Skocz do zawartości

CANAL+ BOX 4K (Skyworth HY4001 / HY40A / HY40A2 / HY4001CD)


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981

Instalowalem Cyfrowy Polsat Go i konieczne jest uzywanie klawiatury. Ale to nie problem. Przez Kodi nie chcialo mi to zadzialac. Po zainstalowaniu apk aplikacja jest dostepna przez menu aplikacje.

 

Co do Eurosport to apka jest do pobrania w menu boxa, ale Eleven nie moge odszukac.

Edytowane przez PawelU1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
9 minut temu, sebap napisał:

Kodiwpigulce dobre na wszystko 👍

Raczej jest problem z zalogowaniem. Ciagle wywala blad o bledzie podczas logowania. Z cala reszta sobie jakos radze😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety testuje teraz apke canal plus przez internet na smart vectra 4k to samo się dzieje ,co chwilę cofanie dźwięku albo buforowanie w tv na żywo.Dodam że połączenie jest przez kabel ethernet 600mb.W przypadku vectry tv przez internet wszystko chodzi płynnie bez ani jednego zacięcia nawet kanały 4k.
Ewidentnie jest wina ich usługi.

Jeszcze pytanie korzystam teraz miesiąc za darmo przez ich boxa,mija już 2 tygodnie.Kiedy otrzymam voucher na następne 2 msc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Cud sie stal albo chwilowe niemozliwe historie. Kanaly nie tna u mnie nic a nic. Az ustawilem w menu najwyzsza jakosc i wrazenia nie robi naapce. Kanaly plynne jak coca cola.

 

EDIT:

Problem z przycinaniem w mniejszym stopniu zostal na paczce Canal+, glownie C+ Domo HD, C+ Film HD oraz C+ Dokument HD.

Edytowane przez PawelU1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy macie problem z Eurosport Playerem? U mnie po włączeniu aplikacji nie działają przyciski kierunkowe z pilota (ta wersja z białym okrągłym guzikiem netflixa). Działa "OK" i inne przyciski, ale kierunki nie. Z aplikacji da się korzystać tylko jak podłączę klawiaturę BT, której kursory robią mi poprawnie za "strzałki". Przywracałem całość do fabrycznych - nie pomogło.

W systemie i innych aplikacjach nie ma oczywiście problemu, więc pilot jest sprawny. Z klawiaturą też nie ma konfliktów, bo problem jest jeszcze przed parowaniem klawiatury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Mam ten sam pilot i rzeczywiście nie działają kierunkowe przyciski w EUROSPORT PLAYER. Ale co ciekawe działa pilot od TV (Samsung). Oczywiście w Boxie musi być HDMI-CEC włączone, czy jak kto woli obsługa pilotem od TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...