Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka dni spędziłem w szpitalu, a teraz powrót do tematu.

 

Przed przymusową przerwą przedłużyłem umowę na neostradę. Teraz będzie do 80Mb/s vdsl, w piątek przyjdzie monter montować nowy router to może jemu uda się coś zdziałać i podłączyć te WR702N do Funboxa z neostrady.

 

Zdaję sobie sprawę, że instalacja jest raczej banalna, robię gdzie jakiś prostu błąd o całość nie działa.

 

Macie jakieś doświadczenia WR702N + Funbox Neostrada?

Tez mam Funboxa ile Ci wyciska na Speedtescie?? bo wiem ze roznie to bywa u mnie zalezy kiedy od 32 do 75 nawet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przyjdzie monter to nie mów mu nic o problemach które miałeś teraz. Powiedz mu tylko że miałeś do routera podpięty multiroom i niech teraz też to podepnie. Jak nie będzie działało to niech się męczy.

 

Dzięki za wskazówkę - dobra zagrywka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam obecnie mam MR premium, ale zastanawiam się nad STANDARD.

Mam w salonie ITI-5720SX i u dziecka ITI-2851S, obecnie wszystko nagrywa się na czarnym.

Czy jak zmienię na STANDARD i podepnę dysk USB, to czarny będzie nagrywał na czarnym, a biały na swoim USB (zyskam tym samym więcej miejsca)?

Reszta zostanie bez zmian?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szlag mnie trafi!

Po wymianie poprzedniego routera na funboxa z neostrady udało się podłączyć sagemcoma do internetu, jakieś serwisu typu polskieradio itp. działa, ale teraz cały czas się wyświetla komunikat "brak uprawnień do odbioru tego programu" i nie ma kanałów jak np. TVN HD.

 

Odkodowane działają.

 

Ludzie... co teraz znów trzeba zrobić? Nie mam już siły do tego dziadostwa.

 

UPDATE:

 

Zadzwoniłem na infolinię techniczną - nie ma szans żeby się z nimi połączyć.

 

Zadzwoniłem do jakiegoś punktu sprzedaży i po podaniu nr karty miła Pani aktywowała mi kartę.

Miałem włączyć kanał 11 i obraz wskoczył.

 

Przełączyłem na canal+, grał może 5 sekund i wyskoczył komunikat:

DEKODER ZABLOKOWANY

Brak konfiguracji usługi multiroom.

Wpisz kod konfiguracyjny lub poczekaj

na automatyczne odebranie konfiguracji.

 

Pytanie: czekać czy znów coś przy tym majstrować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy podczas tego czekania na jakiś magiczny supertajemniczy kod konfiguracyjny można sprawdzić czy łącze internetowe działa?

Wcześniej, przed aktywacją karty, dało się wejść np. do usłygi słuchania radia online, a teraz jak chcę w to wejść to jest tylko tablica informacyjna do czego dana funkcja służy więc nie wiem czy mi się net wysypał czy tak ma być?

 

Żeby nie być gołosłownym to teraz jak czekam na ten kod konfiguracyjny i próbuję wejść do jakiejś usługi internetowej wyskakuje mi ten komunikat, a przed aktywacją karty serwis był dostępny:

i7Aa3eG.jpg

 

Powiedzcie mi proszę co w zakładce multiroom w turboboxie powinno się wyświetlić teraz kiedy niby dwa tunery sagemcom są już podłączone do internetu? Jakie liczby? Nazwy?

 

Tak na marginesie czy w infolinii technicznej w ogóle ktoś pracuje?

Udało wam się tam kiedyś dodzwonić?

Wisiałem dziś na linii 2 x po ok. 25 minut i nikt nie odebrał, tylko wciąż komunikat, że na pewno będę czekał jeszcze z 5 minut.

Chciałem uzyskać od nich te kody rejestracyjne żebym nie musiał tyle czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...