oraz HDTV, dodatkowo PVR (dysk aż 250 GB), złącze USB 2.0 i możliwość podłączenia do sieci (Internet). Oprogramowanie będzie wspierać platformę MHP, co pozwoli na wprowadzenie w przyszłości także wielu usług multimedialnych. Koniec oferowania sprzętu o marnej jakości dla abonentów na polskim rynku! To pierwszy mocny atut projektu [...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki jak fotki tylko fronty bez kieszeni na moduły a to oznacza uwiazanie do oferty ITI czyli jak w starych platformach.

:cry:

Zdjecia tyłów są bardziej interesujące bo wtedy widać na co stać taki tunerek.

Mi wystarczy narazie karta na ITI a dekoder to jak naprawdę będzie co oglądać. :!::!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...