Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dokładnie tak, w c+ nie było możliwości podłączenia więcej niż 2 deko, w nc+ pojawiła się możliwość do 6 - ciu i to jest na DUŻY + .Jeszcze sprawa dekoderów, teraz bierzesz główny i np 2 dodatkowe na wszystkie masz gwarancję 24 miechy a jak było ze spliterami każdy wie, samemu dokupowało się deko gdzie popadło 90% używane i jak taki deko się z....ł to trzeba było kupić następny, a to przeważnie trwało kilka lub kilkanaście dni ( no chyba ze ktoś kupował nowiutkie w sklepie) a i splitery bywały zawodne ( miałem taki jeden k.....a mnie z nim chciała trafić, drugi był w miarę OK.) Więc jeśli ktoś chce korzystać z MR , minimum na 3 deko to jest to najlepsza dla niego oferta i na razie jedyna na rynku bo w słoneczku na razie cisza o takim rozwiązaniu.

nigdy nie kupiłem dekodera z drugiej ręki.zawsze w sklepie ze sprzętam sat.tak samo ze spliterem.wypluć to słowo,ale jeszcze od 3 lat dekodery i spliter nie miały awarii.a,że ty kupowałeś jakies padła,bo chciałeś zaoszczędzić parę groszy to twój problem.

 

ircios, mój drogi, my już kiedyś chyba dyskutowaliśmy na temat tej legalności (nawet zacytowałem Ci fragment ustawy) :D

 

ja też ci zacytowałem fragmenty ustawy i uważam,że ten temat jest zamkniety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, chodziło mi o słowo LEGALNIE. Sam używałem splittera i nie ukrywam tego. Ale o wiele bardziej wole rozwiązanie legalne.

Bo nie spotkałem sie jeszcze ze sharingiem legalnym nawet w obrębie jednego gospodarstwa.

Fakt faktem, splittery za jakiś czas to już będzie zabytek jedynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc kolegów z większym doświadczeniem mianowicie mam liveboxa 2,0 zamówiłem multiroom na 2 dekodery i tutaj pytanie jak podłączyć liveboxa bezprzewodowo do jakiegoś rutera dodatkowego z którego kablami połącze z nim dekodery .Proszę o propozycje zakupu sam niemam w tej materii zielonego pojęcia. Czy może być coś takiego NOWOŚĆ ROUTER TL-WR743ND TP-LINK AP CLIENT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie

 

15 kwietnia przemigrowalem do ncplus

Universe+

Multiroom 10

 

Dziś dzwoniąc na infolinie w jakiejś innej sprawie okazało się ze usługi multiroom wcale nie ma zamówionej na moim koncie,pani wprowadziła ponownie zamówienie na MR

 

Zaś nowy pakiet universe+ widać

 

Byłem po jakimś czasie w punkcie ncplus i tam pani twierdzi ze nadal na moim koncie nie ma usługi multiroom zamówionej

 

Dzwoniąc na infolinie mówią że może być tak że zamówienie na MR nie jest widoczne w systemie ale jak kurier przyjedzie z dekoderem i go aktywuję to wtedy się pojawi

 

Miał ktoś podobne cyrki ?

 

 

Po jakim czasie od zamówienia telefonicznego był u Was kurier z dekoderem do MR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W trakcie migracji do NC+ zamówiłem MR było to 22.03. czekałem 2 tygodnie, NIC, zadzwoniłem na Partyline, po trzecim przełączeniu od konsultanta do konsultanta trafiłem na panią, która mogła sprawdzić status zamówienia, okazało się , ze SIĘ gdzieś zapodzialo, zamówiła niby ponownie, po tygodniu znowu nic, napisałem reklamacje do nich, dwa dni ciszy, poszedlem do APS wziąłem MR, zapłaciłem za aktywacje, podpisałem aneks do mojej umowy, po dwóch dniach odpowiedz na reklamacje, ze nie rozumieją o co mi chodzi bo przecież od 2 dni mam aktywowany MR na koncie abonenckim. Bareja chyba w niebie ma straszną radoche patrząc na to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

korzystam obecnie w c+ z 2 kart cameleon na dekoderze własnym opticum i sagecom hd cyfry. Przy migracji konsultant oferuje mi przy pakiecie platinum pozostawienie tych dwóch kart, zapytałem go o możliwość zmiany dekodera sagecom a on potwierdził. Dzisiaj ma dzwonić tylko nie wiem o jaki sprzęt mam walczyć. Jeżeli chodzi o o internet to w domu wchodzi w grę tylko wifi. Poradźcie proszę na co się zdecydować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukasz430 Możesz podać powód, dlaczego nie warto brać 5800S ?

 

 

bo to stary dekoder i najgorszy z enki

Polemizowałbym ale nie będę. Znam nowsze i 1000 razy gorsze.

 

Ja mam 2 w MR i żadnych problemów. A "mydelniczka" to od samego patrzenia się przewraca nie wspominając o podpięciu jeszcze kabli do niej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...