Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu jak brałem Cyfre+ to oferowano jeszcze dwie niezależne karty, i mogłem sobie kupić swoje dekodery. Teraz to już się skończyło i dwie karty mają tylko Ci, którzy są po Cyfrze+ i zmigrowali ze swoimi dekoderami. Splitter to już jedyne wyjście aczkolwiek ryzykowne, bo niepewna tego przyszłość, podobnie jak moich niezależnych dekoderów. :) Ciężko coś doradzić, bo tak naprawdę nie wiadomo ile taki stan rzeczy potrwa z nieparowanymi kartami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie odpaliłem Mediabox'a i skonfigurowałem automatycznie ustawiania sieci.Są tam jakieś adresy ip ,bramy i tego typu dziwolongi .

Odpaliłem też Wifibox'a i do multiroomu pobrał kanały,ustawił sobie sam sieć a obrazu brak i komunikat "brak konfiguracji usługi multiroom. "Wpisz kod konfiguracyjny lub poczekaj na automatyczne odebranie konfiguracji" Myślę że wyczerpałem juz swoje "zdolności"informatyka ;) i stąd pytanie co robić ?

Mam czekać na kody czy konfigurację od operatora? Czy sam coś działac tzn że robię coś zle?

Próbowałem też spiąć je na sztywno kablem omijając router ale też nic ,na obrazku wyświetlanym przez wifibox'a zniknoł tylko adrs ip i dalej nie widzi głównego deka bo pokazuje IP: i nic .Sorki ale już mnie normalnie trafia ten multiszajs iti .Próbowałem to ICA sie zalogować bo moze tam cos mam aktywować ale skończyło sie tylko na jej probie bo chyba im coś nie działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie szukałem w Mediabox'e zakładki multiroom i sam byłem zdziwiony że jej nie ma i teraz wiem dlaczego ,natomiast w wifibox'e jest .

Odkąd klepnołem nową umowe to właśnie nie mam dostępu do ICA .No nic dzieki wielkie za porady bo już myślałem że trza wołać jakiegos majstra od tv sat ,w takim razie czekam do piątku i dzwonie .

 

...Oki dziś rano samo wszystko zaskoczyło bez mojej ingerencji.Szkoda ze pan w punkcie nie poinformował mnie o tym że multiroom nie bedzie od razu ,bo w umowie tez żadnej wzmianki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dziś wieczorem pojawił sie problem u mnie z multiroom standard. Najpierw zawiesił się jeden dekoder dodatkowy, potem drugi i trzeci (sagemcomy). Dekoder główny (mediabox) działa cały czas. Na dekorach dodatkowych wyskakuje informacja że nie ma połączenie z dekoderem głównym. Wszystko połączone jest przez switha. Sprawdziłem wszystkie połączenia, połączyłem dekodery dodatkowe bezpośrednio z głównym i nic nadal to samo. Dekodery dodatkowe po resecie działają kilka minut po czym ponownie wyskakuje ta informacja. Po resecie w zakładce multiroom widać adresy ip dekodera dodatkowego i głównego. połączenie jest po czym po kilku minutach znika. Macie jakieś pomysły ? Nic nie było grzebane, od ponad miesiąca wszytko chodziło a dziś wszytko padło.

 

Teraz zauważyłem że jeden z dekoderów dodatkowych działa normalnie a dwa pozostałem działają kilka minut i błąd połączenia, Nie mam pojęcia co się dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam multiroom standard dwa dekodery wifibox+ (Sagemcom DSIW74) oraz dekoder główny Premiumbox+ (ADB NCP-4740SF). Do połaczenia dekoderow przez wifi uzywam routera HUAWEI B593, Problem polega na tym że co jakiś czas wyskakuje informacja że nie ma połączenie z dekoderem głównym. Przywracałem ustawienia fabryczne już kilka razy pochodzi dwa trzy dni i to samo... sila sygnalu wifi najmniej 38%. Proszę opomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Panowie proszę tylko o potwierdzenie. jeśli jestem juz w NC+ posiadam karte cameleon w pakiecie comfort, to jeżeli chilbym dzis dobrać multiroom to dostanę drugą kartę cameleon ?

Pyam ponieaz koleg dostal wczoraj w opcji multiroom sagemcoma wlasnie z cameleonem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...