Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Dziś kolejna już 74 rocznica rozpoczęcie II Wojny Światowej, pamiętajmy o bohaterskich żołnierzach którzy zginęli broniąc granic przed najeźdźcą, można też zadać sobie retoryczne pytanie, jak potoczyłaby się historia gdyby nasze władze nie odrzuciły żądań Hitlera w kwietniu 1939 r. a dotyczyły one m.in Gdańska i autostrady do Prus Wschodnich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętajmy o bohaterskich żołnierzach którzy zginęli broniąc granic przed najeźdźcą

 

Pamiętamy o bohaterskich żołnierzach broniących się przed innymi bohaterskimi żołnierzami którzy faszerują się nawzajem ołowiem i umierają w męczarniach lecz niestety pamięć ta niczego nas nie uczy i pewnie jeszcze długo na tym świecie konflikty zamiast poprzez rozmowę, konstruktywne szukanie rozwiązań, empatię, dostrzeganie w drugim człowieku także człowieka, będą rozwiązywane metodą faszerowania ołowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jest Dzień Dobrych Wiadomości

Nasze rodzime święto, ustanowione w 2001 roku z inicjatywy Salonu 101 – środowiska zrzeszającego elity intelektualne i artystyczne. Dzień Dobrej Wiadomości ma być przeciwwagą do współczesnych trendów w mediach, które codziennie bombardują opinię publiczną negatywnymi, a często również zatrważającymi informacjami z kraju i z zagranicy. Kreowana w ten sposób rzeczywistość jawi się jako świat pełen zła, pozbawiony ludzkiej dobroci, wzajemnego szacunki i powodów do radości. Głównym celem obchodów jest więc zaangażowanie mediów w kształtowanie pozytywnego obrazu świata i ludzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię prognozę pogody sprawdzać w Polsacie. Tam podają na cały tydzień. W TVP1 tylko w nd podają na 7 dni :/ Czasami też w internecie luknę.
Z tym, że prognozy po 3, 4 dniach nie mają już nic wspólnego z zapowiedziami...

Ja oglądam codziennie prognozy przygotowywane przez TVN Meteo i dla mojego miasta się sprawdzają, więc mogę im ufać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że prognozy po 3, 4 dniach nie mają już nic wspólnego z zapowiedziami...

Powiem Ci, że nie zawsze. Nie mam tyle czasu, żeby sprawdzać prognozę codziennie, dlatego spisuję sobie z Polsatu 8)

Ja oglądam codziennie prognozy przygotowywane przez TVN Meteo i dla mojego miasta się sprawdzają, więc mogę im ufać.
I tu jest właśnie problem. Nie wiem o której godzinie nadają pogodę na 2/3 dni do przodu. Co włączę, to leci pogoda na noc albo tylko na następny dzień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat ma chyba najlepszą prognozę, też często ją oglądam. Do tego tak jak pisałem foreca.com jako gadżet na pulpicie w Windows 7 i AccuWeather w smartfonie też jest ok.

 

Dziś sprawdzałem w moim smartfonie i według tej prognozy cały dzień miał być (z przerwami) deszczowy, a w rzeczywistości nie spadła ani jedna kropla, a pod wieczór (kiedy znów miało padać), nawet wyszło słońce, tak więc do prognoz pogody trzeba podchodzić z dużym dystansem, tak samo jak do obietnic polityków :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...