Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ta multiliga jest skierowana do osob ktore maja tylko pakiet comfort+ albo c+silver, to dla tych osob szansa by ogladac te lepsze mecze.

 

Gdy liczylem w I kolejce ze obrejrze sobie Chelsea z Basel w multilidze srodze sie zawiodlem.

 

Multiliga jest skierowana do osób które chcą śledzić wszystko.... Zawsze tak było.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos o co chodzi z tym, że każdy w C+ zapuszcza tera zarost? Zaczęło się chyba od Smokowskiego, który z tydz temu zaprezentował gimnazjalny meszek. A wczoraj patrze i już każdy, Dębiński (ten to wygląda :brawo: jest jeszcze jeden z identyczną fryzurą na twarzy), ta jego druga połowa co to nawet jeszcze zarostu nie ma, nawet Lipiński i ryczący coś tam zaprezentowali. Jaja sobie robią, czy wszyscy Smokowskiego naśladują? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos o co chodzi z tym, że każdy w C+ zapuszcza tera zarost? Zaczęło się chyba od Smokowskiego, który z tydz temu zaprezentował gimnazjalny meszek. A wczoraj patrze i już każdy, Dębiński (ten to wygląda :brawo: jest jeszcze jeden z identyczną fryzurą na twarzy), ta jego druga połowa co to nawet jeszcze zarostu nie ma, nawet Lipiński i ryczący coś tam zaprezentowali. Jaja sobie robią, czy wszyscy Smokowskiego naśladują? :lol2:

 

 

... Akcja MOvember, popularna w krajach zachodnich... W Polsce dopiero to wchodzi ale jako widz platformy nc+ już od dawna powinieneś wiedzieć o co chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny niedzielny kibic c+ jak i życia na świecie. poszukaj w internecie a nie zaśmiecasz forum

Nie można normalnie odpowiedzieć, nie każdy ma czas śledzić NC+ czy telewizję całymi dniami, bo pracują po np. 12 godzin dziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magazyn skrótów LM fatalny. Za dużo gadają. Człowiek chce zobaczyć skróty a Ci przed każdym skrótem się rozwodzą i gadają swoje wynurzenia i mądrości to samo co mówili w studiu przed i po meczu to jeszcze w skrótach się rozwodzą i to samo gadają. Najpierw niech pokażą wszystkie skróty a później niech gadają. Bo człowiek w napięciu czeka co się wydarzyło w innych meczach a Ci zanim pokażą skrót to jeszcze to, a to już mają pokazywać to jeszcze ktoś kolejny przyjdzie do studia. Strasznie mnie to wkurza te różne Pełki, Mielcarskie i Tuzimki w studiu skrótów. Już mają przechodzić do kolejnego meczu to jeszcze 1 ma coś do dodania i jeszcze i jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magazyn skrótów LM fatalny. Za dużo gadają. Człowiek chce zobaczyć skróty a Ci przed każdym skrótem się rozwodzą i gadają swoje wynurzenia i mądrości to samo co mówili w studiu przed i po meczu to jeszcze w skrótach się rozwodzą i to samo gadają. Najpierw niech pokażą wszystkie skróty a później niech gadają. Bo człowiek w napięciu czeka co się wydarzyło w innych meczach a Ci zanim pokażą skrót to jeszcze to, a to już mają pokazywać to jeszcze ktoś kolejny przyjdzie do studia. Strasznie mnie to wkurza te różne Pełki, Mielcarskie i Tuzimki w studiu skrótów. Już mają przechodzić do kolejnego meczu to jeszcze 1 ma coś do dodania i jeszcze i jeszcze.

 

Dlatego myślałem, że przydałby się też taki magazyn z samymi skrótami na wzór rozgrywek krajowych jak to mamy w przypadku Barclays Premier League, Liga BBVA, Serie A TIM czy Ligue 1.

 

Już na forum C-+ pisałem z takim pomysłem, że zrobić takie dwa niecałogodzinne magazyny z każdego dnia rozgrywek fazy grupowej UEFA Champions League (w przypadku fazy pucharowej wystarczyłby już tylko jeden taki magazyn w tygodniu) z ścieżką dźwiękową bez komentarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie te magazyny skrótów z lig Angielskiej, hiszpańskiej itp wkurzają. Ok skróty są fajne ale dlaczego nie ma komentarza do nich ???!!! To mnie irytuje strasznie. A co do studia skrótów LM to mi tam się podoba jak gadają, lubię ich posłuchac, częste żarty i fajna puenta zawsze, jest git ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różni się, na orange sport Dumanowski swoim komentarzem go psuje, poza tym są skróty krótsze z meczów, jak czasami oglądałem to nawet przerywników pomiędzy danymi meczami nie dawali :/

 

Jak wyglądają te przerywniki?

 

PS. Kłóciłbym się też z nazywaniem tych skrótów magazynami. Dla mnie to po prostu highlightsy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magazyn skrótów LM fatalny. Za dużo gadają. Człowiek chce zobaczyć skróty a Ci przed każdym skrótem się rozwodzą i gadają swoje wynurzenia i mądrości to samo co mówili w studiu przed i po meczu to jeszcze w skrótach się rozwodzą i to samo gadają. Najpierw niech pokażą wszystkie skróty a później niech gadają. Bo człowiek w napięciu czeka co się wydarzyło w innych meczach a Ci zanim pokażą skrót to jeszcze to, a to już mają pokazywać to jeszcze ktoś kolejny przyjdzie do studia. Strasznie mnie to wkurza te różne Pełki, Mielcarskie i Tuzimki w studiu skrótów. Już mają przechodzić do kolejnego meczu to jeszcze 1 ma coś do dodania i jeszcze i jeszcze.

No to mamy "zamianę" sytuacji z nSportu, gdzie skróty LM były "normalne", a LE rozwleczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różni się, na orange sport Dumanowski swoim komentarzem go psuje, poza tym są skróty krótsze z meczów, jak czasami oglądałem to nawet przerywników pomiędzy danymi meczami nie dawali :/

 

Jak wyglądają te przerywniki?

 

 

 

Oglądałem tylko ich magazyn po bodaj 1 albo 2 kolejce, potem już wcale.

Ale ten przerywnik to raczej brak przerywnika, był skrót np Roma- Napoli i wynik na belce i nagle wchodził kolejny mecz, ale wtedy magazyn trwał 30min więc pewnie oni okroili do maksimum wszystkie rzeczy bo wiadomo sport raport itp..

Ale teraz chyba trwa dłużej więc może coś się zmieniło.

Niech ktoś kto oglądał ostatnio się wypowie najlepiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku lat coraz bardziej przychylam sie ku opiniom ludzi, ktorzy sa za usunieciem spalonych z przepisow pilki noznej - nie bylo by juz pretensji, gra bylaby bardziej dynamiczna, jak w pilce noznej halowej i nikt by nie plakal, ze stracil bramke z metrowego spalonego - wszystko byloby w porzadku i nie bylo potrzebnych tylu sedziow. Wystarczylby tylko glowny do oceny czy byl faul czy nie. To juz codziennosc jest:

07461834763174534499_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy to by była zupełnie inna dyscyplina sportu i wyniki byłyby np. 7-6. To dzięki spalonym piłka jest ciekawa bo gol to jest coś a nie co co chwilę pada. Wystarczyły by powtórki tv lub czipy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie powinny byc powtórki wideo, Blater nie chce się na to zgodzić bo ma w tym swój interes.

Jaki jest sens wielomiesięcznych przygotowań do sezonu, kiedy w najważniejszym meczu np Ligi Mistrzów sędzia popełnia fatalny błąd. I proszę nie mówić że teraz z sędziami za bramkowymi jest tych błędów mniej. Nie pamiętam żadnego spotkania kiedy Ci za bramkowi by coś wyłapali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie brak spalonych byłby bez sensu. Jak wtedy ustawić drużynę? Nie da się. Bo trener może sobie ustawić swoich wedle uznania, a i tak w czasie meczu okaże się, że rywale biegają jak chcą i nie da się zastosować pod nich żadnej taktyki. A tak wiadomo, formacje mają być blisko siebie, linia obrony linią obrony (a nie szlaczkiem obrony), cała drużyna ma pracować i w obronie i w ataku (a bez spalonych się tak nie da, bo napastnik będzie cały czas stał pod bramką rywali i czekał na długą piłkę). Zrobi się chaos, bałagan i anarchia na boisku. Co innego powtórki, tych jestem zwolennikiem od wielu lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...