Skocz do zawartości

Cyfra+ Multiroom


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witamn

W środę kupiłem cyfrę z pakietem optimun plus calas plus. Dostałem multiroom ale w formie dwóch niezależnych kart . Powiedzcie mi czy mogę zastosować splitter?? żebym mógł sobie jeszcze dodatkowo rozdzielić?

Tak możesz

 

 

A powiedz mi czy muszę mieć takie same dekodery? Ponieważ ja mam dwa Pace 2231 , a gdy włożyłem kartę głowną do pionnera , nie wiem jaki model ale trochę stary to była tylko czerwona kostka w rogu i nic nie działało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanie, chce przedłużyć aktualnie trwającą umowę z Cyfrą i zastanawiam się nad MR. W wszelkich konfiguratorach, trzeba mieć minimum pakiet Optimum aby mieć MR, stąd mam pytanie - istnieje jakaś możliwość aby mieć MR na pakiecie Kompakt + Canal+ ?

 

Proszę o pomoc, pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, właśnie jestem po przedłużeniu umowy.

... wymieniając obecnego Philips PVR na Pace HD PVR ( użytkowanie bezpłatne )

Lajski, jak udało ci się wymienić Philipsa PVR na Pace PVR zachowując bezpłatne użytkowanie (rozumiem że Philipsa PVR też wcześniej miałeś w bezpłatnym użytkowaniu)?

Pytam z tego względy że sam mam Philipsa PVR w bezpłatnym użytkowaniu i przy rozmowie z konsultantami cyfry na temat przedłużenia umowy wspominałem że chciałbym wymienić philipsa PVR na PACE PVR z zachowaniem bezpłatnego użytkowania to za każdym razem otrzymywałem odpowiedź że wtedy będą naliczać mi opłatę za wynajem chociaż mówili to jakoś bez przekonania jakby nie byli tego pewni, bo przecież zawsze klientowi lepiej powiedzieć że będzie musiał płacić a później by się okazało że jednak nie musi płacić niż jakby było odwrotnie bo tak przynajmniej nikt nie będzie miał pretensji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamn

W środę kupiłem cyfrę z pakietem optimun plus calas plus. Dostałem multiroom ale w formie dwóch niezależnych kart . Powiedzcie mi czy mogę zastosować splitter?? żebym mógł sobie jeszcze dodatkowo rozdzielić?

Tak możesz

 

 

A powiedz mi czy muszę mieć takie same dekodery? Ponieważ ja mam dwa Pace 2231 , a gdy włożyłem kartę głowną do pionnera , nie wiem jaki model ale trochę stary to była tylko czerwona kostka w rogu i nic nie działało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanie, chce przedłużyć aktualnie trwającą umowę z Cyfrą i zastanawiam się nad MR. W wszelkich konfiguratorach, trzeba mieć minimum pakiet Optimum aby mieć MR, stąd mam pytanie - istnieje jakaś możliwość aby mieć MR na pakiecie Kompakt + Canal+ ?

 

Proszę o pomoc, pozdrawiam serdecznie

 

Żeby mieć MULTIROOM trzeba mieć co najmniej Optimum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi czy muszę mieć takie same dekodery? Ponieważ ja mam dwa Pace 2231 , a gdy włożyłem kartę głowną do pionnera , nie wiem jaki model ale trochę stary to była tylko czerwona kostka w rogu i nic nie działało ?

Nie musisz mieć takich samych - jeżeli masz czerwoną kostkę to sprawdź przewód antenowy. Masz konwerter TWIN czy pojedynczy z zainstalowanym trójnikiem?

 

no mam twina i i przed tem był podłączony ten pionnier do splittera , działało wsyztko elegancko , włożyłem nową kartę i tylko czerwona kostka , po włozeniu karty od splittera tez tylko czerwona kostka. I ta kostka pojawiła sie po zmianie karty . czy to wina zasiegu czy co?? bo to sprawdzałem nie u mnie w domu tylko u kumpla i teraz [beep]e mi truje ze zepsułem;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pełne 15zł

 

Właśnie że nie.

 

Szanowna Pani,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że opłata uzupełniająca, za usługę Multiroom w okresie 27 - 31 grudnia 2010 roku, wynosi 1 zł.

 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, możesz od razu brać za 15 zł/mies bez aneksu :D Dekodery masz po 1 zł (Sagem, Mediasat) lub 99 zł (Pace SD, Strong SD), jak podpiszesz aneks masz tańszy MR i dekodery zamiast po 99 to po 49 zł :D

 

 

Czy jeśli przy przedłużaniu umowy wzieło się multirooma (moduły) za 1zł i do tego wykupiło się na wałasność dodatkowy dekoder (HD) bo jeden ma się na wynajem, to czy po rezygnacji z multirooma i ponownym jego wzięciu (oczywiście już po standardowej cenie 15zł) można wykupić kolejny dekoder na własność w takich cenach jak pisał cyfra.tv? Czy z wykupienia dekodera na własność można skorzystać tylko raz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jak już wczęsnie pisałem posiadam multiroom na dwie karty niezależne i pytałem czy mogę używać do tego splittera i uzyskałem odpowiedż że tak. Tyle tylko moje nowe pytanie brzmi czy jeśli ewentualnie wymieliliby mi na ten śmieszny moduł że trzeba co 6h ładować to czy wtedy ten moduł też będzie działał pod splitterem? pytam o moduł głowny z pełnowymiarowym dostępem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie wziąłbym ten multiroom na dwie karty.Brat ma cyfrę i pakiet optimum.Ale niestety pospieszyłem się i kupilem pakiet start. Chyba jednak zdecyduję się na multiroom bo w pakiecie start nie ma co oglądać.Jak myślicie warto opłacać start i wziąć na brata multiroom i płacić za start a używać multiroom? Proszę o poradę. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jak już wczęsnie pisałem posiadam multiroom na dwie karty niezależne i pytałem czy mogę używać do tego splittera i uzyskałem odpowiedż że tak. Tyle tylko moje nowe pytanie brzmi czy jeśli ewentualnie wymieliliby mi na ten śmieszny moduł że trzeba co 6h ładować to czy wtedy ten moduł też będzie działał pod splitterem? pytam o moduł głowny z pełnowymiarowym dostępem

A po co ci multiroom jak chcesz/masz spliter :?: Wystarczy tylko mieć jedną orginalną kartę a splitter zrobi swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...