Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Chciałbym przy nowej umowie wziąć dodatkowo multiroom. Obecnie mam Philips PVR 250 GB, w spadku po cyfrze. Migrując w zeszłym roku nie wymieniałem ani dekodera ani karty.

 

Czy mógłbym starać się dobrać do multiroom'u drugi dekoder Philips PVR 250 GB, lub Pace 500 GB? Czy dostałbym drugą niezależną kartę, taką jak mam tą od cyfry+? Czy byłbym zmuszony do wzięcia dekodera ADB parowanego z kartą? Czy musiałbym łączyć dekodery kablem ethernet (na starych zasadach z cyfry+ nie było łączenia)? Czy może musiałbym wymienić nawet tego Philipsa, bo np nie nadawałby się na główny dekoder. Zależałoby mi, aby na dwóch dekoderach można było nagrywać i żeby miały funkcję przewijania i pauzowania. Nie zależy mi na żadnym NetVOD ani internetowych serwisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W APS dobierzesz kartę cameleon do MR-jednorazowa aktywacja 99zł a opłata miesięczna 15zł-do tego dają Sagema http://ncplus.pl/oferta/pozostale-dekod ... agemcom-hd . Jeżeli będzie istnieć możliwość dobrania dekodera PVR http://ncplus.pl/oferta/pozostale-dekod ... ox-hd-pace zamiast Sagema to zapewne dodatkowo 20zł/m-c.

 

Negocjacja w/w opłat wchodzi w grę podczas aneksu. W parowanie oraz konieczność łączenia dekoderów w sieci LAN wpadniesz w momencie wymiany dekoderów na te od ADB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem obecnie w trakcie umowy z nc+ : Universe+ 18m, dekoder główny: biały ADB 5800s [ jeszcze jak byłem w 'n' ] i mam kilka pytań odnośnie mojej sytuacji w kwestii MR Standard:

 

1. Ile mnie będzie kosztować dodatkowo do abonamentu MR Standard - 10zł czy 15zł, od czego to zależy? Śledze ten wątek i różne ceny widziałem, stąd to być może groteskowe pytanie z mojej strony :oops: [chce mieć jasność po prostu]

2. Czy koniecznie musze brać MediaBox'a jako główny dekoder, czy mogę wziąć np. 'czarnego' ADB 5800SX z twardzielem 250GB po ence ?

3. Jeśli wybrałbym [ teoretycznie ] MediaBox'a - to zapewne 5zł za dzierżawe będe płacił dodatkowo, jak to wygląda przy czarnych ADB [jeśli jest opcja jako główny] - też trzeba coś płacić za wynajem dekodera, jak przy MediaBox'ie?

4. Ile zapłace ogólnie za aktywacje usługi MR/koszta dekoderów :arrow: całości [sama usługa, dekoder główny - zmiana z 'białego', dekoder dodatkowy]?

 

Będę bardzo wdzięczny za odpowiedzi :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

W chwili obecnej jeśli chcesz mieć MR możesz zrobić upgrade głównego dekodera tylko na Mediabox+, jako dodatkowy możesz dobrać tzw. mydelniczkę czyli 2850S lub 2851S z aktywacją 49 zł . Podpisując aneks do MR podpisujesz zobowiązanie minimum na 12 miesięcy korzystania z tej usługi (wcześniej nie zrezygnujesz), przez ten okres będziesz płacił 10 zł :-) Po zakończeniu okresu minimalnego korzystania z usługi MR zapłacisz 15 zł chyba, że znowu podpiszesz nowy aneks :-)

 

Podpisanie umowy o MR nie powoduje zmiany promocji ani pakietu głównego (tylko dopłata miesięczna za mediaboxa+ 5 zł oraz 10 zł za MR) :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W chwili obecnej jeśli chcesz mieć MR możesz zrobić upgrade głównego dekodera tylko na Mediabox+,

 

Swoją drogą to jest trochę głupie, aby abonent nie miał możliwości wyboru między Turbo a Mboxem jako głównego dekodera, tylko jest narzucany ten drugi. Wolałbym zapłacić jednorazowo więcej szczerze mówiąc za aktywacje głównego Mboxa, niż mieć +5zł ekstra do abo :/ , nie licząc 10zł za MR.

 

No nic, dziękuję za odpowiedzi i zainteresowanie moją sprawą... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Moje pytanie będzie związane bardziej w sprawie technicznej związanej z MR.

Otóż chce dopiero stać się klientem NC+ i potrzebuje MR w ofercie premium i w związku z tym że do dekodera dodatkowego nie mam doprowadzonego sygnału prosto z anteny w opcji premium można podłączyć go do dekodera głównego kablem sieciowym LAN. I tutaj bardzo ważne dla mnie jest to ile żył w skrętce wykorzystuje dekoder główny do prawidłowego połączenia z dekoderem dodatkowym.

 

Pytanie moje rodzi się z tąd, gdyż z tego co mi wiadomo to już do internetu wykorzystywane są 4 żyły a nie wszystkie 8. Więc pozostałe są wolne a mi zależy na tym aby tym samym przewodem(skrętką) puścić sygnał internetu i połączyć te 2 dekodery. POMOCY :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...