Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, umek napisał:

Nie,chodzi oto ze Sky DE nie wyłoży kasy dla garstki Turków którzy jak wiadomo u tak nie kupią niemieckiej tv skoro za grosze oglądają w swoim języku...

Primo - ok 3 mln Turków w Niemczech, z czego większość to fani kopanej jak sądzę.

To garstka?

Uno - za jakie grosze? Sprawdź sobie te grosze to się zdziwisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak garstka..Polaków jest w uk ile?Milion?A ile osób ma Sky?Skoro przeciętny Polak czy Czech może mieć własną telewizje na wyspach to tak samo przeciętny Turek może mieć swoją skierowana do siebie platformę..a biorąc pod uwagę ich marne tam zarobki to z pewnością będą brać Sky żeby ten im kupił ich własna piłkę...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, mnie zastanawia jedno, mówi się ,że stacje TV chcą renegocjować kontrakty TV jak ligi nie zostaną dograne. Ok, ale jak w tym wypadku abonamenty nie zostaną obniżone, to będzie to draństwo, bo wyjdzie na to, że stacje TV nie płacą klubom zarobią na tym całym kryzysie i to bardzo. Nie mam problemu, aby zapłacić normalnie abonament, ale pod warunkiem, że jednak oni wywiążą się ze swoich umów. Bo kto jak to ale TV to na kryzysie nie traci, a wręcz pewnie może zyskiwać bo ludzie jednak zostają w domu.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płacisz za dostęp do kanałów, ten Ci cały czas zapewniają, robią nawet specjalne programy live. Dochodzi jeszcze kwestia reklam, rynek ponoć ma się skurczyć . 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, wislok napisał:

Płacisz za dostęp do kanałów, ten Ci cały czas zapewniają, robią nawet specjalne programy live. Dochodzi jeszcze kwestia reklam, rynek ponoć ma się skurczyć . 

można też inaczej...nadchodzi recesja..wartość pieniądza może spaść..rozumiem że dziś płacąc np 50 zł abo to mniej więcej 11 euro..załóżmy że wartość złotówki poleci na przestrzeni kilku miesięcy w dół..i 50 zł to będzie...6 Euro...nadal będziesz domagał się takiego samego abonamentu lub oferty sportowej jak rozumiem?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość breaking

W końcu przyjdzie otrzeźwienie dla niektórych, bo zaczną zadawać sobie pytanie, za co właściwie muszą płacić.  Znajdą się jednak tacy którym  wystarczy dostęp na czarnym ekranie do logo C+   Znając życie , w ramach  pseudo rekompensaty dodadzą  jakiś kolejny bezwartościowy kanał albo kolejny bełkot  live. Życzę zachwyconym obecną ofertą filmowo-sportowo-dokumentalną podwyżki abonamentu , bo przecież idzie recesja światowa, prawa będą drożeć a kluby sportowe bankrutować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę,  że ewentualny zwrot środków zależy od tego czy rozgrywki będą wznowione czy nie i ile w ogóle się uda rozegrać jeszcze meczów. 

Pytanie jak to się da rozegrać, bo to jednak paczka C+ jest mieszana. Na pewno łatwiej jest w przypadku kanałów Eleven czy pakietu Ipla Sport w takiej kwestii. 

Z resztą ktoś chyba nawet pisał tu na forum,  że nie robili problemów z wyłączeniem Polsatów Sport Premium bez naliczania opłat ze względu na brak rozgrywek.

Pozostaje tylko czekać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, umek napisał:

można też inaczej...nadchodzi recesja..wartość pieniądza może spaść..rozumiem że dziś płacąc np 50 zł abo to mniej więcej 11 euro..załóżmy że wartość złotówki poleci na przestrzeni kilku miesięcy w dół..i 50 zł to będzie...6 Euro...nadal będziesz domagał się takiego samego abonamentu lub oferty sportowej jak rozumiem?:)

Pisałem o aspekcie prawnym , w umowie nie masz wyszczególnionej oferty ,a kanały. Jednak operator myślę,że będzie chciał jakoś zachęcić do pozostania abonenta . Nie wiążę się z operatorem umową,a mając kanały przez sieć mogę swobodnie zrezygnować w dowolnym momencie. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, kamil2505 napisał:

Myślę,  że ewentualny zwrot środków zależy od tego czy rozgrywki będą wznowione czy nie i ile w ogóle się uda rozegrać jeszcze meczów. 

Pytanie jak to się da rozegrać, bo to jednak paczka C+ jest mieszana. Na pewno łatwiej jest w przypadku kanałów Eleven czy pakietu Ipla Sport w takiej kwestii. 

Z resztą ktoś chyba nawet pisał tu na forum,  że nie robili problemów z wyłączeniem Polsatów Sport Premium bez naliczania opłat ze względu na brak rozgrywek.

Pozostaje tylko czekać. 

Zamiast zwrotu środków, operator może wprowadzić rekompensatę czyli kolejny miesiąc gratis. Wystarczy prześledzić portale,  prasa, teatry zaczynają odczuwać skutki obecnej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, wislok napisał:

Pisałem o aspekcie prawnym , w umowie nie masz wyszczególnionej oferty ,a kanały. Jednak operator myślę,że będzie chciał jakoś zachęcić do pozostania abonenta . Nie wiążę się z operatorem umową,a mając kanały przez sieć mogę swobodnie zrezygnować w dowolnym momencie. 

Aspekt prawny..hmm to czym przekonują ludzi do zakupu?I tego właśnie nie ma..masz aspekt prawny 

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać nie rozumiesz...kupuje dostęp do zawartości tych kanałów a ta jak widać częściowo zreszta z ich winy staje się uboższa lub w ogóle znikoma..co jak widać rozumieją w Niemczech, w UK...Francji..no ale widać Polak lubi być dymany:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie kupują dostęp do kanałów z różnych powodów, jedni dla La Ligi, inni dla filmów, jeszcze inni po to żeby mieć. Strata praw nie daje możliwości zerwania umowy, w innym przypadku mogłoby dojść do sytuacji, że ktoś by chciał zrezygnować, bo się serial skończył.

Inną sprawą jest to, że C+ mógłby obniżyć abonament, bądź też zaproponować jakieś inne bonusy, ale zależy to tylko od ich dobrej woli, bo nie ma takiego przepisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...