Skocz do zawartości

Narzekamy na Cyfrę+


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tobie tylko ligi i kluby w głowie, nie pomyślałes że to zmniejszy konkurencję na rynku? Im mniejsza konkurencja tym wyższe ceny, zawsze konsument ma większy wybór. Według mnie nadal ceny są za wysokie, biorąc pod uwagę całą wartoś merytoryczną kanałów, często trzeba płacić za to co się nie ogląda, cóż co poradzić, widocznie konsument w naszym kraju jest mało wymagający.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz masz taniej musząc kupić dwie platformy, jak chcesz oglądać zagraniczną piłkę i LM, czy też wszystkie nowości filmowe.

Dla mnie konkurencja jest dobra, jak podmioty oferują to samo, np. telefonia komórkowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio problem synchronizacji występuje dość często na kilku kanałach. Przez ostatnie 2 tygodnie miałem ciągły problem z HBO HD - nagle kilka dni temu wszystko wróciło do normy. Z kolei dwa dni temu wszystko się rozregulowało na National Geographic HD - by po reklamach wrócić do normy! Natomiast gdy zgłosiłem się do pomocy technicznej Cyfry+, dowiedziałem się że to wina sygnału z mojej anteny. Jak im odpisałem że problem występuje z ich strony a mój sygnał jest ok, to mi odpisali że się nie znam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście uważam, że 3 platformy cyfrowe nie przeszkadzają na rynku. Powoli oferta kanałów się wyrównuje i dojdzie do tego, że o wyborze danej platformy nie będzie decydować oferta (bo wszędzie będzie taka sama) tylko cena i promocje (tak jak to teraz jest z sieciami komórkowymi). I wydaje mi się że to by było dla Nas najlepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz że kanały produkcji Cyfry też nie trafią do oferty innych platform? Tego się nie da przewidzieć, a Polsat też miał się nie dzielić swoimi kanałami. W sieciach kablowych są już operatorzy którzy mają wszystkie kanały z TV satelitarnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat Pawła z spam.org : Żal patrzeć iż Cyfra+ mimo swoich francuskich korzeni nie dołączyła wciąż do oferty muzycznej paczki M6 czy MCM (niegdyś kanały były w ofercie). A najgorszym posunięciem było wyłączenie Music Choice, pakietu radiowego który choć trochę nadrabiał straty w ofercie telewizyjnej.

 

MCM TOP i POP jest na częstotliwości 12303V 27500 2/3 a zwykły MCM na 12577H 27500 2/3 obydwa w DVB-S2 jakby komuś zależało to by wykupił taki pakiet . Mogliby pomyśleć też o Direct Star lub W9 gdzie jest sporo muzyki od późnej nocy do południa . Cyfro pomyśl !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra przestaje troche myslec , a my tu tylko sobie krzyczymy :D , niech uruchomia konto forum na facebooku wtedy by sie z nimi pogadalo ,

w poznaniu robimy mala wojenke z kablowka INEA , bo na czacie inea nic sie dowiedziec nie moznabylo a na facebooku jest goraco :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie: nie każdy lubi sport w HD, nie każdy lubi POLSAT HD i TVN HD.

Tak, wiem - zaraz mnie zbesztacie ale dla mnie sport istnieć nie musi.

Lubię sobie obejrzeć np. Kiepskich na polsacie, i chetnie zobaczylbym to w HD a nie w SD, zona lubi obejrzeć na TVN usta, usta, na wspolnej a ja wojewódzkiego, i tez chetnie obejrzałbym to w HD a nie w SD.

Śmiać mi się chce, z osób ktore mowia, że nie ogladaja wogole POLSAT ani TVN.. sami pewnie chetnie zobaczylibyście sobie to w HD a nie SD.

Ten, kto nie ma telewizora z hdmi to proste; nie bierze pakietu HD, a ten kto ma to bierze pakiet HD, żeby móc nacieszyc oko, takie to trudne?

A "gadanie", że chce ogladać reklamy w HD - no panowie/panie nie badzmy smieszni.. to, to akurat mnie najmniej interesuje ;))

Na Cyfre jeste zły, że inwestuja glownie z SPORT (mnie to nie rajcuje, ale wiem że zdecydowana wiekszosc z Was podniecaja panowie biegajacy za pilka etc..)

NA C+ i HBO nie obejrzalem żadnego calego filmu od poczatku jak mam C+, jedynie żona z poczatku coś tam ogladala, teraz nic.. człowiek nie ma czasu.

Jak leci jakas fajna (nowa) bajka to nagram córce i ta szczesliwa oglada.. ale jakies fajne bajki sa może 2-3 razy w miejsiacu.. potem przez kolejne 2 miesiace sie powtarzaja.. tak, tak taka jest prawda.

Nie zobaczysz dzisiaj filmu, nie martw sie - zobaczysz go jutro, pojutrze, za tydzień, dwa i nawet przez kilka miesiecy.. ŻENADA !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja usta usta wojewódzkiego itp. nie chciałbym obejrzeć nawet w 3D pomijając, że te wymienione kanały przynajmniej polsat hd ( bo akurat u brata widziałem ) oprócz znaczka HD nie mają nic wspólnego z HD. Ponadto nie rozumiem po co ludzie płaca za full pakiety ( HBO+Canal+ ) tylko po to, żeby oglądać TVN i Polsat, które można odebrać za darmo. Ponadto twierdzą, że nie maja czau oglądać telewizji a za chwilę że są same powtórki. I przy okazji, ja akurat sportu nie oglądam wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie: nie każdy lubi sport w HD, nie każdy lubi POLSAT HD i TVN HD.

Tak, wiem - zaraz mnie zbesztacie ale dla mnie sport istnieć nie musi.

Lubię sobie obejrzeć np. Kiepskich na polsacie, i chetnie zobaczylbym to w HD a nie w SD, zona lubi obejrzeć na TVN usta, usta, na wspolnej a ja wojewódzkiego, i tez chetnie obejrzałbym to w HD a nie w SD.

Śmiać mi się chce, z osób ktore mowia, że nie ogladaja wogole POLSAT ani TVN.. sami pewnie chetnie zobaczylibyście sobie to w HD a nie SD.

Ten, kto nie ma telewizora z hdmi to proste; nie bierze pakietu HD, a ten kto ma to bierze pakiet HD, żeby móc nacieszyc oko, takie to trudne?

A "gadanie", że chce ogladać reklamy w HD - no panowie/panie nie badzmy smieszni.. to, to akurat mnie najmniej interesuje ;))

Na Cyfre jeste zły, że inwestuja glownie z SPORT (mnie to nie rajcuje, ale wiem że zdecydowana wiekszosc z Was podniecaja panowie biegajacy za pilka etc..)

NA C+ i HBO nie obejrzalem żadnego calego filmu od poczatku jak mam C+, jedynie żona z poczatku coś tam ogladala, teraz nic.. człowiek nie ma czasu.

Jak leci jakas fajna (nowa) bajka to nagram córce i ta szczesliwa oglada.. ale jakies fajne bajki sa może 2-3 razy w miejsiacu.. potem przez kolejne 2 miesiace sie powtarzaja.. tak, tak taka jest prawda.

Nie zobaczysz dzisiaj filmu, nie martw sie - zobaczysz go jutro, pojutrze, za tydzień, dwa i nawet przez kilka miesiecy.. ŻENADA !!!

Po Twoim poście nasuwa się nieodparcie jedno pytanie: po co wziąłeś Cyfrę? Dla Ciebie to był najgorszy wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co wzialem cyfre? Bo pracowalem w cyfrze to po 1-wsze.

A po drugie wydawalo mi sie, ze Cyfra to najlepsza platforma pod słońcem.. teraz wiem, że nie.

Jest to bardzo zacofana platforma, nie rozwijajaca sie tak preznie jak N-ka (nie zaprzeczycie).

Oj.. nie potrafie wyobrazic sobie zycia bez PVR'a - to, że film leci powtorzony 50x na C+ i HBO nie oznacza, ze tyle samo razy powtarzaja go na TVN czy POLSAT :)))

Po prostu C+HBO to nic specjalnego.. no chyba, ze dla emerytów którzy siedza wiekszosc zycia przed TV.

Tyle mam do powiedzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co wzialem cyfre? Bo pracowalem w cyfrze to po 1-wsze.

A po drugie wydawalo mi sie, ze Cyfra to najlepsza platforma pod słońcem.. teraz wiem, że nie.

Jest to bardzo zacofana platforma, nie rozwijajaca sie tak preznie jak N-ka (nie zaprzeczycie).

Oj.. nie potrafie wyobrazic sobie zycia bez PVR'a - to, że film leci powtorzony 50x na C+ i HBO nie oznacza, ze tyle samo razy powtarzaja go na TVN czy POLSAT :)))

Po prostu C+HBO to nic specjalnego.. no chyba, ze dla emerytów którzy siedza wiekszosc zycia przed TV.

Tyle mam do powiedzenia ;)

 

chlopie... czekaj do konca maja i wypowiedz im umowe w zwiazku z wycofaniem tvn warszawa, bierz nke a nie narzekaj. Proste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tayniak nie dziwię się jak lubisz kiepskich , a żonka usta-usta czy odwrotnie to faktycznie na cyfrze nic dla ciebie nia ma .Tym bardziej na History czy Planete :lol2:

Tak swoją drogą ciekawe gdzie się tacy fajni abo. chowają. No chyba,że to taka mała prowokacja :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz że kanały produkcji Cyfry też nie trafią do oferty innych platform? Tego się nie da przewidzieć, a Polsat też miał się nie dzielić swoimi kanałami. W sieciach kablowych są już operatorzy którzy mają wszystkie kanały z TV satelitarnych.

No ale co Cyfra może zaoferować czego nie mają inni operatorzy a jest flagowym produktem? Tylko Canal +. Nie sądzę aby ten kanał wszedł do n lub Cyfrowego Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...