Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo coś o komentatorach Barclays Premier League? Słyszałem, że Jagoda i Ryczel mają dołączyć do komentowania tej ligi co byłoby tragiczne.

 

Hahaha prosze Cię, nie pisz takich bzdur i bredni bo potem ludzie jeszcze łykaja to.

 

Premiership to Twarowski, Nahorny, Rosół i Rudzki wiec gdzie takie dziady w ogóle mają startować do Premiership jak ten pseudo "ekspert" Jagoda i Ryczel ? Totalna głupota!

Nawet 1% szans im na to nie daje że będą komentować mecze tej najlepszej ligi świata.

 

Taaa, Ryczela to ja bym widział w LaLiga, pasuje tak jakoś wg mnie. A jagode do polskiej ligi, przynajmniej bym się posmial jak gada te teksty podczas tych nudnych meczów

 

Do polskiej ligi ale chyba okręgówki bo na Ekstraklase się nie nadaje!

A Ryczela nie chce w La Liga również, Tam Wolski, Laboga i Orłowski rządzą a nie taki dziad jak Ryczel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiership to Twarowski, Nahorny, Rosół i Rudzki wiec gdzie takie dziady w ogóle mają startować do Premiership jak ten pseudo "ekspert" Jagoda i Ryczel ? Totalna głupota!

Nawet 1% szans im na to nie daje że będą komentować mecze tej najlepszej ligi świata.

 

W czym taki Jagoda jest gorszy od Rudzkiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym, że nie ma takiej wiedzy jak Rudzki? I do tego jest irytujący w swoim komentarzu. A tak w ogóle to polecam ten tekst - http://www.2x45.com.pl/aktualnosci/2009 ... y-kabaret/

 

 

No i vo, może miał coś na głowie. Ten dziennikarz to dno, co mnie obchodzi że Jagoda odmówił wywiadu? Trudno, mnie interesuje jak komentuje, jak udziea się w studio no i jaką ma wiedze. Pierwsze zdaby u mnie na 2, drugie na 6, trzecie na 4. Średnia 4.0, Pan Rudzki miałby kolejno 5, 2, 5, A więc średnia taka sama i po prawdzie nie widzę między nimi różnicy ;) Rudzki jest po prostu młodszy, ma lepszy głos. Jagoda ma taki dziwby głos i też zapewne dlatego cienko mu wychodzi komentarz do meczu. Osobiście pana Wojtka lubię, fajny gość (gadałem z nimraz).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mundofoot.pl

Dziwne, a bardziej żałosne zachowanie.

 

Na C+ Sport śmiga już reklamówka oferty sportowej na nowy sezon. Martwi mnie jedna rzecz - brakuje w niej ligi włoskiej. Teraz pytanie: zostanie na stałe w nSport czy znowu nie przedłużą praw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś o komentatorach Barclays Premier League? Słyszałem, że Jagoda i Ryczel mają dołączyć do komentowania tej ligi co byłoby tragiczne.

Podaj żródło bo na razie siejesz nie potrzebny zamęt

 

 

Nie znam źródła, czytałem na forum sportowym o jakichś przeniesieniach, dlatego pytam się czy to była prawda .

 

Nie lubię Ryczela:

 

:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widać też połączenie redakcji, Panią Darie zastąpił Piotr Marciniak z nsportu ;)
To nie był Marciniak, tylko jakiś Pawłowski. Gość na żużlu za bardzo się nie zna i w dodatku jest wkurzający. Mam nadzieję, że nie jest to pierwsza decyzja nowego "szefa" ds. żużla w nc+ Tuzimka. :) Gościa mającego o żużlu pojęcie zerowe. Pani Daria to jedyna osoba w redakcji, która na żużlu się zna i nie wyobrażam sobie, że jej zabraknie. Dziwna sprawa, urlop raczej nie był powodem jej nieobecności, bo przecież zaraz DMŚ i tej imprezy raczej nie odpuściłaby.
Jeśli chodzi o gospodarza programu, to był to Marcin Majewski. Piotr Marciniak to zupełnie inna redakcja :P
Mówisz, że Majewski nie zna się na żużlu, a tu okazuje się, że Marcin Majewski został szefem sekcji żużla (a nie Tuzimek) ze względu na m.in. swoją wieloletnią pasję do żużla.

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/ma ... zuzel-w-nc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...