Skocz do zawartości

CYFRA+ , tuner Strong 6880


Cyfroman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z osiem miesięcy temu wziąłem C+ Podstawowy ze Strongiem 6880, oczywiście zaczęły występować znane problemy z tematu, postanowiłem kupić własny tuner, i wybrałem Fergusona FK-7900UCI. Mimo że technologicznie Ferguson zapowiadał się wspaniale, to jest on totalną porażką, a ten Strong w porównaniu z tym Fergusonem to High-End ;). I teraz tak, Stronga mam jeszcze schowanego w pudle, ale zamierzam go z powrotem uruchomić, ale mam takie pytanie, bo wiem że wyszedł nowy soft do tego Stronga, i chciałbym się dowiedzieć czy poprawiła się stabilność tego dekodera? chodzi mi czy się nie zawiesza? i nie wyskakuje "Kanał kodowany"? i czy na Disney Channel jest od razu język polski?

 

A tak po za tym może ktoś jest w temacie i orientuje się czy w powietrzu nie wisi jakaś następna aktualizacja softu dla tego Stronga?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzięki, zadziałała aktualizacja. Wcześniej jakoś mi się nie udało. Czy kanał 45 ma w tym procesie znaczenie? :)

 

W każdym razie z EPG nic się nie zmieniło. Widać tylko 2 pozycje i ni chuchu więcej. A z info na kanałach jest jeszcze ciekawiej. Przykładowo na Disney Chanel nigdy nie działa, ale jak przejdę na Disney XD i pozostając na tym kanale przejdę z info na Disney Chanel to widać co leci i będzie leciało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 5 miesiącach użytkowania Stronga zrezygtnowałem z niego na rzecz Fergusona 6900 CR i narazie jestem zadowolony. Z dnia na dzień Strong miał coraz wieksze obiekcje w działaniu. Ostatnio nawet zakodował mi wszystkie kanały, musiałem zrobić restart. Zawieszenia tego dekodera to już chleb powszedni, co mnie coraz bardziej irytowało, a szybkość działania niestety tragiczna... odstawiłem go na bok, ale nie wykluczam powrotu jeśli wprowadzone zmiany będą na jego korzyść...

 

Pozdarwiam

Seba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zapraszam na kanał 45 (Hallmark) i dalej:

MENU>INSTALACJA>USTAWIENIA TERMINALA>AKTUALIZACJA>SKANUJ>OK>OK

po ściągnięciu nowego softu Wyskakuje ze aktualizacja udana

ale po wciśnięciu ok

biorę skanuje jeszcze raz i pokazuje jeszcze raz ze mogę ściągnąć soft

Co robię źle ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sagem nie tyle jest upośledzony, co partia dekoderów z czwartą cyfrą nr. ser. dekodera "1" w większości wadliwa - unikać.

 

najlepszy SDek z oferty c+ to Pace - najlepszy oczywiście nie znaczy niezawodny, ale jakby z tym modelem najmniej problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam. jestem posiadaczem tunera Strong 6880 , i mam taki problem ... jak podłączyłem dekoder do telewizora (LCD Samsung) to pilotem od dekodera ściszałem i podgłaśniałem. Ostatnio jak na jakiś czas wyłączyłem zasiłanie i po załączeniu już pilot nie reagował (nie można ściszyć ani rozłośnić) na telewizorze widać kreski od regulacji siły głosu tylko nic nie działa . Może ktoś miał podobnie i może mi pomóc ...... Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...