Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem szczerze, że po tygodniu zmieniłem swoje zdanie na temat nowego Super Piątku. Dzisiaj już mi studio przypadło do gustu, ale być może dlatego, że Węgrzyn umie sam pociągnąć rozmowę w przeciwieństwie do Mielcarskiego, który rozgada się jak ktoś go pociągnie. No cóż, fajne jest to, że ogarniają też np. francuską Ligue 1 albo jak przed tygodniem także Puchar Davisa. W ogóle bardzo chciałem pochwalić pomysłodawcę studia zarówno w piątek, jak i w sobotę oraz niedzielę. Bardzo dobry pomysł, tego właśnie brakowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jednej rzeczy. Mają tak wielu komentatorów, a do meczy delegują ludzi od reporterki ( Laboga, Wróblewski czy Żeżyński ), ktorzy po prostu sie do tego nie nadają. Najbardziej denerwuje mnie to przy LM, gdzie dają Wróblewskiemu jakiś mecz. Po prostu kpina. Kiedyś Canal+ znaczyło klase w komentatorach. Teraz poziom spadł, gdyż dają komentarz właśnie takim ludziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laboga to jeszcze, bo on fajnie komentuje LaLiga.

Wróblewski, Żyżyński to tragedia zero emocji....

 

Za tydzień w rozpisce zobaczymy że mecz np. ManCity -:- Bayern Monachium skomentuje Paulina Czernota Bojarska....

 

 

Aktualizacja:

 

Ale pan Jagoda komemtuje, aż chce się słuchać w porównaniu z LM w n

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagoda jest lepszy niż Murawski a Kalinowski to Wróblewski

 

taa jasne, wole Murawskiego bo chociaż ma jako takie pojęcie o taktycznych aspektach. Aczkolwiek jest również tragiczny bo nie potrafi wypowiadać nazwisk piłkarzy i jak nie wie to zmysla po prostu !

A Jagoda się przemądrza co to nie on, a gada takie [beep]oły, że łeb pęka ! :roll: Gorszego nie widziałem i nie słyszałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dwie strony temu ktoś pisał o Panu Mielscarskim. Ja w sumie lubie jak dają go do studia L+Ekstra albo komentuje mecz. Nie jest za bardzo stronniczy, ma dużą wiedzę, potrafi nie wiem jak to określić, ale ma włąsne zdanie, potrafi go uzasadnić i postawić na nim. (Nie wiem czy dobrze to określiłem, może inaczej, pamiętacie Ligę+Ekstra z Franciszkiem Smudą jak było o meczu przy pustych trybunach [jak dobrze kojarzę], chyba nawet ten fragment był w sport bez fikcji: Liga+Ekstra.). Dodatkowo słuchając komentarza na meczu "mojej drużyny", widać, że przygotowuje się do komentowania bo ma też wiedzę bieżącą co słychać w klubie.

 

Komentując roszady wśród komentatorów pamiętajcie, że w tym sezonie jest duży wzrost liczby meczy (doszła Liga Mistrzów i Liga Europejska), a więc jest potrzebnych ich więcej. Więc ekipa do komentowania musi się powiększyć, (Komentatorzy muszą mieć też przerwy, szczególnie jeśli komentują w terenie, a nie tylko ze studia.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...