Skocz do zawartości

Narzekamy na Cyfrę+


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj na Hot Birdzie wyłączono tp. 10.971 H co skutkowało zniknięciem kilku kanałów, w tym Russia Today, który Cyfra+ prezentuje w ulotkach jako część swoich pakietów. Od miesiąca obiecują, że zmienią listę i ją w końcu uaktualnią. Na liście powyżej kanału 201 jest coraz więcej czarnych ekranów. Pisanie do Cyfry+ nie ma w ogóle sensu, bo cały czas tylko jedna odpowiedź, że gdzieś te uwagi przekazują. Mają nas - abo gdzieś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wrześniu nie przysłano mi rachunków na 09/2010 i 10/2010 tylko gazetkę i rachunek za 08/2010 który uregulowałem

ale i tak płaciłem przez ica kartą

 

PS: Ciekawe czy teraz dostaną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra mgła, czy nie mgła to wiele filmów na kanale premium na niby :P , czyli C+ Film HD leci w żałosnym bitrate 500-600 KBps .

To jest to tzw. HD dla ubogich i nawet przyjmując, że jest to bitrate dynamiczny i skacze na tych filmach do 700-800 to nadal to jest 5,6-6,4 Mbps czyli żałośnie mało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą nie rozumiem niechęci Cyfry do uporządkowania kanałów FTA tzn pilnowania, żeby parametry były aktualizowane na bieżąco.

W końcu mają tysiące abonentów znających się doskonale na tematyce TV sat i śledzących co się dzieje nad naszymi głowami - wystarczyłoby stworzyć kilkudziesięcio/kilkuset osobową grupę ochotników, którzy w wolnym czasie i za darmo pilnowaliby czy wszystko jest OK (coś jak wikipedia). Wszelkie zmiany podsyłaliby do Cyfry, której pracownik sprawdzałby czy wszystko jest OK i powiedzmy raz w miesiącu aktualizował listę programów. Nakłady żadne, a afekt byłby bardzo dobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam nie wiedziałem gdzie zadać to pytanie,a mianowicie przyszły wam rachunki w tym miesiącu?bo moja babcia wzięła w październiku cyfrę, pakiet start i do tej pory nic nie przyszło,tylko sms że wystawili rachunek.

 

nie martw się nie zapomną o babci. Mają bardzo dobrą pamięć .......do tej jednej z licznych rzeczy .Firma charytatywna to to nie jest.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...