Skocz do zawartości

Narzekamy na Cyfrę+


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wymyślać można różne teorie, fakt jest taki, że Cyfra pozbywa się sagemcoma dlatego, że go sprzedaje wraz z usługą. Jakoś PVR-ów nie oferuje w sprzedaży. Ktoś powie, że PVR-ów Cyfra nie będzie sprzedawać. Ale też sagem jest trzecim w kolejności "flagowym" dekoderem HD Cyfry i dlaczego się go pozbywają? Wyjątek? A może zamierzone działanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt jest taki że dekoder sagemcom to złom

Ale działa na pewno lepiej niż Pace...

Nie mam sagemcoma i nie mogę wypowiadać się na temat czy to jest złom czy nie. Wiem jedno, że sagemcoma pod względem użytkowym nie można porównywać z Pace PVR i Philem PVR. Oczywiście pod względem komfortu obsługi powinno być już podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

To takie moje małe życzenie bo jeśli CP był w tanie przywrócić kanały ,które były już w ofercie to może i C+ da radę a przecież wiadomo ,że jest wielka cisza przed burzą . Francuskie muzyczne kanały nadawane w jakośći sd są w stanie zadowolić każdego a np M6 music HD z astry ma super obraz . Więc mił by było zobaczyć je w koncu w Cyfrze w następnym roku . Nie chce mi się kłocić z nikim na forum bo już dawno stwierdziłem ,że pisanie na forum nie ma wielkiego sensu . Ale od czasu do czasu można coś skrobnąć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio czyta się o różnego rodzaju nowościach Polsatu. Artykułów na ten temat na stronach SatKuriera jest zatrzęsienie. W tym czasie cyfra milczy. Nic się nie dzieje. Marazm. Czyżby to prawda, że po fuzji powstanie niC+ co się tłumaczy nic się nie dzieje. Z wyjątkiem podwyżek.

 

Druga sprawa to wdrażanie NTC. W coraz to nowych rejonach kraju ludzie, żeby oglądać więcej niż dwa programy już nie muszą wykupować abonamentu w platformach cyfrowych. I w kontekście NTC cyfra zdaje się spać. Jeśli chodzi o mnie, to jeśli się nic nie zmieni w ofercie, tzn. nie powstanie jakaś nowa oferta dla tych, którzy się zastanawiają nad darmową NTC i bezczelnie już drogą ofertą cyfry, to zrobię to, co zrobiło już kilku moich znajomych. Zrezygnuję z cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, przecież jest oferta dla regionu już tylko z DVBT - pakiet start za 9,90 + dekoder SD w bezpłatną dzierżawę lub dek HD na własność za 149zł.

Na stronie cyfry jakoś tego nie widzę. Jest start za 19zł. To ten sam zestaw ma być dostępny, jeśli ktoś jest w zasięgu NTC tylko taniej? Jednej rzeczy nie rozumiem. Co ma być motywem, który skłoni ludzi do zapłacenia nawet tych 9,90zł? Bo jakoś chyba tego nie łapię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra popisała się znów brakiem kontepencji :). Zamówiłem pakiet C+ Optimum HD przez infolinie. Mówiłem że podpisze dopiero 1 grudnia umowę bo mam czas. Dzisiaj dostałem telefon z punktu czy nadal jestem zainteresowany ofertą to ja na to że tak ale będę jutro dopiero. Dzisiaj dostałem sms od CYFRY ŻE WITAJĄ W GRONIE ABONENTÓW GDZIE JA NIC NIE PODPISAŁEM ! ! ! . Dzwonię do Cyfry i pytam okazało się ze mam wybrany pakiet Optimum HD bez Canal+. Zdębiałem dosłownie. Jak można stworzyć komuś konto abonenta bez podpisu?? I nie sprawdzić czy wszystko pasuje? Pani konsultant poradziła mi jutro pojechac do tego punktu gdzie miałem jechać i tak i to wyjaśnic. Ponoć jest 48 godzin na anulowanie. Ale teraz rodzi się pytanie. Czy muszę od nowa dzwonić do działu sprzedaży żebym miał w punkcie aktywację 1zł czy załatwie to od razu w punkcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nic się nie stało, wprowadzili Twoje dane które podałeś przez telefon do systemu rejestrującego umowy (po to je podawałeś) i wydrukowali umowę która czeka na Twój podpis w punkcie i to wszystko a sms przychodzi do każdego, nawet jak nie podpiszesz tej umowy i zrezygnujesz, po prostu taki automat :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Przecież już zadzwoniłeś, zamówiłeś i ta umowa z aktywacją za 1 zł czeka na Ciebie u dystrybutora na Twój podpis jak nie będzie Canal+ to ją dystrybutor na miejscu zmodyfikuje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jeszcze raz Ci napiszę to nie ma znaczenia jaki pakiet wybierałeś aktywacja tu nie ma nic do rzeczy chodzi tylko o fakt zgłoszenia telefonicznego a nie pakiet, teraz jedź albo dzwoń do dystrybutora :locked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy byl sms od CYFRY witam w gronie abonentów :D Gdzie nic jeszcze nie podpisałem:D W zeszlym roku jak podpisywalem umowe to dopiero jak wyszedlem z salonu dostalem takiego smsa:D Teraz widzę cyfra już szybciej widzi w gronie abonentów. Myślę o dobraniu Filmboxów po tych 3 miesiącach gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perypetii dla nowych abonentów ciąg dalszy. Pojechałem podpisać tą umowę do cyfry i tu się zaczął kanał. Poprawiono mi umowę na C+ Optimum HD ale z promocji wychodziło że od stycznia bym musiał płacić 53zl przez 2 miesiące a potem 144zł za Canal+ Optimum HD. Nie wiem kto tu zawinił ale podpisanie umowy przełożono na jutro ponieważ jeśli chce mieć pełne 3 miesiące za darmo które niby nie należały mi się bo tak wychodziło z promocji umowę muszę podpisać jutro. Totalny bajzel jest między telesprzedażą a dystrybutorami. Jestem ciekaw jak to się skończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

W promocji masz 2 pełne miesiące gratis + ewentualnie proratę gratis jeśli podpisujesz w niepełnym miesiącu czyli miedzy 2 a ostatnim dniem miesiąca, dzisiaj jest 1 dzień miesiąca więc nią ma proraty (czyli niepełnego miesiąca) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...