Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie w domu 16-17 stopni, rano w pokoju na piętrze nawet 14. Jeszcze nie grzejemy, ale myślę niedługo trzeba zacząć. Dodam, że zdarzały się czasami w zimie temperatury poniżej 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas nigdy nie grzejemy. Mieszkam w domku na wsi i mam centralny na węgiel - ciężko by było wyrobić z opałem. Zazwyczaj tak od 15:00 się rozpala i grzejniki aż do rana grzeją. Ale to w zimie, na jesieni to co kilka dni wystarczy przepalać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądam codziennie prognozy przygotowywane przez TVN Meteo i dla mojego miasta się sprawdzają, więc mogę im ufać.
I tu jest właśnie problem. Nie wiem o której godzinie nadają pogodę na 2/3 dni do przodu. Co włączę, to leci pogoda na noc albo tylko na następny dzień.

Zawsze pozostaje sprawdzić w EPG :>

Ale co do prognoz pogody, to wczoraj oglądałem wyjątkowo na TVP, TVN i Polsacie. TVP i Polsat zapowiadały opady deszczu, TVN zachmurzenie z przejaśnieniami. W efekcie, u mnie w mieście nie było ani jednej kropli deszczu, więc dwie stacje nie trafiły ze swoimi prognozami.

U mnie dziś jest Dzień Europejski bez ciepłych kaloryferów. A wczoraj jeszcze grzały :x
U mnie w tym sezonie jeszcze ani razu nie grzały :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie grzeją to jaką macie temperaturę w chałupie i jaka oznacza dla was zimno? U mnie obecnie w domku tak 16-17 i nie trzeba jeszcze grzać. Mieszkam chyba jakoś niezbyt daleko od ciebie bogdan425, dokładnie 20 km od Wrocławia, ale temperatura na dworze wyższa, bo ok. 15 stopni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem wczoraj byłem w zamojskim kinie "CKF Stylowy" na filmie pt.: "Sierpniowe niebo - 63 dni chwały". Film o Powstaniu Warszawskim z 1944 r. z punktu dzisiejszego człowieka, wprawił mnie w ciekawość i zadumę nad tym, jak Warszawiacy musieli radzić sobie w czasach okupacji przez Hitlerowców i Armię Czerwoną.

 

Wczoraj też kręcone były sceny do filmu "Wkręceni" z Piotrem Adamczykiem, Weroniką Rosati na Starówce w Zamościu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiają się nowe fakty odnoście zaginięcia Iwony Wieczorek. Ponad 100 funkcjonariuszy wzięło udział w przeszukiwaniu trasy i jej okolic, którą w dniu zaginięcia szła Iwona. Zaleziono kilka skrawków odzieży i trzy fragmenty kości, które będą przekazane do Zakładu Medycyny Sądowej.

 

Kilka dni temu w Warszawie zaginęła Aleksandra Panoszewska (21 lat), o tej dziewczynie też się robi coraz głośniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu odbyło się nagranie dla programu Automaniak produkowanego przez TVN Turbo. Tym razem był to wyścig motocykla żużlowego oraz samochodu sportowego o mocy ponad 500 koni mechanicznych prowadzonego przez Bena Collins'a. Krótką relację z nagrania można zobaczyć tutaj:

:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...