Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na nasz rynek by się przydał kanał RedZone. To niedzielne pasmo od 18-24, bez reklam. Mecze lecące równolegle i przeskakujące w danym  momencie gdzie coś ciekawego się dzieje. Brytyjski Sky pokazuje RedZone bodajże na Sky Sport Action/Arena. W takim formacie NFL jest naprawdę warta zobaczenia. Polecam!!.Normalne mecze (z wyjątkiem oczywiście SNF, MNF i fazy play off)trwające 3-4 godziny są nie do przetrawienia dla normalnego europejczyka tych przerw jest za duzo. I dlatego te prawa robią się nie opłacalne. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem dane za 2018 rok i było zawrotne 19 tys a ile było w tym roku?.  Dla mnie to nie idzie tego oglądać tak jak College Football. NFL to niezłe show na którym powinna wzorowac się piłka nożna . Świetna realizacja, komentarz - oglądam od 10 lat

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ben85 napisał:

Znalazłem dane za 2018 rok i było zawrotne 19 tys a ile było w tym roku?.  Dla mnie to nie idzie tego oglądać tak jak College Football. NFL to niezłe show na którym powinna wzorowac się piłka nożna . Świetna realizacja, komentarz - oglądam od 10 lat

Ja NFL oglądam również już od wielu lat i nigdy się nie nudziłem. A większość oglądam na amerykańskich streamach ze stacji z USA z ichnimi reklamami (a jak wiadomo przerw tam sporo). Co do polskiej ligi, wiadomo że wygląda to różnie, ale na oficjalnej stronie polskiej ligi, są transmisje z poszczególnych meczów, różnie realizowane, często tylko jedna kamera, czasami bardziej profesjonalnie, kilka kamer + powtórki i też lubię zerknąć.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ben85 napisał:

Znalazłem dane za 2018 rok i było zawrotne 19 tys a ile było w tym roku?

Jeżeli chodzi o ten finał o którym pisałem to o ile dobrze pamiętam jakieś 2tys z małym haczykiem.  :) więc słabiutko.  Bym musiał dokładnie sprawdzić.  

Dla porównania.  Mecz minionej kolejki Ekstraklasy ŁKS Łódź - Lechia Gdańsk miał ponad 200 tysięcy.  

Stąd też myślę,  że o NFL można zapomnieć - przynajmniej w polskiej tv. :)

Chociaż kto wie... 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkolnikowski na temat lig amerykańskich .... stary artykuł. 

Cytat

Mamy NHL i jesteśmy bardzo zadowoleni z tego projektu, natomiast nie ma już miejsca na inne ligi amerykańskie. NFL nie ma żadnego potencjału i bardzo słabo się ogląda, NBA ma bardzo podobne zasięgi do NHL, ale jest kilkanaście razy droższa. Fanów NBA w Polsce nie ma też aż tak dużo. Jest to grupa zintegrowana, co widać na Twitterze, ale jak przychodzi co do czego, to oglądalności nie są wysokie.

https://sport.tvp.pl/40557959/marek-szkolnikowski-szef-tvp-sport-o-ekstraklasie-kubicy-i-radwanskiej

Edytowane przez ben85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To  prawa nabyte w pakiecie z innymi prawami, lepiej pokazywać coś live niż powtórki. Myślę,że skoki do wody, piłka wodna czy pływanie synchroniczne nie są zbyt popularne w Polsce,ale TVP ma to w pakiecie z MŚ w pływaniu , więc przy okazji pokazuje te inne sporty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, umek napisał:

Im się od tego PSG w głowach poprzewracało a poziom rozgrywek mizerny.

Prawda. Teraz to liga jednej drużyny, a poziom wcale się nie podniósł. Nawet bym powiedział, że ogólnie Ligue 1 obniżyła loty. Niedługo start rozgrywek, a na transmisje się nie zanosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...