Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gazeta, którą czytam CODZIENNIE od 11 lat schodzi na psy....
Wiek: 17

Szacun, ja tak średnio pamiętam co trzymało poziom, a co nie, gdy miałem 6 lat :woot:

 

Edit:

Widzisz, nie musisz wierzyć wszystko co mam w profilu ;)

Tym bardziej nie rozumiem celu takiego zabiegu. :lol:

 

 

W każdym razie wiadomo o co chodzi, PS schodzi na psy a Rudzki jest wg.mnie slaby ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Durda,wczoraj przebił komentarzem Jagodę :lol2: Teraz tylko czekać na duet Durda - Jagoda np na Grand Derbi :lol2:

Oglądałem kawałek, ale jak dla mnie nie wypadał źle. Durda jest na tyle doświadczonym komentatorem, że w każdej lidze i sporcie się odnajdzie ;)

 

Warto jeszcze pochwalić C+ za zmianę planszy podczas wyświetlania proma ligi i potem rozpiski spotkań. Wreszcie mamy ładną planszę i czytelną rozpiskę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudzki? ...

 

Mam nadzieje, że już nigdy nie zobaczymy go w studio LM. Przecież on nic nie wiedział o drużynach nie związanych z Premier League....

Tak samo nie wiem jakim cudem został zastępcą szaefa sportu w Przeglądzie Sportowym. Przecież on się zna tylko na Premier League. O innych sportach wie tyle, co ja o informatyce - czyli tylko tyle że istnieje....

 

Polecam komentarze :Dhttp://www.weszlo.com/news/16625-Rozmow ... azki_Gracz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ta rywalizacja w Polsce byłaby nazywa po polsku "Hiszpański Klasyk" czy "Derby Hiszpanii" to nie czepiałbym się. Ale większość stosuje tamtą hiszpańskojęzyczną nazwę, mimo, że nie jest to nazwa powszechna na świecie, a nawet w samej Hiszpanii. A to tylko taki epitet. To tak jakby ktoś określił polskie starcie wg swojego zdania jako świetny mecz czy ciekawe widowisko, a potem w innym kraju traktowaliby to jako nazwę własną. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz przeciwko Espanyolowi się nie liczy. :D

 

EDIT: Żeby nie robić już i tak powstałego off-topu. Prawdziwe Gran Derbi to ma Real Madrid z Atlético. Bo takie frazy jeszcze można znaleźć w hiszpańskim google. Kibice Barcelony w Katalonii są może już oswojeni ze swoimi zagranicznymi "kolegami" i znają ich zwyczaje. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...