Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn 2009


Mateusz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak prześledzić wyniki Chorwatów na tych mistrzostwach to nie grali żadnego meczu w którym musieliby gonić wynik czy choćby toczyć równorzędny bój; mecz z Francją o niczym nie świadczy bo w zasadzie był o pietruszkę; zobaczymy jak Chorwaci zagrają jak daj Boże będą przegrywać paroma bramkami; no i obawiam się o gospodarskie sędziowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ole Polsko kocham Cię, Tobie oddałem serce swe, serce swoje jedyne, dałem swojej drużynie, ole Polsko kocham Cię Gramy w meczu o 3 miejsce, co jest bardzo dużym sukcesem :) Nic się nie stało, zapewne pojawią się jacyś "znawcy" ale to już mniejsza z tym, ważne że jesteście bohaterami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wygrwasz,czy nie ,ja i tak kocham cie.W moim sercu Polska i na dobre i na złe.Ja wierze w ten brązowy medal.złoto było poza naszym zasięgiem .Obiektywnie patrząc to drużyna jakościowo jest gorsza od tej sprzed 2 lat,ale też odniosła sukces(oby okraszony medalem). Wierze w ten medal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zadowolony z osiągnięć Reprezantacji Polski na MŚ 2009! Jeśli jutro dorzucą brąz, będzie można jeszcze bardziej się cieszyć. Jesteśmy w czołówce światowej i tylko to się liczy :brawo:

 

Jutro jest ciekawy finał - postawię na Francję :?: - chociaż powiadam, na Chorwatów nie ma mocnych :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ole :jupi: Zobaczyć radość Polaków - bezcenne :) Pięknie zagrali Karol Bielecki i Sławek Szmal byli znakomici zresztą jak cała drużyna, publiczność chorwacka też była nam przychylna :brawo: Dziękujemy :wink:

 

btw. Ten reporter TVP, Falkowski to jednym słowem porażka :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polacy zagrali świetny mecz. To super drużyna kto wie może za dwa lata będziemy mieli złoto? :brawo: A wracając do rzeczywistości to Chorwaci będą mistrzami świata. Francja jest dobrym zespołem ale raczej nie da rady Chorwatom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chorwaci znów pokazali jak się nie można zachowywać; z wykształcenia jestem historykiem i dlatego nie trawię Francji (za "pomoc" w 1939, za współprace z Niemcami w II wojnie światowej i nagrodę za to w postaci 1/4 Niemiec jako łup wojenny, za bezczelność prezydenta Chiraca który uczył Polaków miejsca w Europie); jest jednak nacja w Europie, której nie trawię jeszcze bardziej i to są właśnie Chorwaci (za bezinteresowną i całkowitą współpracę z hitlerowcami, za nacjonalizm najwyższych lotów, za samouwielbienie); wygrali finał ci którzy sportowo byli lepsi, wygwizdali ich, i ich hymn ci, którzy nie dorośli ani do tytułu ani do organizacji tych mistrzostw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...