Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 17.05.2022 o 18:55, tyrla napisał:

Na C+S2 będzie mecz Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk na C+S5 Pogoń Szczecin - Bruk-Bet Termalica Nieciecza, a na C+N Wisła Kraków - Warta Poznań.

Dosyć nie funkcjonalne te rozwiązanie zważywszy na to że Canal+ Sport 2, Canal+ Sport 5, Canal+ Now i Canal+ Family nie ma w Polsacie Box. Chyba C+ na poważnie powinien rozważyć dorzucenie C+N, C+S5 i jak się da też Canal+ Family do oferty konkurencji. Przydałby się też Canal+ Box (albo nawet zwyczajny Canal+ (nie Premium) który byłby dedykowany konkurencyjnej platformie satelitarnej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy będzie dziś w studio  jakies pożegnanie z Premier League ? 

 

Czy może jednak przemilczą fakt utraty praw aby tą informacją nie zniechęcać potencjalnych nowych abonentów ? 

 

W sumie do czasu startu kampanii Viaplay ile naciągną jeleni na umowy 24 miesiące to ich zysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Poland napisał:

Dosyć nie funkcjonalne te rozwiązanie zważywszy na to że Canal+ Sport 2, Canal+ Sport 5, Canal+ Now i Canal+ Family nie ma w Polsacie Box. Chyba C+ na poważnie powinien rozważyć dorzucenie C+N, C+S5 i jak się da też Canal+ Family do oferty konkurencji. Przydałby się też Canal+ Box (albo nawet zwyczajny Canal+ (nie Premium) który byłby dedykowany konkurencyjnej platformie satelitarnej. 

Nikt ci nie broni wykupić C+ by mieć dostęp do tych kanałów. Ja też chciałbym PS w C+ ale nie ma to abonuje PB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy będzie dziś w studio  jakies pożegnanie z Premier League ? 
 
Czy może jednak przemilczą fakt utraty praw aby tą informacją nie zniechęcać potencjalnych nowych abonentów ? 
 
W sumie do czasu startu kampanii Viaplay ile naciągną jeleni na umowy 24 miesiące to ich zysk.



potencjalny abonent i tak tego nie zobaczy, więc dla nich żadna strata. Pytanie, czy któryś z komentatorów powie cośz co mogłoby zasugerować że będzie komentował dalej angielską, tylko u innego pracodawcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, czerstwy napisał:

Nikt ci nie broni wykupić C+ by mieć dostęp do tych kanałów. Ja też chciałbym PS w C+ ale nie ma to abonuje PB.

No i to jest błędem platform satelitarnych które każą „sportowym" abonentom korzystać jednocześnie  z ich ofert (na zasadzie C+ + PB) niż pozwalać na to by miał wszystkie kanały pod jednym dachem na poziomie jednej z nich dzięki tej samej ofercie programowej platform satelitarnych ale różnej pakietyzacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie chodzi mi oto że jeżeli Canal+ chce dzielić się z Polsatem Box to powinien solidniej działać gdy jest Multiliga i tu mam na myśli dorzucenie do oferty PB stacji które mogą przydać się gdyby ktoś wolał jednak transmisje z całego meczu swojej ulubionej drużyny. Nie każdy kibic może lubić przeskakiwanie ze stadionu na stadion. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ Sport 5 jeszcze mógłby wejść do Polsatu Box bo działa na tej samej zasadzie co już udostępnione Ale Kino+. Problem byłby z Canal+ Family i  Canal+ Now bo nie wiadomo czy te kanały można liczyć jako premium oraz z Canal+ Sport 2 które to takowym kanałem jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ Sport 5 jeszcze mógłby wejść do Polsatu Box bo działa na tej samej zasadzie co już udostępnione Ale Kino+. Problem byłby z Canal+ Family i  Canal+ Now bo nie wiadomo czy te kanały można liczyć jako premium oraz z Canal+ Sport 2 które to takowym kanałem jest. 
Przestań skamleć. Polsaty Sport też są kanałami basic cable, jak Polsat Play, a w C+ ich nie ma. Jak PB da Polsaty Sport, to C+ zrewanżuje się i da C+S5. Zawsze możesz wykupić C+Online. Trzy pierwsze miesiące są po 20 PLN/m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie zmusza chcesz płacisz i oglądasz nie to nie. Zaczyna sie Multiliga mam nadzieję że inni oglądają by wiedzieć jak powinna wyglądać transmisja łączona
na Viaplay tydzień temu były wszystkie mecze Bundesligi live + dodatkowy stream na multilige z komentarzem Borka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Paul234 napisał:

Rudzki powiedział jakiś czas temu, że C+ to jego dom, jego firma i że za nic w świecie się nie ruszy :) Więc na pewno nie Rudzki. Bo dlaczego miał by zmienić zdanie.

 

"Jakiś czas temu" - tzn. jaki ?

Generalnie ja uważam, że ci dziennikarze mogą przejść w tryb "freelancer" czyli będą tak jak np. Borek, że i może w viaplay i tvp.

Jeśli miałbym typować to Rudzki będzie na pierwszym miejscu do takiej roli.

Poza tym to na pewno Nahorny no i Twaro.

Twaro to mógłby być np. w kanale sportowym i właśnie w viaplay.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, domin107 napisał:

"Jakiś czas temu" - tzn. jaki ?

Generalnie ja uważam, że ci dziennikarze mogą przejść w tryb "freelancer" czyli będą tak jak np. Borek, że i może w viaplay i tvp.

Zgadzam się, dzisiaj Rudzki zapowiedział że coś nowego się na jego kanale będzie pojawiać.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...