Skocz do zawartości

Wasza pierwsza styczność z konsolą


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moja pierwsza styczność z PS4 była u mojej cioci, później PS3 u znajomych. Na PS4 grałem z synem cioci w jakiś boks(zapomniałem tytułu), na końcu odpaliłem GTA V. A na PS3 grałem z córką znajomej najpierw w Gran Turismo 6, a potem Rayman Legends(jak ja nienawidzę tej gry). Tutaj wspominamy pierwszą styczność z konsolą czy to kupioną czy u znajomych, tak więc do dzieła!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza styczność z konsolami była w 2013 roku, kiedy mój brat dostał PS3 na komunię.

Cztery lata później rodzina zamieniła PS3 na Xbox One S, zaś parę miesięcy później, czyli w grudniu 2017 roku, PS3 zostało oddane znajomym spod Świedziebni.

W zeszłym roku brat postanowił sprzedać Xbox One S ze względu na to, że był rzadko używany. Po prostu nie żałuje, że sprzedał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza styczność to lata 2003-2004? Koniec przedszkola-poczatek podstawówki. Mój kolega miał PlayStation (1) i graliśmy w Toy Story oraz inne gry. Konsola była podłączona do starego dużego telewizora. Dzisiaj mam w domu Xbox 360 od kilku lat, ale niestety pogubiłem gry. Mam tylko Fifę 14 i kilka na Kinect.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza konsola PS3 zakupiona w UK (Leicester) w 2007 roku :D 

Po powrocie do kraju (dwa lata tam mieszkałem)  kupiłem nowe PS3 (Slim),  bo tamta pierwszy model się przegrzał tzw(YLOD) :/

Wcześniej za małolata lata 90te rodzice kupili mi Commodore 64, potem była Amiga 1200.

Obecnie PS5 + Xbox Series S + Nintendo Switch OIed 8)

W dniu 28.01.2022 o 18:31, djclassic napisał:

A ja mam 48 lat i styczność ze swoją pierwszą konsolą miałem - nigdy:grin: I żyje:-P

Mam 42 lata i lubię sobie pograć zarówno sam jak i z córką [10 lat] druga ma 7 miesięcy więc wszystko przed nią :P 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początki zaczęły się od Pegasusa i Tank 1990 Battle City. Grało się godzinami, mimo przejścia wszystkich rund. Również grywałem w Super Mario Bros, Adventure Island - najciekawsza gierka, mega długa i wciągająca, Mario Bros, Duck Hunt oczywiście, Track @ Field Olimpiada, Circus Charlie - Cyrk, Lode Runner, Galaxion i wiele innych. Legend of Kage i Contra na moich kartidżach zawsze się wieszały. Potem było Play Station, ale to już temat na inny czas. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

U mnie przygoda z konsolą zaczęła się w 2013 roku od taniej konsoli z oferty znanego portalu aukcyjnego, konsola z portalu aukcyjnego działała 7 miesięcy po czym pewnego dnia się zepsuła. W 2019 roku zakupiłem sobie PS2 w wersji Slim z 5-cioma grami, do dzisiaj na niej gram głównie we wyścigówki, zastanawiam się nad kupnem PS1 Classic lub PS3 Super Slim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli za konsolę do gier można uznać Elwro 800 Junior ( Wrocławskie Zakłady Elektroniczne „Elwro” zrobiły kopię ZX Spectrum ) to można powiedzieć ze  pod koniec lat 80 ubiegłego wieku - grałem na monitorze zielono czarnym ;)

 

starekomputerypl.jpg

 

Do tego także gry na komputerze Schneider CPC 464

 

 

 

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...