Skocz do zawartości

CANAL+ BOX 4K (Skyworth HY4001 / HY40A / HY40A2 / HY4001CD)


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na canal plus premium juz można cofać do tyłu :)

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

U mnie kabel 300mb i dalej tnie. Zauważyłem, że ich kontent c+ działa lepiej, a najgorzej programy muzyczne. Mi odpisali, żebym podjechał z pudłem do najlbliższego salonu i im pokazał, że faktycznie zacina
U mnie też kabel tnie.Ale są świadomi że jest źle bo już nie wypierają się.Więc coś robią.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
17 godzin temu, Tymek13 napisał:

Możesz jakoś wrzucić foto jak wygląda ten nowy pilot?

Jasne. Tylko kolo wieczora to ogarne, bo teraz z pracy wracam. Ogolnie bryla taka sama tylko ma zamiast guzika z oznaczeniem aplikacji duzy ze znakiem + no i przycisk glosnosci jest poziomo nie pionowo i pod nim znajduje sie bialy klawisz z czerownym napisem netflix. I paruje sie go znacznie trudniej niz poprzednia wersje. Musi byc okolo 2 do5 cm od boxa, poprzedni z prawie 3m sie laczyl i parowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

CLUB MTV w CANAL+ BOX vs. CLUB MTV w ipli również w CANAL+ BOX.

 

https://megawrzuta.pl/download/257e29d6948041915369b51bd2981a50.html

 

Jasno widać jak to działa. Na korzyść ipli oczywiscie.

I fotka pilota, obiecana wcześniej...

 

https://megawrzuta.pl/download/dfc4d8eb6e16448b6272a0acb9e7348f.html

 

EDIT 15.1.2021

 

Dziś wreszcie postanowiłem poświęcić czas na test aplikacji z tv na żywo. Oczywiście wszystko na Canal+ Box 4K.

 

Na pierwszy ogień poszła ipla, potem GoNet.TV.

 

Wyniki są takie, że żaden kanał testowany live nie zaciął się nawet na sekundę płynnie działa tez przewijanie w GoNet.TV. Czeskie stacje, bo te mnie interesowały działają idealnie.

 

Dlatego też, jak już wczesniej wspomniałem Canal+ Box 4K zostaje ze mną tylko dlatego, że działa rewelacyjnie ze wszystkimi aplikacjami jakie mnie interesują. Szkoda jedynie, że ma problem z apką Canal+, ale i na to mam sposób. Wykupić w pleyerze i już. Działa pięknie!

Edytowane przez PawelU1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, PawelU1981 napisał:

CLUB MTV w CANAL+ BOX vs. CLUB MTV w ipli również w CANAL+ BOX.

 

https://megawrzuta.pl/download/257e29d6948041915369b51bd2981a50.html

 

Jasno widać jak to działa. Na korzyść ipli oczywiscie.

I fotka pilota, obiecana wcześniej...

 

https://megawrzuta.pl/download/dfc4d8eb6e16448b6272a0acb9e7348f.html

 

EDIT 15.1.2021

 

Dziś wreszcie postanowiłem poświęcić czas na test aplikacji z tv na żywo. Oczywiście wszystko na Canal+ Box 4K.

 

Na pierwszy ogień poszła ipla, potem GoNet.TV.

 

Wyniki są takie, że żaden kanał testowany live nie zaciął się nawet na sekundę płynnie działa tez przewijanie w GoNet.TV. Czeskie stacje, bo te mnie interesowały działają idealnie.

 

Dlatego też, jak już wczesniej wspomniałem Canal+ Box 4K zostaje ze mną tylko dlatego, że działa rewelacyjnie ze wszystkimi aplikacjami jakie mnie interesują. Szkoda jedynie, że ma problem z apką Canal+, ale i na to mam sposób. Wykupić w pleyerze i już. Działa pięknie!

Też zostawiam boxa, bo działa bardzo dobrze z netflixem i playerem, a z tego korzystam najczęściej, po zakończeniu okresu próbnego nie zamierzam dalej korzystać z płatnej oferty C+ do czasu poprawy jakości. Dodatkowo od 3 dni nie działa mi kanał TVP Sport, błąd DRM - zaproponowano mi przywrócenie ustawień fabrycznych - nie mam zamiaru tego robić, to jest ich zadanie, żeby kanały działały poprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Dodatkowo w playerze Canal+ za 11 kanałów liczy sobie 23 zł w promocji. W Canal+ przez internet film plus sport to 100 zł. Nawet bez promocji w pleyerze oszczedza sie okolo 54 zł. I ma się cała paczkę C+.

3 godziny temu, Toma441 napisał:

... Dodatkowo od 3 dni nie działa mi kanał TVP Sport, błąd DRM - zaproponowano mi przywrócenie ustawień fabrycznych - nie mam zamiaru tego robić, to jest ich zadanie, żeby kanały działały poprawnie.

No u mnie to samo, czyli nie tylko jednostkowy przypadek. Dołączam filmik.

 

https://megawrzuta.pl/download/4c609d3d71cce63b8908bbc67a12c59a.html

 

A po aktualizacji uprawnien na TVP SPORT takie cuda

 

9abb2fa65cccdab6b84c1a8a9655578c.jpg

Edytowane przez PawelU1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie działa usługa w smart tv.

Nigdy od razu nie wskakują  kanały na żywo, trzeba  przesunąć opcję  wyboru w menu głównym klawiszami na pilocie i wrócić do "live" , wtedy wskakują.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam Mi Boxa i u mnie przycięcia się zdarzają, krótsze, dłuższe, ale są. A najbardziej denerwuje, gdy obraz się zatrzymuje, a słychać jeszcze raz te same kilka ostatnich sekund dźwięku i po tym obraz się wyrównuje już z dźwiękiem na żywo.

 

Także, nie, nie jest to tylko na ich własnym, dedykowanym boxie. A jak komuś działa idealnie, no to cóż, może się tylko cieszyć, że jego to nie dotyka ;) Problem pewnie nie jest związany bezpośrednio ze sprzętem, tylko coś innego to powoduje. Na pewno nie prędkość internetu, bo mam światłowód, już prędzej kwestia routingu by mnie przekonała, co nie zmienia faktu, że nadal to problem Canal+, bo jakoś inne VOD działają bez zarzutu.

Edytowane przez nix124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lukimann napisał:

W aplikacji na smart tv nie tną kanały.

 

Nie ma  aplikacji na Smart TV.

Chyba , że piszesz o Android TV

Dokładnie @ircios nic nie tnie na Mi Boxie oraz Play Now TV Boxie.

Edytowane przez kingofsouth
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Android tv - tutaj działa aplikacja bezproblowo, poza małym wyjątkiem.

Brak możliwości oglądania kilku kanałów na raz.

W dekoderze , pewnie ta funkcjonalność raczej ;-) działa?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...