Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poniedziałek 22 lipca

17:55 Lechia - Podbeskidzie C+ Family Komentarz: Marcin Rosłoń - Wojciech Grzyb; Reporterzy: Piotr Laboga, Mariusz Wróblewski

20:00 Tenis, Turniej ATP - Umag, Chorwacja: 1. runda C+ Sport Komentarz: Bartek Ignacik

 

Wtorek 23 lipca

17:30 Tenis, Turniej ATP - Umag, Chorwacja: 1. i 2. runda C+ Sport

02:00 Koszykówka kobiet, WNBA: Indiana Fever - New York Liberty C+ Sport

 

Środa 24 lipca

17:30 Tenis, Turniej ATP - Umag, Chorwacja: 2. runda C+ Sport

 

Czwartek 25 lipca

17:30 Tenis, Turniej ATP - Umag, Chorwacja: 1. i 2. Ćwierćfinał C+ Sport

 

Piątek 26 lipca

17:30 Tenis, Turniej ATP - Umag, Chorwacja: 3. Ćwierćfinał C+ Family

17:40 Ruch - Lechia C+ Sport, nSport

20:00 Tenis, Turniej ATP - Umag, Chorwacja: 4. Ćwierćfinał C+ Sport

20:00 Widzew - Zawisza C+ Family

 

Sobota 27 lipca

17:30 Tenis, Turniej ATP - Umag, Chorwacja: 1. Półfinał C+ Sport

17:40 Podbeskidzie - Górnik C+ Family

20:00 Tenis, Turniej ATP - Umag, Chorwacja: 2. Półfinał C+ Sport

20:10 Pogoń - Legia C+ Family

21:30 Koszykówka kobiet, WNBA: Mecz gwiazd nSport

 

Niedziela 28 lipca

15:10 Piast - Zagłębie C+ Family

16:00 Żużel, Enea Ekstraliga: Stal Gorzów Wielkopolski - Unibax Toruń nSport

17:40 Śląsk - Jagiellonia C+ Family

18:30 Żużel, Enea Ekstraliga: Dospel CKM Włókniarz Częstochowa - PGE Marma Rzeszów nSport

20:10 Lech - Cracovia C+ Family

20:15 Tenis, Turniej ATP - Umag, Chorwacja: Finał C+ Sport

 

Więcej informacji w rozpiskach Piłkarska ramówka i Sport w TV oraz na stronie Tele-Sport.pl. Zapraszam również na oficjalny fan page i proszę o klikanie Lubię to!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie zwrócił uwagi, że w żużlu jest Robert Sitnicki. Oby nie przyszło nikomu oddelegowanie go do komentowania jakiegokolwiek meczu piłkarskiego. Nogą zdarzało mu się zajmować w nSport i po tym co wtedy słyszałem, wolałbym nie mieć powtórki z rozrywki.

 

Sitnicki komentował żużel i piłkę nożna w Wizji Sport i Wizji 1 - wyleciał po fuzji z Cyfrą+. Jak widać za drugim podejściem udało mu się pozostać w Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka słów po debiutach (kilka, bo jestem wkurzony meczem Lecha :/ ):

 

A. Marchliński - dziwnie się go słucha w Ekstraklasie, bo jestem przyzwyczajony do komentowania przez niego Ligi Europejskiej, ale poradził sobie bardzo dobrze. Czuć było, że jest troszeczkę zestresowany, bo mylił się, czasami yyyyyyy, a najbardziej pamiętna wpadka z Zawiszą jako rodzaj żeński. Wyrobi się ;)

 

K. Kosowski - powiem szczerze, że jestem zaskoczony. Mówił mądrze, ładnie analizował grę i co najważniejsze nie wcinał się z bezsensownym gadaniem dla gadania. Drobna poprawa dykcji i będzie spoko, ale z czasem przyjdzie.

 

Nie wiem też czy zauważyliście, ale w Lidze+ całkiem nowy Murawski. Wreszcie konkret, na temat i nie wcinał się Dębińskiemu. Zobaczymy jak będzie na meczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K. Kosowski - powiem szczerze, że jestem zaskoczony. Mówił mądrze, ładnie analizował grę i co najważniejsze nie wcinał się z bezsensownym gadaniem dla gadania. Drobna poprawa dykcji i będzie spoko, ale z czasem przyjdzie.

Kosowski powiedział coś takego, że jeśli Ruch marzy o miejscu w ósemce nie może dać sobie wydrzeć jednego punktu..... To według mnie była gruba przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosowski powiedział coś takego, że jeśli Ruch marzy o miejscu w ósemce nie może dać sobie wydrzeć jednego punktu..... To według mnie była gruba przesada.

Bo ja już zauważyłem w Super Piątku, że Kosowski jest anty Lech i niestety wychodzą takie kwiatki. Dziwi mnie tylko, że tak kibicuje Legii, ale cóż, niech sobie nie lubi Lecha, ale niech tego nie okazuje w komentarzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...