Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja wolałem Laskowskiego. Smokowski powiniem inaczej postąpić bo jest młodszym komentatorem myślałem że jest normalnym a tu taki panek.

Ja też lubię Laskowskiego ale skoro Smokowski jest szefem to ma prawo dobrać sobie ludzi jakich chce. a jeśli prawdą jest konflikt tych panów to wcale się nie dziwię. Laskowski pewnie też by zrobił tak samo jakby był na jego miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wujektom. Każdy może wybrac osoby dla siebie odpowiednie na miejsce, ale nie żegnać się w taki sposób jak to zrobił Smokowski nie awanturą tylko spokojniej. Jak obaj byli porywczy to mogliby se dać po razowi i możliwe by sie dogadali a tak troszkę głośno jest na tym forum. Jeszcze mam takie zdanie że całe zamieszanie wokół Pełki jest ponieważ ma nową umowę podpisać z polsatem na komętowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli prawdą jest, że Laskowski zarabiał 28 tysięcy złotych, to moim zdaniem 15 tysięcy ujmy nie przynosi, a w naszych warunkach nie jest to małym wynagrodzeniem. Jeśli chodzi o Pełkę uważam, że jest świetnym komentatorem bardziej skupia się na tym co się dzieje na ekranie a nie na opowieściach towarzyskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję,że to plotki.Chciałbym dalej słuchać Przemka Pelki w Polsacie. Zresztą widać,że skopana.pl to jakieś niewiarygodne źródło, raz piszą,że chcieli Borka,a później w następnym zdaniu,że nie bo byłby dla nich zagrożeniem...

 

 

niby co? LM i LE już nie będzie na polsacie, zostaje tylko 4 najsłabsze mecze TME, a to trochę mało, najlepsza piłka jest w canal+, i komentatorzy z polstatu będą ochodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukas_K Tak się składa,że Borek pracował w C+ zanim przeszedł do Polsatu. Jednak trudno sobie wyobrazić by Polsat go wypuścił. On jest już twarzą tej stacji tak samo jak Szpakowski TVP. Borek nie zamuje się zresztą tylko futbolem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtorek 24 stycznia

04:00 Portland Trail Blazers - Memphis Grizzlies C+ Sport

 

Środa 25 stycznia

21:55 Real Madryt - Montepaschi Siena C+ Sport

 

Czwartek 26 stycznia

20:40 Maccabi Electra Tel Awiw - FC Barcelona Regal C+ Sport

 

Piątek 27 stycznia

02:00 Miami Heat - New York Knicks C+ Sport

 

Sobota 28 stycznia

19:55 R. Madryt - R. Sargossa C+ Sport

20:40 Juventus - Udinese C+ Gol

20:55 Lille - Saint-Etienne C+ Weekend

21:55 Villarreal - Barcelona C+ Sport

02:30 Milwaukee Bucks - Los Angeles Lakers C+ Sport

 

Niedziela 29 stycznia

14:55 Genoa - Napoli C+ Sport

18:45 Asseco - Basketball Nymburk C+ Sport

21:35 Malaga - Sevilla C+ Sport

21:30 Miami Heat - Chicago Bulls C+ Weekend

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po prostu jest monotonne. Wiadomo,ze są dane ligi ,rozgrywki i jeśli one Cię żywo interesują,to dla Ciebie rządzi i już o tym wiemy. Jak mnie interesuje Australian Open i skoki na przykład to mogę uznać,że Eurosport rządzi w danym tygodniu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu największe imprezy tenisowe są w rękach Eurosportu i Polsatu,więc nie mogą ich kupić. Ale być może to zapowiedź tego,że w przyszłości ostro powalczą o prawa tenisowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało prestiżowe te turnieje jednak jak polsatowi i eurosportowi dobiegną końca umowy to będzie można nabyć prawa i wtedy kto wie. Tak transmisje lig włoskiej i francuskiej poziomem ustepują od angielskiej i hiszpańskiej, możliwe że komentatorzy są marni i taki poziom jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie panuje stwierdzenie że najbardziej różnorodną ofertę sportową mamy na platformie Polsatu.Osobiście nie zgadzam się z tym.To co ma Cyfra nie mają inni-najlepsze ligi zagraniczne.Abonenci Polsatu muszą kręcić antenami i szukać okazji fta.To co ma Polsat jest na Cyfrze- F1 , Liga Mistrzów , mecze siatkówki i piłki ręcznej na TV4,mecze siatkarskiej Reprezentacji Polski na Polsacie,tak samo gale MMA czy boks też są na antenie głównej.Do tego w ofercie Cyfry są atrakcje Eurosportu ,Orange,TVP i Sportklubu.Tego ostatniego brak na CP.

Z tym pozyskaniem tenisa to dobry pomysł,zawsze to lepiej pooglądać ten sport niż planszę z logo C+Weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...