Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.legia.net/news.php?id=27739

 

Canal+ pokazał właśnie jak bardzo jest ssący...

 

Jakoś do tej pory, przez kilka ładnych lat nikomu to nie przeszkadzało, że ludzie oglądają mecze w pubach. Nagle stało się to da nich jakimś ogromnym problemem - w Wielkiej Brytanii wszyscy oglądają mecze w pubach i jakoś nikt nie ma o to do nikogo pretensji, a u nas... szkoda słów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche Canal+ przegioł z tą akacją. Ale puby również (Kielce) z tego co czytałem pobierali opłatę w wysokosci (5-8 zł) ze meczyk. U mnie w mieście taka sytuacja się nie wydarzyła. [beep]ość Canal+ i nie których właścicieli pubów. Zaczną się Mistrzostwa europy to TVP będzie się burzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Panowie. Piszecie tu, że w Wielkiej Brytani mozna ogladac mecze w pubach. Tylko, że tam puby płaca w zalezności od wielkosci lokalu porzadne pieniadze na rzecz platformy Sky. A u nas puby na rzecz posiadacza praw czyli Canal+ nie płacą i do tego za ta piracka transmisję maja czelność pobierac pieniadze od swoich klientów. To jest taka sama sytuacja jakbyście staneli na targu z pirackimi DVD z filmami ściagnietymi z netu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegięli pałę , to właściciele pubów nie dość że miał więcej żłopiących piwo to jeszcze dodatkowo pobierali opłatę/nie wszyscy ale pobierali/Dziwię się tym którzy narzekają, przecież jest o wiele taniej zakupić Cyfrę i oglądać mecze w domu niż płacić za piwo i wstęp na mecz do pubu.A ile zaoszczędzi się na zdrowiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Gdyby puby nie pobieraly osobnych pieniedzy za mozliwosc ogładania meczt na zywo wydaje mi sie zy byloby wszystko ok, w wielu krajach takie mecze w pubach leca i raczej nie jest za to pobieran opłata. zobaczymy wydaje mi sie ze cyfra chciala tylko troche postraszyc poza tym mecze w pubach to dla niej super reklama, sam tak jeszce pol roku temu ogladalem ciekawsze mecze ale w koncu kupiel zestwa cyfry co nie znaczy ze czasem nie wpadam do pubu, fajnie sie mecze w ten sposob oglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może lekko nie trafione w temat, ale dotyczy Canal+ Sport2

Dzisiaj tak sobie przeglądam listę kanałów, wchodzę na Canal+ Sport2 a tu nagle wyskakuje mi dodatkowe kodowanie na tym kanale! Oprócz Seca2 pojawił się także (nie)szczelny Viaccess, niestety nie wiem, w której wersji, bo tego nie rozróżniam :P Czy to coś może znaczyć? A może pomyłka? Na pewno mój dekoder się nie pomylił, bo sprawdziłem to także na innym sprzęcie i też wykryło ten system.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Np w GB SKY my specjalną ofertę sportową dla pubów, oczywiście odpowiednio płatna :D A niech właściciel zacznie puszczać mecze z noramlnej prywatnej karty to się wcześniej czy później spotka z policją :D

 

Wreszcie i u nas muszą to unormować....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wyżej @cyfra.tv napisał ;) Zapewne testowali ten system kodowania by wprowadzić specjalną ofertę skierowaną do abonentów "publicznych", czyli np. właścicieli pubów. A co będą płacić takie same profity jak abonenci "prywatni" :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów trochę futbolu na weekend, który awizuje w swym programie Cyfra + ( oczywiście, jeśli post ten narusza prawa - ja jako autor biorę na siebie wszelkie konsekwencje , łącznie z wykasowaniem postu, chociaż mam nadzieję ze tak się nie stanie :) Post ten napisałem w celu przejrzystego spojrzenia na program weekendowy oferty c+ , na odstawie programu tv na stronie Cyfry + Swoją drogą, 15 meczów, większość Live, coś pięknego )

 

Piątek 4 Kwietnia

 

Górnik Z - Groclin o 20.00 na c+ sport

 

Sobota 5 Kwietnia

 

Arsenal - Liverpool o 13.40 na c+ sport 8)

Man City - Chelsea o 16.00 na c+ sport 2

Rennes - Bordeaux o 17.00 na c+ sport

Roma - Genoa o 18.00 na c+ sport 2

Wisła K - Ruch o 20.15 na c+ sport

Milan - Cagliari o 20.30 na c+ sport 2

Mallorca - Real M o 22.35 na c+ sport 2

Niedziela 6 Kwietnia

 

Middlesbrough - Man U o 14.30 na c+ sport

Fiorentina- Reggina o 15.00 na c+ sport 2

Bełchatów - Legia o 17.00 na c+ sport

Barnsley - Cardiff o 17.00 na c+ sport 2

Sevilla - Villarreal o 19.00 na c+ sport 2

Marsylia - Lyon o 21.00 na c+ sport

Barcelona - Getafe o 21.00 na c+ sport 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...