Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne,do tej pory wydawało mi się że główny powód zakupu platformy cyfrowej to właśnie rodzima piłka..okazuje się że jednak nie a skoro dadzą za pare groszy to

się obejrzy ?

Prawda jest taka że każdy,kto chciał to oglądać już dawno ogląda i gdyby był to produkt eksluzywny chętnie oglądany przez miliony dziś nc+ nie miałaby jakiejkolwiek konkurencji, której by zarobić oddawałaby produkt za pół darmo.
Jakoś nie udostępnili C+ Sport1,2 bo tam akurat zachowają to co najlepsze 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamil2505 porównanie ma sens, bo to, że nie ma LM w żaden sposób nie wpłynęło na plus na wyniki ekstraklasy, chyba, że na minus - tak czy siak "klimat" pozostał ten sam. A abonenci nie przeskoczyli na to co zostało w kanałach C+, tylko dokupili PSP ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, zuzik1111 napisał:

A jeśli te tysiace (z Twych wyliczeń) kupią dostęp do C+3-4 i zrezygnują z Canal+ lub nawet nc+....to twe wyliczenia warte funt kłaków.

A ja nie miałem na myśli osób które mają i CP i NC+ i po zakupie dostępu do C+S3 i C+S4 odejdą z NC+ zostając w CP. Bardziej chodziło mi tu o osoby z CP które wgl nie mają ekstraklasy a chciałyby mieć  nie dokupując kolejnej platformy.

 

2 minuty temu, umek napisał:

Prawda jest taka że każdy,kto chciał to oglądać już dawno ogląda i gdyby był to produkt eksluzywny chętnie oglądany przez miliony dziś nc+ nie miałaby jakiejkolwiek konkurencji, której by zarobić oddawałaby produkt za pół darmo.

No może ja i moi znajomi jesteśmy dziwni ? ale akurat ekstraklasę chcemy oglądać ,a jednak nie mamy zamiaru dopłacać do kolejnej platformy. Stąd pozostawały swego czasu Eurosport i TVP.  Dlatego sądzę że takich jak ja jest więcej że jak będzie w rozsądnej cenie to , że sporo osób dokupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie pokój z tą "ogladalnością"

Oficjalny, wyliczony FAKT.

Jeśli odejmiemy 10 mln widzów z TVP....to Ekstraklasa STRACIŁA  w ostatnim sezonie na ogladalności MIMO, ze była taże dostępna na tanim nSport.

Ilez mozna powtarzać wydumane mantry. Ekstraklasa powoli dusiła ITI.

I wreszcie p. Sadowska uruchomiła projekt.

A że w biznesie mile widziana polityka wzajemności można spodziewać się, ze CP (mimo pewnej konkurencji dla produktów własnych) będzie je także udostępniał.

 

No to pora Panowie na giełdę cen.....jeśli PSP w SuperHD 30.....to Ekstraklasasa za......?

Edytowane przez zuzik1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedziałem że jestem fanem polskiej piłki ? Nie, ale lubię oglądnąć z jeden 2 mecze w kolejce, ale nie mam zamiaru za nie dopłacić do platformy.
I jeżeli będzie cena zaporowa to nie dokupię, a jeżeli będzie przyziemna to dokupię. bo lubię coś oglądnąć ale w racjonalnych pieniądzach.

Edytowane przez adam160
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty nadal nie rozumiesz.My mówimy o ludziach ,którzy rzekomo są abonentami CP ale chcą oglądać piłkę w polskim wykonaniu.Wątpię że tacy są.

I tyle.A to że Ty sobie lubisz jakiś tam mecz obejrzeć..i nie chcesz dopłacać do bc+ tak jakbyś z jakiegoś powodu nie mógł mieć nc+ to wiesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty nadal nie rozumiesz , że wybór CP to nie tylko kwestia tego co mają do zaoferowania w TV ?  Różni są ludzie i różne priorytety. I nic Ci do tego dlaczego ktoś wybiera tą platformą albo inną. Przekonamy się za kilka miesięcy i zobaczymy czy w CP ekstraklasa miała wzięcie. Ja stawiam , że tak. Póki co dalsza dyskusja z Tobą nie ma sensu, bo jeżeli uparcie twierdzisz , że ktoś wybiera platformę TYLKO ZE WZGLĘDU na rodzimą ligę to o czym tu wgl rozmawiać. Fanatycy piłkarscy może tak , ale są też ludzie którzy mają inne priorytety , a chcący też obejrzeć fajny mecz w ekstraklasie. I dla tych dobrą ofertą  będzie dokupienie w CP C+S3 i C+S4. Oczywiście jeżeli będą w rozsądnych cenach. Kończę bo mamy całkiem różne spojrzenie na te kwestię :) ale z drugiej strony to chyba dobrze , bo ile ludzi tyle upodobań i preferencji co do wyborów. Poza tym mocno zjechało to nie na temat wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
18 minut temu, zuzik1111 napisał:

 

 

No to pora Panowie na giełdę cen.....jeśli PSP w SuperHD 30.....to Ekstraklasasa za......?

20- 30 PLN w CP ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, mniejsza z tym. Ja swoje Ty swoje. I nie nie twierdzę że ktoś wybiera ze względu na naszą piłkę ale twierdzę że jak ktoś chce oglądać naszą piłkę to już dawno ma Canal+.

Tyle i aż tyle. Zresztą patrzeć na fana piłki to nie widzę powodów by w ogóle miał Cp w domu odkąd najlepsza piłka jest tylko w nc+.Od zawsze.

W że niedzielny kibic sobie dokupi by obejrzeć teraz mecz...to spoko.Ma prawo.Ale na tysiące bym nie liczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Te dodatkowe 2 kanaly to tylko Ekstraklasa? :rofl:

2. Za darmo tylko dla abonentow z paczka Canal+ x8? :rofl:

 

W sumie to nic nie zmienia, bo Ekstraklasa i tak jest wszedzie na Canal+. 

To powinny byc kanaly na zagraniczne ligi, bo czesto brakuje miejsca na mecze LIVE z tych lig.

Paczka Canal+ x8 to pomyłka - te 2 dodatkowe Canal+ sa zupelnie niepotrzebne. 6X Canal+ to absolutnie jak najbardziej. 

Niemniej - jezeli C+S 3 i 4 to tylko Ekstraklasa to przynajmniej nic nie stracę ^^

Edytowane przez Umkwatata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, umek napisał:

Zresztą patrzeć na fana piłki to nie widzę powodów by w ogóle miał Cp w domu odkąd najlepsza piłka jest tylko w nc+.Od zawsze.

Ale widzisz ty tylko mówisz o fanach. I  ja się z tym zgadzam prawdziwy fan dawno ma NC+
Ale są też zwykli kibice którzy chcą od czasu do czasu oglądnąć swój klub , ale nie chcą dopłacać do kolejnej platformy, ale jak im się to da np. za darmo tak jak w TVP to widać , że oglądalność jest i ich to interesuje taki mecz. Bo nie powiesz mi że jak ktoś dostał za darmo to oglądał choć go to nie interesowało. Stąd wyciągnąłem tylko wniosek , że jakby ktoś w CP dostał za rozsądną opłatą (np 20-25 zł)  a kto nie chce dokupować NC+ a lubi obejrzeć naszą ekstraklasę to z tego skorzysta. I nie mówię że to będą Ci wszyscy co oglądali za darmo w TVP , ale myślę że jak to będzie kilka procent to też będzie dość pokaźna grupa abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem prawdziwym kibicem i mam CP w domu ale jeszcze tylko rok :P niestety nie ma możliwości legalnego oglądania Premier Legue w znośnej jakości jak się ma cp w domu Player i Mycanal pewnie będą w podobnej jakości..... gdyby canal + sport 3 ii 4 były w CP w co niewierze to i . tak bym ich nie wykupił pośmiać się z polskiej "ekstra" klasy od niedawna można za darmo w TVP:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może inaczej. Daj jeden powód dla którego kibic piłki nożnej ma dziś CP.
Bo skoro wszystko od LM przez ligi angielską, hiszpańską przez polską ma w nc+ to po co mu CP.
Ba,ma tam tez najlepsza ofertę filmową i dokumentalna wraz z 4K.


Co do oddania polskiej piłki w ręce CP to jak wiemy C+ szuka pieniędzy, będą zwolnienia pewnie w Polsce tez a nasza piłka nie przynosi ani wzrostu abo ani nie pozwala podnieść cen.
Wiec dziś oddali to i patrzą co będzie dalej bo kto wie, do następnego przetargu mogą w ogóle nie stanąć.

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, kingofsouth napisał:

20- 30 PLN w CP ;)

 

30zł. 

1 minutę temu, XMAREKK30 napisał:

Tak jak myślałem dla pakietu Canal+ 6live zakodowane :) Jak znam życie pewnie będą zachęcać do zakupu 2 brakujących kanałów paczki Canal+ , bo obecnie na ICA można dokupić  za 10zł   Canal+ Seriale i Canal+ Dokument :)

 

 

I tak bardziej się opłaca w w/w formie wziąść ew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, umek napisał:

Może inaczej. Daj jeden powód dla którego kibic piłki nożnej ma dziś CP.
Bo skoro wszystko od LM przez ligi angielską, hiszpańską przez polską ma w nc+ to po co mu CP.
Ba,ma tam tez najlepsza ofertę filmową i dokumentalna wraz z 4K.

 

 

Problem polega na tym, że o rynku myślisz tylko przez swój pryzmat ;)

Każdy jest inny. I nie każdy żyje piłką.

Może komuś w CP wystarczy LM i Ekstraklasa w CP, a przy okazji tańszy abonament na komórkę w Plusie czy internet Netii

Z oferta filmową C+ bym nie przesadzał za bardzo.

4K.. jakoś nie jara abonentów CP, bo inaczej wszyscy pobiegliby po dekodery NC+. Polakowi wystarczy, by obejrzał mecz, a niekoniecznie żylaki na nogach piłkarzy :)

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, muza_tv napisał:

 

Problem polega na tym, że o rynku myślisz tylko przez swój pryzmat ;)

Każdy jest inny. I nie każdy żyje piłką.

Może komuś w CP wystarczy LM i Ekstraklasa w CP, a przy okazji tańszy abonament na komórkę w Plusie.

Z oferta filmową C+ bym nie przesadzał za bardzo.

4K.. jakoś nie jara abonentów CP, b inaczej wszyscy pobiegliby po dekodery NC+

Jesli komuś wystarcza LM (ciekawe bo dopiero dostępne od września i ekstraklasa dostępna od teraz)?

a do tej pory co oglądali?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, umek napisał:

Może inaczej. Daj jeden powód dla którego kibic piłki nożnej ma dziś CP.
Bo skoro wszystko od LM przez ligi angielską, hiszpańską przez polską ma w nc+ to po co mu CP.
Ba,ma tam tez najlepsza ofertę filmową i dokumentalna wraz z 4K.

  


Jeden powód SmartDom 2
drugi powód ogólna opinia że jest taniej 
3 powód zamieszanie z cenami przy fuzji cyfry plus i platformy  N
4 powód ciągle zwroty abonentom NC+ na wniosek UOKiK
Kiedy podpisywałem pierwszą umowę na tv Sat wybór był prosty a operatora tv sat nie zmienia się tak często jak operatora telefonu komórkowego........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, umek napisał:

Jesli komuś wystarcza LM (ciekawe bo dopiero dostępne od września i ekstraklasa dostępna od teraz)?

a do tej pory co oglądali?:)

 

Jak widzisz, nie był to dla nich produkt pierwszej potrzeby. Inaczej byliby w NC+. Ale biznes polega na tym, by rozszerzać bazę. Więc jak już NC+ nałapała fanbojów Ekstraklasy, i kolejek w punktach NC+ po 4K nie widać, to dobrym krokiem jest zapukać do CP. Może abonenci CP nie sikają po nogach na widok Ekstraklasy, ale jest szansa, że wykupią, gdy będą mieć łatwiejszy dostęp na swoim dekoderze. Zawsze to lepiej mieć parę gorszy więcej niż nie.

 

Zresztą kanały nie powstają tylko dla CP. Operatorzy kablówki będą mogli tez kusić dostępem do Ekstraklasy bez potrzeby zakupu całego Canal+. Chodzi właśnie o to, by Ekstraklasa była dostępna bardziej elastycznie. Tak jak dziś kablówki (np. moja UPC) wciskają Eleveny i Polsat Sport Premium do umów na telewizję z internetem. Operator zadowolony, klient ma więcej "w cenie", a i nadawca parę złociszy.

 

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, umek napisał:

Może inaczej. Daj jeden powód dla którego kibic piłki nożnej ma dziś CP.

Nie ma takiego powodu, ale już Ci napisałem że to nie Twój interes dlaczego ktoś wybiera tą platformę albo inną.
Jak wiesz CP to nie tylko telewizja, ale to nie jest istotne.
Istotne jest to,  że posiadacz CP też chciałby obejrzeć ekstraklasę bez dokupowania innej platformy tylko Ty tego uparcie nie możesz zrozumieć ?

 

9 minut temu, muza_tv napisał:

 

Problem polega na tym, że o rynku myślisz tylko przez swój pryzmat ;)

 O to to :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...