Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualizacja do rozpiski na dni 14.05-20.05.2012 -> viewtopic.php?f=11&t=37&start=2324

 

Wtorek 15 maja

03:30 San Antonio Spurs - Los Angeles Clippers C+ Sport

 

Środa 16 maja

01:00 Philadelphia 76ers - Boston Celtics C+ Sport

 

Piątek 18 maja

04:30 Los Angeles Lakers - Oklahoma City Thunder C+ Sport

 

Sobota 19 maja

21:30 Los Angeles Clippers - San Antonio Spurs C+ Sport

22:30 Gala MMA XCAGE 4 w Toruniu C+ Weekend

 

Niedziela 20 maja

18:30 Minnesota Lynx - Phoenix Mercury C+ Sport

21:30 Indiana Pacers - Miami Heat C+ Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ jak nie kupi ligi włoskiej to na pewno będzie w Orange sport,bo od nowego sezonu liga francuska znika na dobre Orange sport.

 

darmowy kanal gdzie wlasciciel upycha go za wszelka cene za darmo do kablowek, nagle kupi prawa za grupe miliony Euro. Naprawde zabawne. Orange Sport to inny target i tak juz zostanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobrazacie sobie sytuacje, gdzie C+ bedzie mial tylko 2 ligi (SIC !!) + Ekstraklase - to jest nie mozliwe, szczegolnie, ze Ligue 1 zostanie na 100 %, poniewaz pan Smokowski nie da swojej ligi wywalić.

 

Orange Sport skonczyly sie prawa do Ligue 1, nie wyobrazam sobie tam Serie A, Sportklub jest za biedny, zeby kupic Serie A/Ligue 1, poza tym ich kanal z + jest slabo dostepny, wiec jakos nie widzi mi sie ogladanie wszystkiego na jednym kanale, z tragicznym komentarzem i w tragicznej jakosci.

 

Polsat to w ogole zostawie bez komentarza, bo ta stacja jedzie z daleka niszowymi sportami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smokowski to sobie moze... juz nie dostana praw za pol darmo po znajomosci od francuskiego Canal+ ktory kupowal dla siebie i przy okazji dla nas. Te czasy sie skonczyly, teraz prawa sprzedaje Al Jazeera, a ona za duzo wlozyla zeby oddac za darmo. Przy tej ogladalnosci jak ma Ligue1 i cenie jaka sobie zazycza Katarczycy, to na 100% jej w Canal+ nie bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A według mnie od następnego sezonu do oferty Canal+ dołączy Liga Mistrzów, natomiast Serie A przejdzie do kanału nSport (pewnie zmieni nazwę na charakterystyczną dla C+) oczywiście dodatkowo płatnego. Wówczas będzie w nim Liga włoska i Liga europejska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że większość kibiców taka zamiana by się spodobała i zamiast ligi włoskiej wolała mieć ligę mistrzów i nie płacić dodatkowo za npremium. Nie wiem czy liga europejska być może bez polskich drużyn i liga włoska przyciągnie aż tak wielu kibiców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co dzielić prawa na dwa kanały C+/n z nadzieją, że może abonent zapłaci za oba jeśli można wszystko wrzucić do jednego worka i mieć pewność, że abonent zapłaci bo inaczej będzie oglądał mecze lig bliskowschodnich FTA z satelity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A według mnie od następnego sezonu do oferty Canal+ dołączy Liga Mistrzów, natomiast Serie A przejdzie do kanału nSport (pewnie zmieni nazwę na charakterystyczną dla C+) oczywiście dodatkowo płatnego. Wówczas będzie w nim Liga włoska i Liga europejska.

 

Pomarzyć można, ale prawa kupiła n-ka, a nie Cyfra+. Ligę mistrzów przeniosą całkowicie do nPremium, a nSport zlikwidują. No może jeden mecz będzie na Canal+ Sport, ale to mało prawdopodobne. Seria A i może tez liga Francuska będzie tylko na nPremium. Miałem z 30 zł wszystkie ligi zagraniczne na jednym kanale, a tak będzie ze będziemy musieli wybulić 60 zł żeby oglądać wszystkie ligi zagraniczne, jedyny plus ze dochodzi mi LM i LE. Będziemy mieli dwie oferty premium Canal+ i nPremium.

 

po to by wyciagnac dodatkowe pieniadze od abo. Proste

Sczeka spadnie... ale na widok ceny za full i mniejszej ilosci kanalow

 

Święte słowa :brawo: ... i wtedy taniej wyjdzie kupić dla fanów sportu pakiet Al Jazeera Sport lub pakiet albańskich kanałów sportowych Supersport + do tego Tring Digtal z ligą angielską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie byłoby to takie głupie.Prestiżowa Liga Mistrzów w Canal+ a liga włoska i francuska z większą ilością spotkań w nsport.Wszystko zależy tylko od ceny.Albo najlepiej nsport do pakietu kompakt.

 

Ogólnie nie podoba mi się że za te ligi trzeba więcej płacić.Wymyślono magiczne słowo premium aby bardziej zdzierać z abonentòw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zbychu, koledzy dobrze mówią. To,że masz kanał powiedz Canal+sport HD to nie znaczy,że wszystko co na nim leci jest w HD, chociażby nba jak przykład można podać.Nie wiem skąd ci to przyszło do głowy,że skro kanał ma znaczek HD to wszystko co na nim leci jest w HD??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać niektórzy dalej żyją w świadomości, że jeśli jest znaczek HD w nazwie, to wszystko, co tam leci jest w HD. Otóż część programów jest upscalowana, a więc materiały źródłowy jest w SD i jest on konwertowany na potrzeby HD, różnicę na ekranie widać od razu. Ze sportu w C+ to chyba właśnie głównie NBA i Liga Francuska (w większości) jest upscalowana. Pozostałe ligi są pokazywane w HD.

 

Dobrze, że chociaż w programie na stronie C+ jest wyraźnie zaznaczone, które pozycje programowe są w HD.

 

PS. Mam nadzieję, że jeśli przedłużą prawa do Ligue1, to postarają się o pożądny dosył z meczów już w HD. Jakoś nie chce się wierzyć, że Francuzi produkują sygnał z meczów w SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtorek 22 maja

04:30 NBA: Mecz fazy play-off C+ Sport

 

Piątek 25 maja

02:00 NBA: Mecz fazy play-off C+ Sport

 

Sobota 26 maja

18:45 Grand Prix Szwecji C+ Sport

22:30 Boks: Walka o pas federacji IBF w Nottingham: waga superśrednia: Lucian Bute - Carl Froch C+ Sport

23:00 NBA: Mecz fazy play-off C+ Gol

 

Niedziela 27 maja

01:30 NBA: Mecz fazy play-off C+ Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...