Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zamówiłem multiroom. Pace wymieniłem na Wifipremium (karta cameleon została) + 2 dodatkowe wifiboxy. Najpierw chcieli 3x99 zł za dekodery, po negocjacjach zeszli do 2x99zł i 3x10 zł do rachunku.

 

Ale mam problem z jednym wifiboxem.

Multiroom działa 5 minut i zrywa połączenie z dekoderem głównym. Odłączenie z sieci lub ustawienia fabryczne pomagają ale po 5 minutach znów zrywa połączenie. Dekoder do wymiany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.10.2018 o 06:05, juveadamo napisał:

Czyli rozumie nie możliwości wzięcia na wynajem drugiego dekodera tak ?

Co jeśli nie mam możliwości przejścia na ich multiroom wifi a tym bardziej przez kabel ?

Czy nie jest tak, że skoro mam umowę podpisaną na dwie nie zależne karty to nc powinno mi dać możliwość odbioru oferty. Jest podstawa do zakończenia umowy ?

 

Jeżeli jesteś w posiadaniu drugiej karty Cameleon, wystarczy że dokupisz do niej drugi dekoder który będzie współpracował z wyżej wymienionymi kartami. Karta nie jest parowana z dekoderem i powinna działać taka konfiguracja. Jeżeli byś chciał dobrać dekoder MR do oferty, musisz liczyć się z tym że karta jest parowana z dekoderem i będzie ona wymieniona na kartę typu Cayman.

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku (off-topic). To nie jest wątek o dekoderach platformy nc+ i problemach z nimi związanych.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

32 minuty temu, roberttosat napisał:

Główny dekoder też do tej samej sieci podpięty? Dekoder był dobierany później czy razem z tym pierwszym wifiboxem?

Wszystkie 3 dekodery były pobrane jednocześnie i wszystkie są w tej samej sieci po wifi. Ale problem chyba sam się rozwiązał bo dekoder ruszył.

Edytowane przez norweski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałem się dowiedzieć w punkcie na jakich warunkach mógłbym wymienić moje dwa Cameleony z jednym PacePVR na 4k UltraHD i do tego jakiś drugi dekoder do MR ale kobitka nie była mi w stanie powiedzieć ile to mnie będzie kosztowało.Mam najpierw zdać swój sprzęt i później zrobi kalkulacje, czy oni są normalni?? Mówiła tylko że wynajem 4k w granicach 5-20zł, MR nie wie i drugi dekoder też nie wie, i może jeszcze aktywacje dojdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko przed zdaniem cameleonów oni nie wiedzą co mogą mi zaproponować?? Strasznie zdezorientowani są.W punkcie powiedzą dopiero po oddaniu kart, na infolini wysyłają do punktu a na czacie sie dowiedziałem że za 4k 15zł/mc plus 99zl aktywacja i drugi dekoder 10zł/mc plus 99zł aktywacja. Oni chyba zwariowali że zapłace 200zł aktywacji i 25zł więcej co miesiąc.10-15 max to może bym dał ale bez aktywacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masz szansę zbić miesięczną dzierżawę za 4K do 5-10 zł,aktywacja 4K to 49 zł. Za multiroom raczej standard tzn. aktywacja wifiboxa 99zł i miesięcznie 10 zł. Tego raczej nie przeskoczysz. Mogłeś myśleć o wymianie sprzętu przy przedłużaniu umowy. Może byś coś ugrał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było to robić przy przedłużeniu bo miałeś okazje. Teraz to zrobisz tak jak ma każdy standardowo w trakcie umowy czyli 4K 99+15 a wifipremium 49 + 5 a mr 99 + 10 zł.mies. Tak jak wspomniałem trzeba było to robić przy przedłużeniu. W systemie tego nie widać bo masz mr po cyfrze+ więc nie możesz skorzystać z nowego mr. Dopiero jak zdasz sprzęt do tego starego mr pojawią się ofert na nowy mr. Na przyszłość unikaj punktu który takie operacje robi raz na rok i nawet nie wiem co będzie jak zdasz sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...