Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie MediaGuard 3 tylko 4!

 

 

Rzeczywiście jest to niezmiernie ważne w jakim systemie kodują odkodowany mecz... Zresztą ciekawe, jak Kolega przełącza systemy kodowania z 3 na 4- byłbym wdzięczny za poradę :lol2:

 

Oczywiście przekaz w HD jest 16/9

@jarekm51 I tu niestety pokazałeś, że jesteś satelitarnym laikiem (i jeszcze ten śmiech, jak sam nie zrozumiałeś sensu wypowiedzi james_b :shock:) :roll: Nie można przełączać systemu kodowania z Mediaguard 3 na Mediaguard 4:

po 1: teraz obowiązuje już tylko Mediaguard 4, a systemu Mediaguard 3 już nie ma - był kilka miesięcy temu, przed zmianą na 4;

po 2: mecz jutro będzie odkodowany, ale james_b pisał odnośnie tego, że w chwili pisania postu przez klam, Canal+ był kodowany w Mediaguard 4 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Ekspercie- wiem w jakim systemie kodowane są kanały w Cyfrze. Pytania dotyczyły parametrów Canal + Sport HD, który będzie odkodowany na czas meczu. Ludzi nie obchodzi system kodowania, tylko parametry transpondera, z którego ten kanał jest nadawany, mnie akurat to rozśmieszyło, Kolegi nie musi. Życzę miłych wrażeń w czasie oglądania meczu, , bo ja jako laik mam Cyfrę jedynie od 5 lat i jeszcze nie wiem wielu rzeczy, jak niektore autorytety tutaj. I o ile się nie mylę wcześniejszy system, to Mediaguard 2 a nie 3 Panie Fachowcu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Transmisję oceniam na 5 z małym + (w końcu to Cyfra :wink: ) :brawo: za jakość, za wstęp, za sam mecz, za poziom widowiska i za analizę. Czyli za wszystko się należą. :P Myślę, że ktoś na pewno skusi się na Cyfrę... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, coś takiego to jest w każdym meczu transmitowanym na C+ Sport, i trzeba ich pochwalić za to, że odwalają kawał świetnej roboty. Nie to co TVP, która transmisje, mimo, że obraz dostają w ładnym 16:9, pokazują 4:3 i w jakości gorszej od YouTube.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP 2, aż płakać mi się chciało jak to widziałem :/ nawet z anteny siatkowej w zwykłym niepanoramicznym TV też było kiepsko...

Mimo że jestem abonentem CP to chyba już się uzależniłem od Canal+ Sport HD ! okienko u mnie leciało dokładnie do godziny 21:01 :) mówiąc szczerze: bardzo przyjemnie się to oglądało! Boże, ciekawe jak na innych krajowych rozgrywkach Premiership, La Liga, Serie A w HD to by wyglądałoby :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co ukrywac trzeba Canal+ pochwalic za jakosc przeprowadzonej transmisji a TVP poskarzyc fatalnej jakosci obrazu. podczas 1 polowy przelaczylem na chwile na TVP2 aby zobaczyc dla porownania, lecz po 5 sekundach zdecydowalem sie wrocic na C+Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
No, coś takiego to jest w każdym meczu transmitowanym na C+ Sport, i trzeba ich pochwalić za to, że odwalają kawał świetnej roboty.

Nawet podczas "arcyciekawych" meczów w rodzaju Piast-Polonia Bytom :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Nawet. Nie zrozum mnie źle, ale dla zwykłego widza Polsatu czy innej TVP, Canal+ to coś z kosmosu, coś jak niebo - ziemia. Brak jest jakiegokolwiek porównania. No, ale - za darmo tego w końcu nie robią ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, coś takiego to jest w każdym meczu transmitowanym na C+ Sport, i trzeba ich pochwalić za to, że odwalają kawał świetnej roboty.

Nawet podczas "arcyciekawych" meczów w rodzaju Piast-Polonia Bytom :?:

 

C+ podczas każdego transmitowanego spotkania na żywo w lidze polskiej robi właśnie takie "coś" - wstęp, mecz, wywiady, podsumowania, reportaże..

 

Trzeba przyznać, że kto jak kto, ale oni to robią fenomenalnie - w końcu już prawie 15 lat transmitują ligę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no rzeczywiście trzeba przyznać że canal+ zrobił sobie wczoraj niezłą reklamę :brawo: . wydłużony wstęp do meczu był moim zdaniem strzałem w 10, no i sama transmisja tez super. mogli w przerwie meczu pokazać jeszcze jakieś reklamy najbliższych spotkań premier league itp, to też mogłoby zadziałać jak magnes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę, 26 kwietnia CANAL+ transmitować będzie szlagierowy mecz Ekstraklasy Legia Warszawa – Lech Poznań. Stacja zdecydowała, że to cieszące się wielkim zainteresowaniem spotkanie zostanie zaprezentowane w paśmie odkodowanym. Transmisja będzie przeprowadzona jednocześnie w CANAL+ Sport i CANAL+ Sport HD.

A więc pokażą ten sam mecz co TVP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP ma prawo do pokazywania dwóch spotkań ekstraklasy w rundzie jesiennej jak i wiosennej...

 

a swoją drogą na 51% mecz Legii z Lechem będzie emitowany w TVP2, lecz skoro jest mozliwość obejrzenia w paśmie niekodowanym na Canal+ Sport to aż grzech nie skorzystać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...