Skocz do zawartości

CANAL+ BOX 4K (Skyworth HY4001 i HY4001CD)


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, Em99 napisał:

Witam nie wiem czy moje pytanie pasuje do tematu ale zapytam potrzebuje jeszcze jeden box na andku i tak się zastanawiam co wybrać c+ android czy play box 2 w abonamencie razem z telefonem (kupno nowego sprzętu na znanym portalu )którego zresztą posiadam korzystam z serwisów Netflix,Primevideo ,Hbo go, i C+online w abonamencie ,Spotify zależało mi by też na naziemnej  tv dziękuje za odpowiedz i przepraszam że trochę może nie na temat

Jeśli jesteś w stanie odpuścić DVB-T to polecam Chromecasta 4. Właśnie zamówiłem drugiego - dziś w Euro za 319 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w tym boxie da się zmienić ustawienia DNS (chodzi mi o samodzielny wybór serwera DNS). W telefonie zmieniłem, to w ustawieniach wifi, tutaj nie widzę takiej opcji. Czyżby znowu Ci "spece" od CP+ zablokowali taką możliwość ? Jak na razie, to najlepiej im idzie blokowanie wszystkiego, żeby tylko uprzykrzyć korzystanie z tego boxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, adam606336 napisał:

Działa komuś tvp 4k 

Dzisiaj specjalnie przeskanowałem dvbt i pojawił mi się ten kanał. Problem w tym, że mam czarny ekran (brak też dźwięku). Raczej na pewno jest to wina tego, że mam telewizor tylko fullhd, ale może ktoś to jeszcze potwierdzi.

Edit.

Sprawdziłem teraz i działa. Jest plansza informacyjna i leci muzyka.

Edytowane przez electro69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Panowie technicy od oprogramowania, którzy ponoć czytają to forum usuną dwa mocno irytujące problemy w tym boxie ?:

1. Wprowadzenie możliwości samodzielnego ustawiania kolejności aplikacji zarówno na stronie głównej launchera jak i w "moje aplikacje".

2. Odblokują możliwość usuwania plików, które znajdują się na podłączonym do boxa pendrive.

Edytowane przez electro69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kupiłem drugi egzemplarz Mi Boxa po 3 latach i zamieniłem go z dekoderem C+, który mam od początku działania usługi i powiem tak - bazując na moim osobistym doświadczeniu, odczuciu - nowy Mi Box od Xiaomi działa szybciej, a aplikacja Canal + na androida w tym momencie jest lepsza od tej fabrycznej zainstalowanej na dekoderze C+. 

Dodam do tego dostępność Apple TV + i Prime w sklepie Google i... dekoder Canal +Box 4K... na ten moment wylądował na powrót w pudełku. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór!

Posiadam w domku letniskowym stary telewizor Samsung LE27T51B bez gniazda HDMI z podłączonym dekoderem ADB 2850ST przez DVI + RCA. Chciałbym go zastąpić nowym Canal+ BOX 4K, czy będzie to możliwe z wykorzystaniem kabla HDMI-DVI + któregoś z poniższych adapterów dla dźwięku?

https://allegro.pl/oferta/konwerter-optyczny-toslink-coaxial-na-2-cinch-rca3-10478238340

https://allegro.pl/oferta/konwerter-spdif-toslink-coaxial-do-2x-rca-jack-usb-9481574482

Z tego co czytam nie są one kompatybilne z AC3/DTS, czy w Boxie jest zatem możliwość wymuszenia sygnału PCM?

Alternatywą byłby zakup Xiaomi Mi Box S (choć wolałbym Boxa C+ ze względu na DVB-T), jak rozumiem wówczas do podłączenia wystarczyłby zwykły kabel jack 3,5mm - 2x RCA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ramach ciekawostki to dużo na to wskazuje, że Polsat może wprowadzić do sprzedaży boxa (możliwe, ze z dvbt2). Pewnie będą chcieli wyprzedzić tvp w tym temacie. Ostatnio zatrzegli nazwę "Polsat Box". Ogólnie jestem zdziwiony, że dopiero teraz coś chyba w tym kierunku robią. Przecież już praktycznie wszyscy mają w ofercie boxy z android tv choćby nawet sieci komórkowe Play czy T-Mobile.

Edytowane przez electro69
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość interesujące, niespełna godzinę temu odwiedziłem w Rybniku jedną z "sieciówek" z elektroniką i ku mojemu ogromnemu zaskoczeniu przy kasie wystawione były BOXy z C+ z informacją WYPRZEDAŻ w cenie ... 99 zł za sztukę.

 

Zadając pytanie, dlaczego tak tanio, uzyskałem odpowiedź, że produkt jest wycofywany ze sklepu. Odruchowo, choć może niezbyt ładnie, zareagowałem stwierdzeniem: "Nie dziwię się".

 

Nie wiem, czy to decyzja kierownika tego konkretnego sklepu czy początek wyprzedaży w całej sieci sklepów, ale to raczej kolejny dowód na to, że z tymi BOXami od C+ wyraźnie coś poszło nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, grreg2084 napisał:

Dość interesujące, niespełna godzinę temu odwiedziłem w Rybniku jedną z "sieciówek" z elektroniką i ku mojemu ogromnemu zaskoczeniu przy kasie wystawione były BOXy z C+ z informacją WYPRZEDAŻ w cenie ... 99 zł za sztukę.

 

Zadając pytanie, dlaczego tak tanio, uzyskałem odpowiedź, że produkt jest wycofywany ze sklepu. Odruchowo, choć może niezbyt ładnie, zareagowałem stwierdzeniem: "Nie dziwię się".

 

Nie wiem, czy to decyzja kierownika tego konkretnego sklepu czy początek wyprzedaży w całej sieci sklepów, ale to raczej kolejny dowód na to, że z tymi BOXami od C+ wyraźnie coś poszło nie tak.

A co jest nie tak z tym C+ Boxem?

Edytowane przez Emilio1985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Emilio1985 napisał:

A co jest nie tak z tym C+ Boxem?

porzucone wsparcie aktualizacyjne systemu i żadnych łatek do zgłaszanych ileś czasu problemów, a ze strony canal+ raczej kiepska, jak nie żadna sprzedaż pakietów ofertowanych przy okazji boxa, sam aktywowałem ten drugi miesiąc, przypiąłem kartę i zaraz odpiąłem i zleciłem wyłączenie wszystkich pakietów (wyłączą się po zakończeniu okresu rozliczeniowego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i elegancko. Masz praktycznie 2 miesiące oferty w cenie urządzenia i jeszcze narzekasz :D

 

Ja korzystam w ramach abonamentu i nie narzekam. Jako przystawka android tv również sprawdza się dobrze. Wole korzystać z niej niż z Android TV w telewizorze. Jedyny duży minus to niedziałające kanały eventowe.

 

Cena MiBox S też leci na łeb na szyje. Pół roku temu kosztował 349 zł, a teraz widzę w sklepie Mi Store i w innych sklepach przecena z 329 na 199 zł. Czyżby też szrot?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Emilio1985

Nie tyle szrot tylko konkurencja ze strony boxa od canal Plus. Jak zaczęły się obniżki tego boxa i można go teraz bez problemu kupić za ok. 170-199 zł zyskał przez to sporą popularność tak dziwnym trafem zaczęły się obniżki boxa od Xiaomi. Jak nie było realnej konkurencji, to można było d*mać klienta ceną ok. 350 zł ...  ot cała zagadka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...