Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Prestige

Przecież w tej zmianie nie chodzi o nazwę tylko właśnie o rezygnację z tej funkcji z powodów technicznych (problemy techniczne ze zbyt dużą ilością danych do przesłania między dekoderami), były z tym problemy przy 2 dekoderach to już przy max 6 to by była totalna zwiecha....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale mogli by to teraz jak przerzucić do multiroom standard. Nie rozumiem ich taktyki od połączenia z dnia na dzień coraz gorzej, dziwne niezrozumiałe decyzję, straty praw itd.

Czy nie możesz zrozumieć, że ta wadliwa usługa miała tyle problemów z prawidłowym działaniem? Do tego cena z kosmosu. Oczywiście jest kilka, garstka osób, którym to działa. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz. Ale później MR w sieci. Jak nie odrazu...to za pewien czas. Za darmoche nie wymienisz. Aktywacja płatna.

 

a to spinanie dekoderow przez siec to juz jakis wymóg ma byc, jest jakis konkretny plan do kiedy ? wymienic chcialem za friko przy okazji negocjacji nowej umowy, jesli oczywiscie na to pojdą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Box+/HD SAGEMCOM DSI83 dodali mi go do multiroom,ale strasznie sie tnie i zmienia rozdzielczość na najniższą. :evil:  

Da sie go wymienic na coś innego np. BOX + 5800S bo mam tez i jego i sie nie tnie.

Po [beep]e wpychają szajs po Cyfrze do mulitrooma jakby nie mogli dać mi takiego jak miałem BOX + 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to krok w tył z tym multiroom premium. Nie kontynuują rozwiązań poeNkowych. Wielka szkoda.

 

Mam turbo z mydelniczką i muszę przyznać, że oglądam nagrań z dysku chyba po równo na każdym dekoderze- raz w pokoju dziennym, raz w sypialni. Łącznie 3 sygnały antenowe- dekodery spięte kablem sieciowym. Problemów z działaniem BRAK.

 

Będzie mi szkoda tego multiroom jak nc nie zmądrzeje i nie urealni cen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Panowie,

potrzebuje rady.

 

Kończy mi się umowa z NC+. dokładnie w lipcu.

po otrzymaniu maila z możliwością przedłużenia umowy, był telefon.

Obecnie mam multiroom na dwie karty cameleon, dwa dekodery sagemcom

 

Proponowana oferta to 95zł = extra + z canal plus, multiroom, eleven i najem hd.

 

1. Jak oceniacie tą ofertę?

 

2. Zastanawiałem się nad zmianą 1 dekodera na taki z możliwością nagrywania, bardziej multimedialny.

Na moje pytanie czy nowe dekodery będą wymagały połaczenia ze sobą, dostałem odpowiedź że nie.

Zaznaczyłem że nie mam takiej możliwości, dalej otrzymałem odpowiedź że nie trzeba nic parować i z tymi kartami będzie działać.

Niestety mój błąd bo nie dopytałem co to dokładnie za dekoder dostanę (notabene dwa nowe, jeden z nagrywarką, drugi niby gratis nowszy bez opcji nagrywania), wiem tylko że ten pierwszy będzie z dyskiem 500gb. Opłata to 5zł miesięcznie już w rachunku i 49 aktywacja.

 

Pytanie moje zatem, czy prawdą jest że te dwa dekodery działają osobno i czy nie będzie z tym problemów z przyszłości ?

W umowie nie za bardzo mogę się tego doczytać.

 

z góry dziękuję za odpowiedź,

pozdrawiam

Don

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chcial conajmniej dwa PVR w umowie a nie tylko jeden , opcja z podlaczaniem dysku zewn mnie nie jara ... mogliby o tym w koncu pomyslec ze kazdy z domownikow by chcial cos nagrywac ale nie kazdy ma w domu 4 dyski zewn , no i taka konfiguracja to nie takie prawdziwe pvr jak w mediabox itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój dekoder (Box+2849)pracujący jako drugi w multiroomie cały czas ma dziwne "zwiechy" ale niestety nie podlega wymianie więc mam pytanie.Czy można kupić na wolnym rynku taką samą "mydelniczkę" , przełożyć kartę i używać jej jako dekodera w multiroom??

Edytowane przez slakos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was używa do multiroomu routera netiaspot od Netii i jakoś mu to działa po kablu? U mnie po trzech miesiącach drugi dekoder zaczął gubić sygnał, czasem po kilku resetach i poprzepinaniu wtyczek w routerze działa kilka czy kilkanaście godzin i cała zabawa od nowa. Po spięciu tunerów bezpośrednio kablem jest ok, ale tracę dostęp do internetu. Macie jakieś rady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie:

- aktualnie trwająca umowa, w czerwcu będzie okres w którym będę mógł przedłużyć 

- chce multiroom standard 

- wymiana dekodera "nbox HDTV model ITI-5800S (stary biały nki) bo nie może działać jak dekoder do mutli 

- dobranie 2-giego dekodera (Sagem odpada bo to grat)

 

Dzwoniłem, przez tel nic mi nie zaoferują przed czerwcem, odsyłają do punktu, tam podobno da radę.

I teraz kwestia ceny, mogę poczekać do czerwca. Ale przybliżcie ile mogłoby to kosztować teraz. Aktywacja dekoderów, konwektor, kable - głównie kwestia aktywacja dekoderów, bo na 2x 199zł się nie będę porywał. I czy wiązałoby się to z przedłużeniem umowy, jakiś aneks, jak tak to ile?. I czy jak przedłożę ewentualnie to zachowam promocję na pakiety, mama c+ i eleveny + wszytkie kanały nie premium płacę 87,50.         


Udzielam odpowiedzi

Wymiana dekodera 149

Drugi dekoder 99 - wifiBOX

 

+ 10 zł do rachunku

 

Ale zapomniałem, zapytać. Kiedy dobiorę multiroom to moja umowa się wydłuży, czy zachował obecną ofertę i normalnie będę mógł wypowiedzieć?

Edytowane przez darius010
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie godzę się, bo jeszcze się nie zgodziłem. Kupiłem nowy tv, teraz mam dwa. Zainteresowałem się tylko tematem. 250 zł aktywacja, to faktycznie jest dużo + konwektor (z 4 wejścia na kable antenowe) i kable wyjdzie 400. Planuje wyczekać do czerwca i wziąć przy przedłużaniu umowy.   

Edytowane przez darius010
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...