Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@czerstwy To już nieaktualne ;). Z ekstraklasą jest bardzo słabo, zarówno w C+ jak i TVP. 

Jeśli mecz Legia - Górnik w bezpłatnym TVP2 ogląda 600 tys. osób, a w C+ 70 tys. a dla porównania F1 GP Meksyku ma w Eleven 370 tys. oglądalności to coś jest "nie teges" z tą naszą piłką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, czerstwy napisał:

Ma ktoś jakieś dane dotyczące oglądalności siatkówki na kanałach C+?Zastanawiam się czy ktoś to ogląda.

Ktoś tak :) - do piłkarskiej Ligi Mistrzów daleko, ale jednak mecze polskich drużyn w zeszłym sezonie źle się nie oglądały.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, bugmenot napisał:

@czerstwy To już nieaktualne ;). Z ekstraklasą jest bardzo słabo, zarówno w C+ jak i TVP. 

Jeśli mecz Legia - Górnik w bezpłatnym TVP2 ogląda 600 tys. osób, a w C+ 70 tys. a dla porównania F1 GP Meksyku ma w Eleven 370 tys. oglądalności to coś jest "nie teges" z tą naszą piłką.

A ile ta F1 w TVP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W TVP Sport okolice 200 tys. Ale to wyścig od 45 minuty, więc też niezbyt miarodajne porównanie.

Tak czy inaczej, jeszcze w sezonie 2017/2018 mecz Legia - Górnik oglądało w C+ 240 tys. widzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, bugmenot napisał:

W TVP Sport okolice 200 tys. Ale to wyścig od 45 minuty, więc też niezbyt miarodajne porównanie.

Tak czy inaczej, jeszcze w sezonie 2017/2018 mecz Legia - Górnik oglądało w C+ 240 tys. widzów.

A bardziej  miarodajne  jest gdy porównuje się oglądalność w kaanłach za 10zł i za 25-30 zł na satelicie o kablówkach juz nie wspomnę.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy

Żeby było miarodajnie porównałem ten sam mecz kiedyś i teraz w tym samym kanale :).

Wiadomo, pewnie TVP trochę widzów ekstraklasy w C+ zabrała, ale ile tutaj na forum naczytałem się głosów jak to warto płacić za wspaniałą oprawę i komentatorów w Canal+...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie coraz częściej wkurza słaba jakość kanałów podczas meczów Ekstraklasy lub Premier League, choćby ostatnio na meczu Legii czy hitu MC- Chelsea. Kiedyś C+ był nadawany rzeczywiście w znakomitej jakości, teraz poszli w ilość. Tylko nie piszcie mi o C+ 4K, bo po pierwsze jest słabo dostępny, a po drugie wielu spotkań tam nie ma, choćby meczu Legii. Nadal nie wiem czemu służą nie cieszące się popularnością kanały typu C+ Family, Seriale, Dokument czy już totalnie zbędny C+ +1? Wiadomo, że transpondery nie są z gumy, po drugie dlaczego C+ nie może być pobierany przez kablówki światłowodem, bo chyba nie jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+Seriale to według mnie też zbędny kanał. O ile w listopadzie i grudniu tych serialowych premier jest więcej - tak w poprzednich miesiącach zdarzało się, że były max. 4 odcinki premierowe dwóch seriali (najczęściej poniedziałek-wtorek, a zdarzało się, że i tylko we wtorek). Przy tak niewielkiej ilości pozycji można je wrzucić na 20:00 do CANAL+ albo do CANAL+Film, gdzie premiery są we wtorki i środy, a i tak nie w każdym tygodniu. Po jednej powtórce w C+/C+Film też wystarczy - kto by nie zdążył - ten może albo nagrać na dekoder albo obejrzeć w CANAL+VOD.

 

Niestety, ale ilość kanałów C+ znacznie się powiększyła. Według mnie lepiej mniej, ale w wyższej jakości obrazu. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.11.2019 o 12:00, Pawop napisał:

@Arkon, C+Family i C+1 może i zbędne, ale co do C+Seriale i C+ Dokument to się nie zgodzę.

 

 

A ja chciałbym z chęcią zobaczyć jaka jest oglądalność kanału C+Seriale, w dzisiejszych czasach wydaje mi się że ten kanał jest zbędny. Większość osób na potrzeby seriali raczej posiada Netflixy, Amazon prime i tym podobne usługi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale faktem jest, że oglądalność C+ Seriale jest słabiutka, zresztą niektórych wspomnianych wyżej kanałów z + też.

 

W 16-49 Kuchnię+ i Domo+ potrafią wyprzedzać takie tuzy jak Active Family,  a C+ Seriale mają oglądalność na poziomie Polonii 1 czy AXN White i gorszą od likwidowanego CBS Action ;).

Planete+ też radzi sobie nawet gorzej niż takie niszowe kanały jak Polsat Doku czy Polsat Viasat History...

 

I dostępność nie jest tutaj wytłumaczeniem, bo jakoś Ale Kino+ daje radę być wyżej niż Kino TV, natomiast C+ Sport wyprzedzić Eurosport 2 czy Polsat Sport Extra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam tak dla zasady po co na PC+ są kanały C+SPORT,2,3,4 i C+NOW jak dziś na C+ PREMIUM super hiper platforma PC+ raczy nas na C+ od 12.55 najpierw piłka z hiszpani a następnie niemiecka !!! Coś chyba nie halo w tej platformie bo nie każdy lubi piłkę kopaną bo od tego są kanały sportowe.Wszak ktoś chce obejrzeć coś innego niż sport. Czy zapychamy sportem na maksa bo nie ma co juz pokazywaćna C+ PREMIUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...