Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn 2009


Mateusz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby nie to, że Niemcy w przypadku remisu mogą odpaść (nasza przegrana z Norwegami), byłby remis jak ta lala :lol2:

 

Jakby jednak przyszło im do głowy się dogadać, to trzeba spuścić Niemiaszków. Mistrzowie i v-ce Mistrzowie do domku 8)

 

Musimy, o zgrozo, trzymać kciuki za Niemców. Jak wygrają, Norwegia gra z nami o pietruszkę... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie to, że Niemcy w przypadku remisu mogą odpaść (nasza przegrana z Norwegami), byłby remis jak ta lala :lol2:

 

z tym sie zgadzam w 100%; pamiętam MŚ w piłce nożnej w Hiszpanii kiedy Niemcy dogadali się z Austriakami i wyeliminowali rewelacyjną Algierię

 

Musimy, o zgrozo, trzymać kciuki za Niemców. Jak wygrają, Norwegia gra z nami o pietruszkę... :roll:

 

z tym się nie zgadzam - Norwegowie grając o pietruszkę mogą grać na luzie i zagrać lepiej niż kiedykolwiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję, że nasi piłkarze ręczni nie zmarnują takiej okazji, jaką otrzymali od losu, wygrają dzisiaj z Norwegią i będą walczyć o medal...

 

wierzę w to gorąco, choć początkowo byłem speptycznie nastawiony co do gry i osiągnięć naszej reprezentacji podczas tego turnieju...

 

do przodu, Polsko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też przyznaje się bez bicia że po I rundzie zwątpiłem w nich na całej lini.Meczu z Danią nawet nie oglądałem ,bo uznałem ,że nie warto ,skoro i tak ju zgraja o pietruszkę.Teraz już wiem że nadzieja umiera ostatnia.jak to mawiają sport uczy pokory.dziś mnie tego nauczył.Gratulacje dla chłopaków.serce do tej pory mi jeszcze bike

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...