Skocz do zawartości

Cyfra+ Multiroom


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam umowę na czas nieokreślony, pakiet Optimum plus Canal+. Czy mogę wynająć sobie multiroom (czyli drugą kartę, oczywiście z opłatą 15 zł na miesiąc) i kupić do niego drugi dekoder, a po jednym płatnym miesiącu zrezygnować z multiroomu?

jeśli masz umowę na czas nieokreślony to przedłuż jak na 19 m-c to za multirooma płacisz 7,5 a jak na 25 m-c to 1zł oczywiście miesięcznie no i dostaniesz na optimum 9 m-c za 31.95 a po 9 m-c 63.90 a na C+ 12,95 przez 8 m-c a po 8 m-c 25% rabatu do końca umowy i będziesz płacił25,90 . A tak jak nie chcesz aneksu to będziesz płacił 15 zł za multi i 99 zł za dekoder SD i po minimum 2 m-c możesz zrezygnować. Aneks jest bardziej korzystny bo przez 9 m-c oszczędzisz trochę kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Planuje zamówić Cyfra+ OPTIMUM HD z multiroom oraz CANAL+ HD całość na 25 miesięcy, uprzejmie proszę sprawdzić czy dobrze policzyłam koszty (grosze zaokrąglone)

 

OPTIMUM HD - 42,5 x 10 mieś + 85 x 15 mieś

WYNAJEM PACE PVR - 15 zł x 12 mieś + 20 zł x 13 mieś

DRUGI DEKODER HD - 1zł

AKTYWACJA DWÓCH DEKODERÓW - 99 zł + 99 zł

ANTENA - 98 zł

CANAL+ HD - 15 zł x 8 mieś + 30 zł x 16 mieś (1 miesiąc w prezencie)

MULTIROOM - 1 zł x 25 mieś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tutaj pisał o tym że trzeba mieć umowę przynajmniej na 18 miesięcy aby wziąć dodatkowy dekoder do multiroomu, ta długość umowy tyczy się całego okresu umowy, czy pozostałego? Bo nie wiem czy przy umowie na 24 miesiące przy której zostało mi jeszcze 12 miesięcy załapię się na dodatkowy dekoder po promocyjnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tutaj pisał o tym że trzeba mieć umowę przynajmniej na 18 miesięcy aby wziąć dodatkowy dekoder do multiroomu, ta długość umowy tyczy się całego okresu umowy, czy pozostałego? Bo nie wiem czy przy umowie na 24 miesiące przy której zostało mi jeszcze 12 miesięcy załapię się na dodatkowy dekoder po promocyjnej cenie.

 

To dotyczy całego okresu umowy. Multiroom dostaniesz bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zadanie zapytanie i info o psioadanym pakiecie...

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że obecnie może Pan skorzystać o usługi CYFRA+ Multiroom w cenie 15 zł. W ramach opcji otrzyma Pan dwie standardowe karty, które już nie będą podlegać wymianie.

 

Jeżeli jest Pan zainteresowany aktywacją ww. usługi proszę o udanie się do autoryzowanego punktu dystrybucyjnego CYFRY+, w celu podpisania stosownego Aneksu oraz odebrania drugiej karty.

 

 

W przypadku pojawienia się pytań, proszę o kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę na czas nieokreślony, pakiet Optimum plus Canal+. Czy mogę wynająć sobie multiroom (czyli drugą kartę, oczywiście z opłatą 15 zł na miesiąc) i kupić do niego drugi dekoder, a po jednym płatnym miesiącu zrezygnować z multiroomu?

jeśli masz umowę na czas nieokreślony to przedłuż jak na 19 m-c to za multirooma płacisz 7,5 a jak na 25 m-c to 1zł oczywiście miesięcznie no i dostaniesz na optimum 9 m-c za 31.95 a po 9 m-c 63.90 a na C+ 12,95 przez 8 m-c a po 8 m-c 25% rabatu do końca umowy i będziesz płacił25,90 . A tak jak nie chcesz aneksu to będziesz płacił 15 zł za multi i 99 zł za dekoder SD i po minimum 2 m-c możesz zrezygnować. Aneks jest bardziej korzystny bo przez 9 m-c oszczędzisz trochę kasy.

 

Umowy nie zamierzam przedłużać, dopóki nie będę miał pewności że canal+ wykupi prawa do ekstraklasy, a poza tym przy obecnych warunkach płaciłbym więcej niż średnio na czas nieokreślony :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dwóch kart odpowiedzi Cyfry

Szanowna Pani,

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że od grudnia 2010 roku, CYFRA+ udostępnia w ramach usługi Multiroom, wyłącznie karty abonenckie.

Wyjaśniam, iż ww. karty, pozostają do dyspozycji Abonentów na cały okres trwania Umowy.

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

 

Z poważaniem,

Dział Relacji z Abonentami

 

Chyba że maja inny nowy sposób aktywowania obu kart lub chca przyciągnąc nowych i zatrzymac starych dlatego obecnie dadza nam te dwie karty a po nowym roku wróca na stary sposób a podpisujących obecnie zostawia z tym dwoma kartami i tak im sie to opłaca w konkluzji tak obecnie podpisując umowe przez cały okres minimalny nie można zmieniać pakietu w dół więc wola miec jednego klienta z dzielonym prestizem na pół niz wzrost konkurencji głównie N bo tam większość odchodzi

Wesołych Świąt i aby w kolejnym roku Cyfra nie zrobiła nam jakiegoś a ku ku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Planuje zamówić Cyfra+ OPTIMUM HD z multiroom oraz CANAL+ HD całość na 25 miesięcy, uprzejmie proszę sprawdzić czy dobrze policzyłam koszty (grosze zaokrąglone)

 

OPTIMUM HD - 42,5 x 10 mieś + 85 x 15 mieś

WYNAJEM PACE PVR - 15 zł x 12 mieś + 20 zł x 13 mieś

DRUGI DEKODER HD - 1zł

AKTYWACJA DWÓCH DEKODERÓW - 99 zł + 99 zł

ANTENA - 98 zł

CANAL+ HD - 15 zł x 8 mieś + 30 zł x 16 mieś (1 miesiąc w prezencie)

MULTIROOM - 1 zł x 25 mieś

za pierwszy dekoder 100zł a za drugi płacisz 100zł

Co do dwóch kart odpowiedzi Cyfry
Szanowna Pani,

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że od grudnia 2010 roku, CYFRA+ udostępnia w ramach usługi Multiroom, wyłącznie karty abonenckie.

Wyjaśniam, iż ww. karty, pozostają do dyspozycji Abonentów na cały okres trwania Umowy.

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

 

Z poważaniem,

Dział Relacji z Abonentami

 

Chyba że maja inny nowy sposób aktywowania obu kart lub chca przyciągnąc nowych i zatrzymac starych dlatego obecnie dadza nam te dwie karty a po nowym roku wróca na stary sposób a podpisujących obecnie zostawia z tym dwoma kartami i tak im sie to opłaca w konkluzji tak obecnie podpisując umowe przez cały okres minimalny nie można zmieniać pakietu w dół więc wola miec jednego klienta z dzielonym prestizem na pół niz wzrost konkurencji głównie N bo tam większość odchodzi

Wesołych Świąt i aby w kolejnym roku Cyfra nie zrobiła nam jakiegoś a ku ku

Tak ale w n musisz płacić na sam początek 500 zł za podłączenie multirooma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.centrum-cyfra-plus.pl/index.php?typ=glowna

 

"tylko w dniach 17 do 24-12-2010 wydajemy 2 karty abonenckie zamiast modułów. Dzięki temu nie będziecie Państwo musieli doładowywać modułu dodatkowego co 6 godzin oglądania"

 

Czy to oznacza że już dzisiaj się kończy wydawania dwóch kart do multiroomu??????? Może to ktoś potwierdzić? Bo jak tak to biegiem lece po tego multirooma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam taki malutki problem z Multiroomem. Otóż gdy włączam dekoder z modułem głównym to jest tylko czarny ekran z czerwonym kwadracikiem. Dopiero po włączeniu drugiego dekodera pojawia się obraz w tym głównym. Następnie można już dodatkowy wyłączyć. W czym problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w akcji DEKM nie można wziąć Sagemcoma?
Nie można' date=' nie ma takiej opcji :-([/quote']
Mi dzisiaj w punkcie bez problemów wydali SagemCom DSI87 za 198zł jako drugi dekoder do dotychczasowej umowy wraz z dodatkową kartą (jako główny dekoder mam wynajętego Pace PVR HD 500gb).

 

Zresztą Phillipsów HD nie mieli na stanie już od dawien dawna, a szkoda bo bym go wolał od Sagema, no ale nie będę latał po punktach, tym bardziej że umowa jest na innego członka rodziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam taki malutki problem z Multiroomem. Otóż gdy włączam dekoder z modułem głównym to jest tylko czarny ekran z czerwonym kwadracikiem. Dopiero po włączeniu drugiego dekodera pojawia się obraz w tym głównym. Następnie można już dodatkowy wyłączyć. W czym problem?

 

Masz 2 niezależne kable od dekoderów do anteny i konwerter TWIN ? :>

Tak mam dwa niezależne kable i konwerter TWIN. Nawet zamieniłem kable w konwerterze i nic to nie dało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wziąłem dzisiaj sobie drugą kartę do Multiroomu i chodzi pięknie. Sprzedawca w sklepie twierdził, że to rozwiązanie tymczasowe i prędzej czy później będę musiał obie karty wymienić na tradycyjny multiroom. Z kolei na infolinii dwóch konsultantów twierdziło, że nic nie będę musiał wymieniać. Sam już nie wiem. Czas pokaże. W każdym bądź razie, jeśli miałby wrócić multiroom na dotychczasowych zasadach, to z niego rezygnuję i biorę splitter. Jestem gotowy płacić nawet 35 zł miesięcznie za tę usługę, ale pod warunkiem, że nie będę musiał zbliżać karty co 6 godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Przedłużając umowę w punkcie na 19 miesięcy możesz nabyć dekoder HD za 149 zł, przy przedłużeniu na 25 mies koszt dekodera to 99 zł :D Możesz też kupić bez przedłużania umowy i wtedy zapłacisz za dekoder 198 zł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...