Skocz do zawartości

Czy mogę zablokować dekoder?


krupadrian
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

 

otóż piszę z takim dość nietypowym zapytaniem - czy będąc np. na wyjeździe mogę zablokować dekoder, który znajduje się w domu np. przez iPolsatBox? Bądź jakimś innym sposobem? Chodzi mi o to, żeby po prostu nie było możliwości oglądania kanałów przez ten dekoder, nawet jeśli abonament jest opłacony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.01.2022 o 21:50, czytnik napisał:

Zabierz go ze sobą .😄

 

23 godziny temu, PawelTSW napisał:

Wymień zamki w drzwiach 

 

Darujcie sobie te zbędne i niczego nie wnoszące do dyskusji odpowiedzi.

 

13 godzin temu, Pawop napisał:

Dlaczego chcesz to zrobić?

 

Po prostu zaufałem pewnej osobie, wziąłem na siebie umowę i wysłałem dekoder do innego miasta (ponad 700km) i po prostu nie dostaje zwrotu pieniędzy tak jak się umawialiśmy. To tyle. Jeśli nie ma na to sposobu to spłacę całość i rozwiążę wcześniej umowę. Zapytałem z ciekawości, po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, krupadrian napisał:

 

 

 

 

Po prostu zaufałem pewnej osobie, wziąłem na siebie umowę i wysłałem dekoder do innego miasta (ponad 700km) i po prostu nie dostaje zwrotu pieniędzy tak jak się umawialiśmy. To tyle. Jeśli nie ma na to sposobu to spłacę całość i rozwiążę wcześniej umowę. Zapytałem z ciekawości, po prostu.

A może nie płać jeden miesiąc i wtedy PB zablokuje dekoder i go odzyskasz.

Za nie oddanie sprzętu grozi Ci kara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, krupadrian napisał:

Po prostu zaufałem pewnej osobie, wziąłem na siebie umowę i wysłałem dekoder do innego miasta (ponad 700km) i po prostu nie dostaje zwrotu pieniędzy tak jak się umawialiśmy.

Zgłoś sprawę o wyłudzeniu dekodera na policję(ale na początku poinformuj o tym tego delikwenta) i zasugeruj by się zapoznał ze skutkami §1 art. 286 k.k. który mówi o wyłudzeniu(kradzież to pikuś ;)) daj mu termin tydzień dwa a jak nie pomoże grzeczna sugestia to patrz wyżej.

Sory za komentarz, który mod już usunął, skojarzenie miałem zupełnie inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idź do punktu i powiedz ze dekoder uległ zniszczeniu, spadł, roztrzaskał się... lub został skradziony i chciałbyś dokonać wymiany jak uszkodzonego, ale z tym że pewnie nalicza ci karę za niezwrocony sprzęt (nie wiem ile). Wydadzą Ci nowy dekoder, a tamten zablokują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.01.2022 o 21:55, krupadrian napisał:

... Po prostu zaufałem pewnej osobie, wziąłem na siebie umowę i wysłałem dekoder do innego miasta (ponad 700km) i po prostu nie dostaje zwrotu pieniędzy tak jak się umawialiśmy. ...

 

Zamówienie nowej karty dekodującej do dekodera teoretycznie spowoduje automatyczną dezaktywację starej karty (pomijam fakt opłaty za taki myk). "Kontrahent" chyba będzie skłonniejszy do rozmowy. Proszę sprostować mnie jeśli się mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...