Skocz do zawartości

Narzekamy na Cyfrę+


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U nas jest inny rynek niż we Francji i niemożna tego porównywać, co do kanałów to C+ dodała Polsaty już dawno, a to że N bierze w HD to norma bo oni od początku mienią się największą platformą HD w Polsce i idą tą drogą, owszem brakuje Polsatu i TVN w wersji HD ale cóż abonenci Cyfry mając do wyboru tańsze pakiety SD biorą je, u nas HD to jeszcze luksus a nie norma.

 

Są abonenci którzy chcą jak najwięcej ilości kanałów o byle jakiej tematyce i jakości, a są abonenci co życzą sobie tylko najlepszych programów z danej tematyki o wysokiej jakości, tak samo jest z platformami odnośnie abonentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się ale boli mnie to , że najpierw konkurencja robi krok a potem Cyfra i chciałbym żeby była z lepszą bazą abonencką niż CP a mogliby pierwsi wydać kompletnie darmową ofertę a`la TNT i Canal+ powinien być przynajmniej na 4 pozycji dekoderów i jak mówię PVR dla tych co płacą najwiecej za darmo bo to nie rynek francuski jak powiedziałeś tam bulą czynsze chociaz ja mam tylko kartę Canalsat . I doskonale wiem , że Polacy nie są tak zamożni jak Francuzi :- Jak promować C+ to dawać go wyżej na listach . Jak widać rynek się jeszcze rozwija z ofertą programową w PL bo w Canalsacie juz tak nie dodają kanałów co miesiąc oferta jest pełna i wystarczy a u nas już też nie jest tak źle tylko więcej muzyki przydałoby się na dobrej jakości kanałach i odpowiednik TNT SAT . I wiem , że pewnie Polsat musi wydać zgodę i TVN ale było by miło słyszeć : ,,Ja mam cyfrę darmową a jak mam ochotę to dodaję Canal+ albo chociaż pakiet podstawowy`` :) To tyle narzekania ale w dobrej wierze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Gdyby nawet Teutońska "enka" nadawała swój kanał podstawowy, czyli TVN w 4D, a POLSAT w 5D, to i tak wolałbym CYFRĘ+, bo to jest najnormalniejsza telewizja, o ile w ogóle telewizja w dzisiejszych czasach może być uznawana za normalną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu tak niektórzy są zaslepieni i nienawistnie podchodzą do enki to chore ja proponuję Cyfrze wyjść z czymś na co idzie większość Polaków a więc chcą kilka podstawowych kanałów za free w swojej głównej karcie może nawet i w HD bo taka jest przyszłość i za kilka lat kanały sd odejdą jak analog ale czasami ciężko komuś zrozumieć i nie wszyscy Polacy siedzą na forach jak my :) A po za tym róznica między Cyfrą a N to już tylko kilka kanałów swojej produkcji i napewno spora część a nawet większość klientów przychodzących do punktu nie patrzy tak na to ze szczególną uwagą tylko na cenę! A takie TNT już klienta zachęci ale co mi tam to nie moja firma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się ale nie tu mialem na myśli dodania Polsatów chodziło mi o włączenie przez HBO -HD 2 przeczytaj co napisałem wsześniej czemu tak długo zwlekali z C+ HD swoim najważniejszym kanałem? dodali pierwsi Polsat ale czemu nie w HD ? I gdzie TVN HD lub czemu nie ma Foxa sd? Jak niektórzy tak chcą ? Czemu nie ma AXN HD , który ma sporą widownię? I czemu nie można tak bez problemu dodać opcji RELAXXX jeśli u konkurencji można telefoniczne nie wspomnę , że w Canalsat przez internet . A BBC w połwie paczka i nie ma dziecięcego jedynego kanału który mój 3-latek uwielbia a moja mama kochała BBC Lifestyle za , który zerwałem dwie umowy z CP i nie mów , że ja chcę źle Cyfrze bo gdyby te kilka pozycji było u nich plus Wojna i pokój to na pewno bym Nki nie miał tylko wyłącznie Cyfrę :) Także sercem jestem z Cyfrą ale rozum mówi ,że Nka ma jeszcze coś co moja rodzina chce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Nie wiem czemu tak niektórzy są zaslepieni i nienawistnie podchodzą do enki to chore ... (...)

 

Nie wiesz?

 

To ja Ci odpowiem, jeśli nie wiesz.

 

ZAWSZE liczą się mocodawcy, a "enka" działa za niemieckie pieniądze i realizuje cele, które nakreślają właśnie Niemcy.

 

O wiele więc bardziej wolę francuską "cyfrę", bo ich polityka, realizowana poprzez ich platformę medialną, jest dla nas POLAKÓW zwyczajnie łatwiejsza do strawienia, choć i ona nie jest pozbawiona czasem ciężkostrawnych treści.

 

Lepiej by nam było utworzyć własną medialną platformę, ale jak wiesz próby stworzenia takowej spotkały się z gwałtownym sprzeciwem wszystkich obcych, którzy mieszają w naszym domu i w głowach naszych rodaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czemu wyrywacie po kawałeczku cytatu i łapiecie mnie za słówka jak ja sam jestem miłośnikiem Canalsatu , Francji i potem Cyfry a czasmi tracę cierpliwość bo ile można na coś czekać? a jak się pojawia to nie tam gdzie byc powinno najpierw i nie mówcie ,że Cyfra nie ma pieniędzy bo gra od początku i pochodzi od francuskiego giganta ! CZy wy na oczy widzieliście ile muzyki sportu erotyki i to wszelakiej ma Canalsat? To co nie stać ich na kilka kanałów HD ? Widocznie tak jest jak blue_voyager mówi negocjacje nie wyszły bo Cyfra była przyparta do muru i niemiała nic wzamian do zaoferowania chyba ,że kupę kasy a;e nie mówcie ,że ich nie stać błagam. Aha no i ile mozna było liczyć na powrót MCM do Cyfry? Są teraz na hot birdzie ale dziś sam wydoroslałem trochę i już ten kanał aż mnie tak nie kręci chyba ,że jeszcze MCM POP no kiedy dadzą? A są wszystkie 3 na 13stopni wschód. I proszę spojrzeć na mój podpis kto według mnie jest najlepszy? Znam ofertę i język więc wiem na co ich by stać nie dać się wypierać w tył :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dostępności Polsat HD i TVN HD w Cyfrze+ świadczyć może wypowiedź ich przedstawicieli: "Dołączymy, jak nam zaproponują". W tej chwili Cyfra+ jest prawdopodobnie zablokowana przez konkurentów - chyba, że oddałaby coś "swojego". Taka sytuacja jest korzystna i dla N (z powodów konkurencji o podobną grupę abonentów), i dla Cyfrowego (który Cyfrę+ chce kupić, a więc zależy mu też pewnie na jak najniższej cenie). Umowa TVN-Polsat ustawia rynek DTH na kilka

najbliższych lat. Doszło do niej, bo obie strony miały wiele do wygrania. Rozmowy trwały tak długo, bo żadna ze stron nie była słaba. Ot i cała filozofia.

 

Ja się zgadzam z osądem Benka, Cyfra+ jest dzisiaj ofiarą własnej strategii. Mówię to jako exabonent tej platformy. Mam często wrażenie, że Cyfrze+ zależy jedynie na drenowaniu kieszeni jej abonentów, a to musiało się kiedyś nań odbić.

 

Johan1, mam nadzieję, że ironizujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

undertaker the, jeśli patrzysz i nie widzisz, słuchasz i nie słyszysz, to nie spodziewaj się ode mnie oświecenia, bo to zupełnie nierealne, jako że nie jestem cudotwórcą.

 

Nie moja zresztą tu rola, by otwierać oczy niewidzącym, ale w sumie to dość smutne, że sprawy tak oczywiste jawią się być niepojętymi dla wielu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie jak Cyfra myślała ,że będzie mówić w języku ojczystym to każdy to zaakceptuje ale jak widać swój ze swoim się dogadał bo Polsat stworzył Polak a TVN również i nieważne kto dotuje teraz a Cyfra to nie nasz rodzimy produkt i tu się pomylliła oby tylko na chwilę i znajdzie wsólny język czyli polski a nie francuski :) (a chociaż jak tak lubię ten język hehe )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy myślicie, że kogoś obchodzi to, za czyje pieniądze platformy są finansowane? Ludzi to nie interesuje (po za grupką nawiedzonych), ich interesuje oferta programowa i cena.

Tak po za tym, to ludzie sami finansują platformy, płacąc abonament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Pawop, czy jeśli patrzysz, to zastanawiasz się nad treścią tego co widzisz, albo jeśli słuchasz, to analizujesz treści, które docierają do Twojej jaźni?

 

Jeśli odpowiedź na obydwa pytania jest twierdząca, to powinieneś sam sobie odpowiedzieć na zadane kwestie i zważyć jak istotne jest to, kto w istocie stoi za czele piramidek i po co są te piramidki tworzone.

 

Ja wiem, że myślenie czasem sprawia kłopoty i łatwiej łykać przeżute papki z ekranu TV, ale ... zlituj się nad samym sobą i chociaż nie dawaj się zjadać żywcem przez hieny.

 

Sam jestem abonentem CYFRY+ od jej początku, ale ... przynajmniej mam świadomość tego co do mnie dociera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie śmieszne jest to i wkurzające że jak polsat będzie zainteresowany o dodaniu polsat hd do c+ to nie wykluczają rozmów i byli by zainteresowani, a co nie mogą sami zaproponować zainteresowania tak jak to robią z...Cyfra+ stara się o udostępnienie swoim klientom Discovery HD Showcase oraz Discovery Historia. to niech postaraja sie o tvn hd i tvn hd +1 :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz Cyfra+ oprócz piłki nożnej nie ma już nic co może przyciągać abonentów.

Na korzyść n jest.

ponad 20 kanałów HD za 48 zł. a nawet taniej.

radia internetowe z internetu

brak miesięcznej opłaty za dekoder

 

Cyfra nie potrafi dołączyć nawet takich kanałów jak FOX czy Boomerang

Za jakikolwiek kanał HD oprócz Canal+ trzeba dodatkowo płacić i to dość sporo

TVP HD powinno być gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosty przykład jak Cyfra próbuje w nieudolny sposób wydobyć pieniądz opcja France 12zł aż :shock: jak dokładając konwerter na astrę można mieć to za free (Oczywiście wkład dekoder plus karta ale działa 4 lata bez opłat i to 20 kanałów ) lub dodatkowa antena na ALt bird i jest bez kart to samo :) Czy ktoś komu zależy na tej opcji myślą ,że nie wie? Przecież to nie majątek ale jak ja wiem ,że tam jest gratis to po co mam dokładać ? Dlatego trąbię teraz opcja darmowej a`la TNT PL te minimum TVP1 TVP2 POLSAT TVN I TV4 nie koniecznie w HD i wtedy kusić abonentów pakietami :) Wiem trzeba się dogadać z nimi ale teraz to co oni mogą zaproponować lepszego i tańszego ? NIC . A Polacy nie sypią z rękawa kasą na prawo i lewo :) A za parenaście miesięcy mój post nie będzie nic wart bo NTC pokryje całą PL i tyle i nikt nie będzie łaski robił latego mówię zrób coś Cyfro sama pierwsza nawet jak masz dołozyć do tego (no chyba ,że TVP POLSAT I TVN nie pozwalają to trzeba otwarcie powiedzieć ale jak się przespało tyle czasu z dożyzną i czynszami to trudno)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego trąbię teraz opcja darmowej a`la TNT PL te minimum TVP1 TVP2 POLSAT TVN I TV4 nie koniecznie w HD i wtedy kusić abonentów pakietami

 

Jest w Polsce coś takiego jak antena siatkowa gdzie w analogu mamy to za darmo oprócz TVN-u, chyba nie sądzisz że prywatna platforma czy to N, Cp czy C+ będzie bulić z własnej kasy za kanały za których nie będzie pobierać opłat??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra dostala mocnego kopa w twarz umowami zawartymi miedzy tvn a polsatem , polsatem a N,

teraz oferty programowe niemalze identyczne

a po zmianach w ofertach cyfra stoi na samym koncu - najmniej kanalow HD , HARACZ za dekodery jak za komuny , no i nie ma juz asa w rekawie ze MA polsaty , albo nasz operator sie obudzi i wyjmie nie asa a JOKERA z rekawa , albo niech polaczy sie z jakas platforma bo troche to nudne patrzec jak platformy przescigaja sie w dolaczaniu tych samych kanalow BEZ WYLACZNOSCI z ktorej rezygnuja co widzimy na przykladach np NGC , BBC, bo wylacznosc na kanal to drozsza sprawa niz czasami sam wlasnie kanal ,

czym moga nas kusic CENAMI , promocjami , ale to juz nie to samo a nie chodzi o to by miec na szafce 3 dekodery 3 platform w polsce hahaha

 

ja z niecierpliowoscia czekam na fuzje CYFRY + z ... no wlasnie niedlugo sie wszyscy przekonamy :)przekonacie jakie bedzie zamieszanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...