Skocz do zawartości

Cyfra+ Multiroom


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, w MR dla obecnych abo najtańszy dekoder to Sagem, Mediasat lub Philips DSX za 1 zł ale ciężko je trafić u dystrybutorów :D

 

Dla nowych umów to Pace SD, Strong SD za 49 zł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Treść listu jest standartowa. Idziecie do dytrybutora i dostajecie drugą kartę. Pierwszej nie trzeba zabierać ze sobą (przynajmniej nie słyszałem, żeby się o nią upominali).

Ja akurat mam multiroom i jak byłem go odebrać to musiałem pokazać pierwszą kartę...A listu jeszcze żadnego nie otrzymałem odnośnie tej umowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby pobrać MR nie trzeba mieć przy sobie starej karty. Ale musisz mieć jej numer. Ja np. miałem starą kartę przy sobie, ale miałem też pierwszą stronę umowy z Cyfrą. Pokazałem tylko tę stronę, facet coś tam poprzepisywał i karty już nie wołał.

Reasumując. Nie trzeba mieć przy sobie ani pisemka ani starej karty. No chyba, że akurat się w danym punkcie uprą. U mnie wystarczyła stara umowa z danymi o nr karty itd. i MR zaraz dostałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem abonentem cyfry od października zeszłego roku. Czyli nie całe 4 miesiące. Czy mógłbym teraz dobrać multiroom i do tego drugi dekoder ???

 

Tak, ale będziesz płacił miesięcznie 35 zł.

Drugi dekoder możesz wykupić na własność. Masz do wyboru tuner SD, a jeżeli masz włączoną 1 opcję HD, to możesz wykupić dekoder HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej aktywuj na Sagemcomie bo roznie moze byc na Fergusonie i bedziesz czekal godzinami na aktywacje a po aktywacji karte mozesz juz przekladac. ;)

W moim przypadku aktywacje drugiej karty robiłem na fergusonie fx 7600 i trwało to około godziny i wszystko już śmigało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam MR CYFRA

 

a czy jak rodzice maja cyfre od wakacji , umowa na 24 mce , to jak beda chcieli wziac MR to za ile dostana SAGEMA , bo mr odpisali ze za 15 zl , i ze dekoder ale za 198 zl , czyli bedzie za 99 zl plus 99 aktywacja dekodera HD ??

 

198zł za dekoder i staje się on Twoją własnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem więc dziś w centrum Cyfry żeby się zorientować ile mnie będzie kosztował multiroom. Obecnie mam Kompakt do końca roku, ze stałą ceną 29,90 czyli jakieś 30% rabatu. Z tego co się dowiedziałem przechodząc na wyższy pakiet zachowam rabat a jeśli chodzi o multiroom to 15 zł/m i do tego dekoder SD za 49 zł na własność. Dzwoniłem właśnie na infolinie żeby się upewnić i babka wszystko potwierdziła, tyle że multiroom za 30 zł. Ktoś wie jak to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...