Skocz do zawartości

Cyfra+ Multiroom


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałabym się was poradzić, nie wiem co mam już zrobić i wkurzam się na ten multiroom. Słuchajcie, wczoraj odebrałam karty, główna działa bez zarzutów ale dodatkowa niestety po dokonaniu aktywacji nie działa (odbiera tylko wybrane programy). Dzwoniłam już do Warszawy pod numer wskazany we wcześniejszych postach ale niestety po rzekomym wysłaniu uprawnień do odbioru nadal nic się nie zmienia . Już sama nie wiem co i gdzie załatwiać, możecie mi coś poradzić.

mam podobny problem jak ulkasia ;/ dokonalem atywacji modulu glownego i wszystko dziala idealnie modul dodatkowy tez niby aktywowalem automat powiedzial ze procedura udalas ie i te ich ble ble ble ale caly czas wyskakuje ze brak uprawnien... probowalem jaaktywowac przy module glownym nic nie pomaga jakas masakra z tymi kartami ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami strach ma wielkie oczy. Niepotrzebnie. W sumie - a jestem już po aktywacji Multiroomu, który trwał zaledwie ze dwie minuty - urządzenie nie wyrządza mi żadnej "krzywdy" :) Nie liczę tej "chodzonej" :wink: Wszystko działa jak należy. Do tej pory miałem dwa spacery. Wtedy kiedy czynny jest jeden dekoder zabieram czerwoną matkę z drugiego i zmieniam miejscami w tym pierwszym i po chwili cisnąc guzik aktywuje się niebieski. Czynność jak każda inna, może drażnić leniwych. :lol2: Mnie to wcale nie przeszkadza. Multiroom polecam każdemu.

Czyżbym miał "szczęście" A może mniej siły! Za to więcej delikatności i serca. Przecież to takie czułe urządzenia :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest tylko jeden problem nie wysyła mi uprawnień do modułu dodatkowego i nie ważne w którym dekoderze jest moduł ( mam PVR i OPTICUMA)...ale według propozycji mario_81 z poprzedniej strony zadziałało i po problemie do końca czerwca :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwoń pod nr 022/310 45 45, poczekaj aż automat się wygada, wybierz opcję nr 5, wpisz z klawiatury telefonu nr karty dodatkowej, zatwierdź *, no i oczywiście włóż kartę do włączonego na 1 kanał dekodera..cała procedura zajmuje ok. minuty..

Tak właśnie robiłam, nawet dwa razy i niestety bez rezultatów... co dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co za problem wziąść dwa moduły i podjechać do punkty gdzie prowadzą wymiany?? odrazu zostanie sprawdzony i ewentualnie wymieniony...

Problem jest taki, że jak się ma do pokonania 2000km to sprawa nie jest już taka prosta. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no może w promocji tak, ale jak spojrzysz na standardową ofertę to... od razu się odechciewa. Lepiej kupic za 300zł komplet sprzętu i mieć niezależnie Cyfrę na 2 TV bez comiesięcznego haraczu.

Gdyby ten multiroom kosztował max 10-15zł/miesiąc i był dostępny na wszystkich pakietach to jeszcze bym zrozumiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem Multiroom z 2 Sagem'ami SD. Dodatkową instalację do drugiego pokoju będę robił jutro, więc chciałem dzisiaj przetestować sam główny moduł z dekoderem, ale mam paskudny problem z tym gł. modułem, bo jak bym go nie włożył to w ogóle nie reaguje, żadnego świecenia diody, a na dekoderze wyskakuje komunikat że mam włożyć kartę poprawnie. Co jest nie tak? Czy muszą być włączone oba moduły aby zaczął działać pierwszy? Czy możliwe że w głównym jest rozładowany akumulator? Czy co najgorsze, może być od nowego uszkodzony?

 

Niestety mieszkam na wsi, i trochę mam daleko do miasta gdzie jest siedziba dystrybutora, więc chciałbym spróbować wszystkich możliwych metod, zanim będę musiał jechać do tego dystrybutora Cyfry :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możliwe że w głównym jest rozładowany akumulator?

Tak to możliwe. "moduł" - Multiroom musisz podładować. Przebiega to w następujący sposób. Włącz dekoder i włóż Multiroom. Odczekaj z pół godziny aż zacznie działać. Mruganie zielonej diody oznacza, że jest gotowy do pracy. Odczekaj jeszcze kilka "chwil" na pobranie uprawień do odbioru. I gotowe. Podobnie musisz podładować drugi - niebieski - Multiroom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multiroom od pakietu prestiżowego lub prestiżowego HD. nie ma promocji na multiroom dla nowych i dla obecnych abonentów więc cena standardowa.

 

Dla nowych abonentów od pakietu Prestiżowy + i/lub Prestiżowy HD+ od 1 do 12 miesiąca abonamentu cena multiroomu wynosi 35zł

Dla obecnych abonentów od pakietu Prestiżowy + i/lub Prestiżowy HD+ od 13 miesiąca abonamentu cena multiroomu wynosi 15zł

 

Dla osób które przedłużają umowę istnieją 2 rodzaje promocji:

Prestiżowy+ w cenie 105zł (do tego 5xHD i dekoder PVR HD gratis)

lub Prestiżowy HD+ w cenie 118zł (PVR HD gratis)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hola, hola! ja mam komfortowy, brałem przedłużenie w te boże narodzenie i dostałem multiroom ! płacę 15 zł miesięcznie (to jakaś specjalna oferta w takim razie była czy co?)

 

edit:

ajć wróć. mam 2 umowy,ale w sumie to już nie pamiętam na której co i jak wzięte. może jednak to była jakaś promocja :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w niektórych punktach multiroom można dostać do specjalnej promocji razem z tv na 24 miesiące przy pakiecie komfortowy+canal+hbo za 15zeta. pakiet z opcjami 99,70+15(multiroom)

Tak tylko gdzie znalezc te punkty jak na infolinii cyfry+ nic nie wiedza o tych promocjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Może ktoś już coś takiego przerabiał więc liczę że tutaj ktoś mi pomoże uzyskać odpowiedź na frapujące mnie pytanie. Mianowicie: powiedzmy, że posiadam moduł multiroom z dwoma dekoderami Sagem "za grosz" z modułem dodatkowym oraz Pace PVR z modułem głównym i teraz chciałbym sobie zasilić ten moduł dodatkowy. Czy gdy zasilę moduł dodatkowy to czy ten czas 6 godzin zaczyna mi biec z chwilą gdy moduł dodatkowy zostanie zasilony, czy ma to miejsce w chwili od kiedy zaczynam oglądać Cyfrę z modułu dodatkowego na tym Sagemie???? Inaczej mówiąc zasilam moduł dodatkowy np. o godz. 8:00 a wkładam go do dekodera o godzinie 9:00 i zaczynam oglądać czy wtedy tracę już tą godzinę??? Pytanie drugie co się dzieje w sytuacji gdy moduł dodatkowy jest zasilony na 6 godzin i znajduje się w dekoderze który jest wyłączony na czuwaniu "STANDBY" czy w tym czasie okres zasilenia modułu dodatkowego się wyczerpuje??? Dzięki za informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...