Skocz do zawartości

CANAL+ BOX 4K (Skyworth HY4001 i HY4001CD)


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy ktoś od piątku miał problem z aktywacją boxa na stronie Canal ,wszystko robię prawidłowo wg opisu ze strony założyłem ze 3 konta po wpisaniu na stronie kodu aktywacyjnego jest komunikat ze zestaw aktywowany ale nie puszcza do dalszych kroków rejestracji.Twarde resety sprzętu wylogowywałem się z konta Google. Po prostu skończyły mi się pomysły .
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 hours ago, marcus333 said:

Witam

Czy ktoś od piątku miał problem z aktywacją boxa na stronie Canal ,wszystko robię prawidłowo wg opisu ze strony założyłem ze 3 konta po wpisaniu na stronie kodu aktywacyjnego jest komunikat ze zestaw aktywowany ale nie puszcza do dalszych kroków rejestracji.Twarde resety sprzętu wylogowywałem się z konta Google. Po prostu skończyły mi się pomysły .
 

Miałem wcześniej problemy. Spróbuj aktywować na laptopie, używać edge browser Miałem problemy z telefonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.10.2021 o 21:14, Pypson94 napisał:

Cześć, też macie problem z odtwarzaniem dwóch transmisji na raz w multilive? Mam wrażenie, że wcześniej było ciut lepiej. Mam boxa podłączonego do LG OLED i ogólnie pojedyncza transmisja w miarę, ale przy 2 mam już pikseloze, bardzo nieostre mimo, że nie przycina w sumie.

 

Niestety kilka razy z podobnym problemem zmierzyłem się w ciągu w ostatnich tygodniach. Co gorsza, nawet jeśli obraz jest OK (albo w miarę OK), to przy próbie włączenia pełnego ekranu w meczu, w którym akurat coś się dzieje dzieją się czasem dziwne rzeczy - albo ekran jest czarny, albo po cofnięciu wszystko przestaje działać (czasem konieczne jest uruchomienie dekodera na nowo). Kiedy opcja multilive działała znacznie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 10/30/2021 at 10:09 AM, grreg2084 said:

 

Niestety kilka razy z podobnym problemem zmierzyłem się w ciągu w ostatnich tygodniach. Co gorsza, nawet jeśli obraz jest OK (albo w miarę OK), to przy próbie włączenia pełnego ekranu w meczu, w którym akurat coś się dzieje dzieją się czasem dziwne rzeczy - albo ekran jest czarny, albo po cofnięciu wszystko przestaje działać (czasem konieczne jest uruchomienie dekodera na nowo). Kiedy opcja multilive działała znacznie lepiej.

Multilive jest biedny na dekoder skyworth. Używam laptopa z kablem HDMI. Działa to znacznie lepiej na multilive. Mogę przesyłać strumieniowo 3 kanały na 3 ekrany. HDMI, VGA, ekran laptopa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder kupilem dzieciom z mysla o poszerzeniu smart tv...Zainstalowalem jakies gry dzieciakom i sparowalem pada. Jednak widze ze w kazdej grze co chwila rozlacza pada i po paru sekundach znowu przywraca polaczenie. Ale jak rozlacza pada to gra wyskakuje do pauzy. Troche uciazliwe. Skoro jest mozliwosc podlaczenia to czemu ma go rozlaczac.

Tez ktos mial tak u siebie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, WSZtm napisał:

Dekoder kupilem dzieciom z mysla o poszerzeniu smart tv...Zainstalowalem jakies gry dzieciakom i sparowalem pada. Jednak widze ze w kazdej grze co chwila rozlacza pada i po paru sekundach znowu przywraca polaczenie. Ale jak rozlacza pada to gra wyskakuje do pauzy. Troche uciazliwe. Skoro jest mozliwosc podlaczenia to czemu ma go rozlaczac.

Tez ktos mial tak u siebie ?

masz pilota bez guzika netflixa ? jesli tak to wyciag baterie z pilota na czas keidy masz wlaczony pad i powiedz czy przestało przerywac  😜 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu trybow nie widze. Chyba ze mowa o trybie na padzie.

Ale pada mam od xboxa one s.

Mam pilota z przyciskiem netflixa no ale w sumie z niego tez moge baterie wyjac.

Moze jestem pierwsza osoba ktora pisze o grach ale dekoder radzi sobie bardzo dobrze. Gry z nesa dzialaja rewelacyjnie. Jutro sprawdze z psp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.10.2021 o 13:58, MaTTiQ napisał:

 

Kupiłem ten box bo niczego ciekawego nie mogłem się dowiedzieć nt. passthrough do amplitunera. Ampli mam od Denona. Sprzęt idzie na zwrot bo jest bardzo słabo. Passthrough w zasadzie kompletnie nie istnieje, urządzenie potrafi transkodować dźwięk, ale nie przepuszczać go w oryginalnej postaci do amplitunera. Jak widać na zrzucie ekranu z Kodi, przekierowanie dźwięku dało się ustawić dla DD, DD+, DTS i DTS-HD. Nie ma na liście opcji dla Dolby TrueHD. Pomimo ustawienia przekierowania w Kodi i ustawienia w Android TV trybu audio na passthrough urządzenie się nie popisało i nie przekierowywało do amplitunera poprawnych formatów audio.

 

DTS:
DTS 5.1 756 kbps - dźwięk szarpie, na amplitunerze pomimo passthrough wyświetlany DD+
DTS 5.1 1536 kbps - cisza
DTS-HD MA 5.1 - cisza
DTS-HD MA 7.1 - cisza
DTS-HD HR 7.1 - cisza

 

Dolby:
Dolby AC3 5.1 640 kbps - dźwięk szarpie pomimo teoretycznej obsługi
Dolby TrueHD - nie jest obsługiwane w ramach passthrough, więc czysto teoretyczne sprawdzenie czy dźwięk jest transkodowany do DD+, oczywiście jest.

 

Zatem jest bardzo bardzo słabo. Dodatkowo urządzenie w ramach CEC nie pozwala na sterowanie głośnością amplitunera a co więcej nawet nie uruchamia amplitunera, jest w stanie włączyć tylko telewizor. Z ciekawości wgrałem sobie poprzez ADB najnowszą wersję oficjalnego launchera Google TV. Jest bardzo przyjemny, zwracam na takie aspekty uwagę, jednak zakładka Dom mi nie działała, gdzie powinienem mieć informacje z aplikacji, do których jestem zalogowany np. kontynowanie oglądania, propozycje itd.

Aktualnie mam innego boxa na Amlogic S905X3, myślałem że zmigruję na tego, ale tamten mi obsługuje wszystkie formaty dźwiękowe w ramach przekierowania dźwięku, CEC działa perfekcyjnie, jednak jest niecertyfikowany z Widevine L3, więc serwisy streamingowe albo nie działają albo w niskiej rozdzielczości. Niemniej priorytetem dla mnie jest obsługa dźwięku a nie serwisy streamingowe.

 

Link do galerii na imgur

Tylko chyba nvidia shield puści passthrough dla audio HD. Jeszcze stary mi box 3 ale nie zaktualizowany do Androida 9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, salva napisał:

Coś schrzanili w najnowszym oprogramowaniu. W materiałach 50fps widać gubienie klatek co kilka - kilkanaście sekund.

Też to mam, dzwoniłem na infolinię i sugerowali oddanie boxa na gwarancję, tak więc do winy się nie przyznają 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...