Skocz do zawartości

Platforma Orange TV


Wizjoner
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po IPTV można nagrywać jeden program a oglądać drugi. Działa to dokładnie tak samo jak w nc+

Jak jest w SAT to nie wiem...

Przy dekoderze WHD 80 odbierając satelitarnie nie można normalnie nagrywać. Jest tylko możliwośc zatrzymania obrazu i odtworzenie go po pewnej chwili z przewijaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie niestety nie ma informacji ze taki dekoder zaraz wyjdzie. TV i Net musimy mieć już koło 23/11.

Później ewentualnie będzie można zapewne wymienić dekoder?

 

Szukam w sieci jakichkolwiek informacji o tym nowym dekoderze w polskim Orange i nic. Piszą tylko o francuskim. Masz jakieś oficjalne źródło tych informacji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie niestety nie ma informacji ze taki dekoder zaraz wyjdzie. TV i Net musimy mieć już koło 23/11.

Później ewentualnie będzie można zapewne wymienić dekoder?

 

Szukam w sieci jakichkolwiek informacji o tym nowym dekoderze w polskim Orange i nic. Piszą tylko o francuskim. Masz jakieś oficjalne źródło tych informacji ?

Nie wiem czy będzie opcja wymiany, ale obawiam się że to przy przedłużeniu umowy dopiero.

 

Czy przy okazji wprowadzenia nowego dekodera TV 4 wiadomo coś o Livebox 4 w polskim Orange? https://boutique.orange.fr/internet/nouveautes-livebox-4

A co do nowego routera to będzie nowy funbox. Parametrów nowego sprzętu nie znam. Wiem tyle że ma być szybsze WiFi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi właśnie chodzi o opcje kablówki bo satelity zainstalować nie mogę.

I jeszcze takie pytanie donosów korzystających z kablówki Orange i internetu światłowodowego. Jak oceniacie jakość obrazu na HD i SD podczas przeglądania netu. Czy jakość można porównać do nc+ czy upc?

Wg mnie porównywalny do nc+ z przewaga dla Orange
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka lokalizacja @martusia83 ? Jeśli w mieście, gdzie była pełna cyfryzacja w Multimedia, to ich oferta może być dobra w porównaniu z Orange. Najlepiej skontaktuj się z miejscowym przedstawicielem handlowym MM. Oni mają najlepsze oferty. Nie patrz w ogóle na stronę MM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakieś oficjalne info kiedy wprowadza dokładnie nowy sprzęt?

Gdzie mogę poczytać o tym ? Oficjalnego info chyba nie ma ?

Orange nie podaje nigdy takich informacji. Modemy, dekodery są ich własnością i klient nie powinien się nimi interesować. Nawet wymiana przy przedłużeniu umowy, to nie jest taka oczywistość. Po prostu pewnego dnia dekoder pojawi się na stronie.

 

Jak chcesz jakiś oficjalnych słów to jakiś czas temu w audycji "Witek nadaje" na YouTube był jakiś wiceprezes Orange od spraw TV i tam było coś wspominane o nowym dekoderze i chyba 4K.

 

Jeśli mają wprowadzić jakiś super sprzęt to lepiej miesiąc żyć bez TV niż później męczyć się SHD80. Hardware jest ok, ale soft to tragedia. Mogliby kupić licencje od ADB tak jak Polsat, ale pewnie muszą trzymać się tego co przychodzi z Francji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłam właśnie do Orange i okazuje się ze nie maja jeszcze takich dekoderów dzięki ktorym możemy oglądać jeden program a drugi nagrywać.

 

Jednak jak piszecie ze jakość obrazu jest dobra a nawet lepsza niż w nc+ to bije się z myślami co zrobić. Multimedia czy Orange. Hmmm

 

Mam Światłowód od ORANGE z dekoderem UHD88 (ze sciętym rogiem) przy mojej promocji dawali do niego dysk bez dodatkowej opłaty.

I można na nim jeden kanał nagrywać i drugi w tym samym czasie ogłądać.

 

Do tego można sobie wziąć multiroom, też dali UHD88 ale bez dysku...

 

Tak jest przy światłowodzie jak jest po miedzi nie mam pojęcia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz dekoder satelitarny czy kablówka ?

 

To jak to jest, że w instrukcji dekodera i konsultanci twierdzą, że nie można oglądać jednocześnie podczas nagrywania 2 osobnych kanałów. 

Przykład oglądam polsat a nagrywam tvn. 

 

Instrukcja strona 31

https://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/1983947/4063124510.pdf

Edytowane przez martusia83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martusia83, jeśli trafisz na mało rozgarniętą osobę to na infolinii za dużo się nie dowiesz.

 

Jesteś zainteresowana ofertą kablową, a więc przy światłowodzie dostaniesz dekoder UHD 88 z dyskiem (nagrywarką). Ten dekoder posiada możliwość oglądania jednego kanału i nagrywania innego kanału jednocześnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i decyzja zapadła.

Do salonu Orange nie dotarłam. Zadzwoniła konsultantka z którą rozmawiałam wczoraj. 

Zdecydowałam się na pakiet optymalny 79zł 300mb/30mb multiroom 10zł, Canal + select 39zł

Abonament za całość 130zł płatne po trzecim miesiącu czyli w marcu :)

 

Klientka mówi, że faktycznie dekoder będzie nagrywał i będzie można oglądać inny program. Dysk dodają gratis. 

 

Zobaczymy, mam nadzieję, że będziemy zadowoleni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem informację o aktualizacji dekodera, która ma się odbyć w przyszłym tygodniu. Komunikat wyskoczył na ekranie dekodera. Ktoś ma może więcej informacji?

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałam przed chwilą maila z załącznikami regulaminów umowy oraz skróconą umowę w której wyczytałam, że 1-24 miesiące opłata abonamentowa wynosi 119zł. Czy to by oznaczało, że te pierwsze 12 miesięcy za 79zł nie istnieje? A co z tym, co mówiła kobieta, że pierwsze 3 miesiące gratis? 

To może być tylko taka ogólna umowa, czy coś namieszali? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem informację o aktualizacji dekodera, która ma się odbyć w przyszłym tygodniu. Komunikat wyskoczył na ekranie dekodera. Ktoś ma może więcej informacji?

Ja już wcześniej miałem aktualizację, ty nie? I w ogóle jak odbierasz telewizję? Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...