Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz,ja Ci powiem jak to się stało w Uk gdy Sky stracił LM na rzecz BT...wiele osób zrezygnowało z oglądania tego.LM nie ma oszałamiającej oglądalności w Europie i Cp pewnie też fortuny nie zarobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tak.W Polsce patrzy się na to jak na ligę marzeń,najlepsze kluby itp porównując do naszej ligi ale w krajach,gdzie są mocne ligi już tak się nie patrzy...ostatnio w pubie byłem podczas meczu lm i włączyli sobie rzutki...zwyczajnie.Wspierają swoją drużynę a jak mecz ich nie leci to nie oglądają...stąd relatywnie inne podejście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie np. zagraniczne rozgrywki klubowe nie interesują poza jakimiś pojedynczymi klasykami. A jednak Liga Mistrzów to zupełnie co innego. Czołowe drużyny Europy toczą ze sobą bój o tutuł najlepszego. Emocji mnóstwo. No i jednak sporo większe zainteresowanie. Już np. Liga Europy to też takie rozgrywki drugiej kategorii.

 

Stąd też uważam, że Liga Mistrzów to o wiele większa strata dla Canal+ niż utrata trzech lig piłkarskich w 2015 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie np. zagraniczne rozgrywki klubowe nie interesują poza jakimiś pojedynczymi klasykami. A jednak Liga Mistrzów to zupełnie co innego. Czołowe drużyny Europy toczą ze sobą bój o tutuł najlepszego. Emocji mnóstwo. No i jednak sporo większe zainteresowanie. Już np. Liga Europy to też takie rozgrywki drugiej kategorii.

 

Stąd też uważam, że Liga Mistrzów to o wiele większa strata dla Canal+ niż utrata trzech lig piłkarskich w 2015 roku.

 

Zapewne tak jest.Moim zdaniem jedyna możliwość to sytuacja podobna jak gdy Sky tracił LM czyli przebicie totalne oferty przez Polsat.Teraz pozostaje czekać na kolejne przetargi bo kto wie czy Polsat nie ma zamiarru im wyrwać wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak chce zakupić jeszcze jeden zestaw satelitarny i przyjście LM do Polsatu spowodowało, że jeszcze wytrzymuję się z zakupem. Sam jestem ciekaw co zaprezentuje Polsat. Jeżeli jednak oferta będzie zbyt droga to nie ma nawet o czym dyskutować. Jak dla mnie wybierając pomiędzy Ekstraklasą, a LM to jednak zawsze wybiorę to pierwsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, bo wszystkim będzie się chciało ślęczeć przed kompem przez półtora godziny, już to widzę. :lol2:

Sam ślęcze jak oglądam mecze na nc+go gdy żona akurat jest przy tv. Lepiej ślęczeć niz dopłacać i słuchać Cezarego z Pazurem.

Kapitalnie dziś oddał mecz Przemek Pełka. Klasa!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się rozejrzę za kablówką jak się skończy umowa z NC+... :) Bo widzę, że nawet za dodatkową opłatą Polsatów Premium nie dostanę. 

Mi sie z koncem czerwca konczy umowa z nc+ i przechodze do Cyfrowego Polsatu.  Niestety La liga w canal+ powoduje ze bede musial dokupic pakiet Canal+ za 40 zeta w kablowce. Zaplace  tyle samo(lacznie) a zyskam dostep do kanałow sportowych Polsatu + ligi mistrzow(pewnie z doplata ). To rozdrobnienie praw niestety uderzea w portfel ludzi.

Edytowane przez fillion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://sport.tvp.pl/36935784/szef-tvp-sport-o-szpakowskim-smokowskim-i-tsubasie

Nc+ mogłoby kupić Puchar Niemiec i Francji, którymi TVP już nie jest zainteresowane.

Bez przesady, to akurat są niszowe prawa. :) A tak poważnie mnie by satysfakcjonowało gdyby C+ przedłużył prawa do Pucharu Króla i NBA(o to ostatnie może być trudno). Choć i tak najważniejsze będą przetargi o Premier League i przede wszystkim Ekstraklasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

50% studio albo multiliga Bundesliga w canal+

 

Żadnego studia ani multiligi nie będzie, wpisany jest mecz, tylko jeszcze nie wiadomo jaki. Drugi w tym samym czasie w C+ + 3 w Eleven, co da 5 meczów przedostatniej kolejki Bundesligi w polskiej TV równocześnie. ;)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, to akurat są niszowe prawa. :) A tak poważnie mnie by satysfakcjonowało gdyby C+ przedłużył prawa do Pucharu Króla i NBA(o to ostatnie może być trudno). Choć i tak najważniejsze będą przetargi o Premier League i przede wszystkim Ekstraklasę.

Dokładnie o NBA będzie trudno, bo Amerykanie nie chętnie już ostatnio sprzedali prawa, stawiają bardziej na swojego season passa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NBA raczej nie jest priorytetem. Tym bardziej, że już od kilku sezonów mówi się o season pass, a prawa są przedłużane na ostatnią chwilę. Dodatkowo emisja wielu meczów w nocy.

 

Co do praw, które wymieniłeś to NFL czy Copa Libertadores to prawa, które u nas cieszą się znikomym zainteresowaniem, więc wątpię by chcieli takie coś kupić. Chyba najlepsze z tego wszystkiego to jeszcze Puchar Króla jest w miarę ciekawy. Ale czy będą chcieli go przedłużyć mając rozgrywki ligowe z Hiszpanii?

 

Co do Ligue 1 i Primeira Liga - wybrane mecze na pewno byłyby dobrym uzupełnieniem oferty. Wachlarz lig zagranicznych w Canal+ byłby naprawdę szeroki. Tylko włoskiej by zabrakło do całości. Do tego Sport+Extra. I byłoby cudownie. Ale to raczej marzenia. Weekendy w kanałach nc+ będą raczej dobrze wypełnione.

 

Według mnie raczej nic więcej z nowych praw w C+ nie zobaczymy. Szykują się na Ekstraklasę. To jednak ich być albo nie być. A co chwila z wielu stron mówi się, że prawa muszą być droższe, a zainteresowanych wielu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy C+ Sport ogarnie transmisje NBA na ten weekend?

 

W programie podają takie terminy:

pt/sob 4:00

sob 23:30

nd 21:30

ale w żadnym z tych terminów nie będzie meczów

 

Mamy takie mecze:

czw/pt 2:00 BOS-MIL

pt/sob 1:00 TOR-WAS

pt/sob 2:00 CLE-IND

pt/sob 4:30 OKC-UTA

sob/nd 4:30 NOP-GSW

 

i więcej meczów nie będzie więc spokojnie można się dogadywać i planować

Edytowane przez DamPrz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...