Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tak.jutro idź i bierz 2 karte. @kefirek,ciebie też to się tyczy,z tym,że 2 deka na wynajem dostaniesz,albo swój sprzęt skombinuj

 

Karta już jest :-)

Teraz tylko wynegocjować coś dobrego.

 

Opcje mam dwie :

1. Platyna + HBO + MR + PVR Philips = 99 zł

2. Uniwerse + lub Silver z 6 x C+ MR + PVR Philips = 69 zł

 

Do końca lipca parę dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też już mam 2 kartę i do tego dekoder PVR Box+ HD 500GB Pace - o taki http://ncplus.pl/oferta/pozostale-dekod ... ox-hd-pace

 

zgodnie z tym co mi powiedział koleś w punkcie sprzedaży na chwilę obecną będzie mnie to kosztować 40PLN miesięcznie (20 za kartę + 20 za dekoder). Zostaje czekać, aż znowu zaczną do mnie dzwonić z cyfry celem przedlużenia umowy i walczyć o Universe + multiroom za 59PLN miesięcznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy to zadziała? Mam umowę jeszcze z c+ bez multiroom. Czasami na weekend bywam u rodziców, którzy mają Polsat i jakiś tam ichniejszy dekoder. Do tej pory oglądałem meczyki na c+online, ale teraz nie mam możliwości, więc chciałbym dobrać kartę do multiroom, zostawić swój stary dekoder u rodziców (jakiś mediasat sd, sam posiadam pace) i czasami podłączyć go, wsadzić kartę multiroomową i obejrzeć raz na jakiś czas meczyk. Nie chcę kupować kolejnej aktywacji, żeby obejrzeć czasami kilka meczy w miesiącu :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, to już wiem, zastanawia mnie jedynie, czy będą fizyczne/techniczne możliwości skorzystania w ten sposób z drugiej karty. Czy ta druga karta musi być podłączona do tej samej anteny, do której podłączona jest karta w głównym dekoderze? Nie to że na stałe, jak piszę - max kilka razy w miesiącu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 2 kartach nie ma czegoś jak główny dekoder, chyba,że sam sobie tak któryś nazwiesz. 2 kartę możesz zabrać na urlop do znajomego,powiedzmy na drugi koniec kraju.Jak znajomy ma tuner z uniwersalnym czytnikiem kart i antene na HOT BIRD, to bez problemu bedziesz oglądać to, za co płacisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , czy jest taka możliwość , aby podłączyć dekodery urządzeniami powerline ,dokładnie takim, transmiter sieciowy TL-WPA281 KIT WI-FI 300Mbps

http://allegro.pl/transmiter-sieciowy-t ... 70980.html.

tak, aby ten transmiter odbierał bezprzewodowo neta z routera , i jednoczesnie był podłączony do dekodera , który będzie wysyłał uprawnienia, już po sieci elektrycznej do drugiego dekodera?

router wysyła internet---bezprzewodowo--- do Transmitera sieciowego z funkcja bezprzewodową, transmiter ten jest podłączony przewodem do dekodera głównego , drugi transmiter tez jest podłączony kablem do drugiego dekodera.

czy to zadziała , czy na dekoderze głównym będę miał neta, i czy jednocześnie dekoder główny będzie wysyłał uprawnienia drugiemu dekoderowi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ostatnio dostałem dziwną wiadomość od nc+ odnośnie wymiany dekoderów na te firmy ABD z multiroom

i oczywiście oferta została mi przedstawiona (teraz już posiadam ofertę nc+ ale chciabym wymienić moje dekodery na nowe):

AllInclusive 179zł

oplata za dekoder mediabox 10zl miesięcznie lub 199 zł jednorazowo

drugi dekoder to zależności od wersji

premium - 99 zł

standard - 49 zł.

 

Tutaj zapytałem ponownie poprzez email czym tak naprawdę wersje multiroom się różnią i dostałem taką odpowiedź:

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że zgłoszenie zostało zarejestrowane i przekazane do odpowiedniego działu.

 

W najbliższym możliwym terminie skontaktuje się z Panem specjalista, w celu finalizacji przedstawionej Panu oferty.

 

Odnosząc się do kolejnych kwestii, wyjaśniam, iż do usługi Multiroom Standard wydawany jest dekoder HD NEW BOX+ ADB, do wersji Premium - terminal wyposażony w twardy dysk.

 

W razie pojawienia się pytań, pozostaję do dyspozycji.

 

Z poważaniem,

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Konsultant ds. Obsługi Korespondencji Elektronicznej.

 

Telefoniczne Centrum Abonenta

 

Czyli po tej wiadomości mam rozumieć, że drugi dekoder dostaję również z dyskiem twardym do usługi multiroom premium?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc dlatego w nc+ to tylko multiroom z cyfry. Spliter i własne dekodery. Dzieci zadowolą się jakością sd a nie hd. Babcia lub dziadek im też sd wystarcza. Dekoder sd można kupić teraz za max 50 zł. Ceny spliterów i kart do nich też spadają. Dekoder HD też już w miarę dobrej cenie można kupić ok. 150 zł. Mam na myśli używane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od roku jestem w cyfrze+ mam multiroom, za który płacę 71 zł. i tuner od C+ i własnego "ferdka" (Ariva 100E)

We wrześniu kończy mi się umowa i czekam na telefon od nc+

Czy da się wynegocjować cenę 99zł. miesięcznie za Canal+ Platinium bez wymiany sprzętu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...